• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@janinous myslíš že to bude trvat tak dlouho než se dáš do kupy? :frowning2: já právě vůbec nevím jak to probíhá.. a co s tebou udělal křenek když jsi tam přijela? jj souhlas, mimuško zní líp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2011 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz
@maky30 jo také,a k tomu ještě dále pícháničko cleclanu 0,4ml takže jehelníček jak vyšitý :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2011 ve 12:53  • Odpověz
@sajab cože si to pícháš? já nic takového nedostala.. asi to bláznům nedávají :grinning:
28. říj 2011 ve 12:54  •  snaží se  • Odpověz
@maky30 nebo spíš naopak jen bláznům :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já si myslím, že je to kvůli tomu mému potratu, tak to teď podchytávaní zavčasu. :unamused:
28. říj 2011 ve 12:55  • Odpověz
@maky30 čestně :grinning:
28. říj 2011 ve 12:57  • Odpověz
@sajab aha jasně, tak dobře že to máš, teď už to bude v pořádku :slight_smile:
28. říj 2011 ve 12:58  •  snaží se  • Odpověz
@sal80 ty tady vždycky nečekaně vykukneš.. že ty tam u toho mastíš karty? :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2011 ve 12:58  •  snaží se  • Odpověz
@janinous Zavolej do CARu sama. Dnes, když mi volal doktor, tak mi taky řekl, ať si sama zavolám nejpozději v pondělí. KDyby na mě zapomněli a sami mi nezavolali...
28. říj 2011 ve 12:59  • Odpověz
@maky30 To také doufám, jenže pokud to budu píchat celé těhu tak to abych raději ani nepila, stejně by to zase vyteklo ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Budu na jaro zalévat kytičky,teď v zimě kropit kluziště. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@maky30 Bolí Tě, páč si do nic i teď furt dloubeš :grinning:
@maky30 @sajab Holky, vy už nevíte, kam všude by jste ten utrouš ještě narvaly :grinning:
28. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz
@sajab ty si pícháš injekce a oni z tebe vytékají ven? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jejda já už dneska asi nemůžu :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2011 ve 13:01  •  snaží se  • Odpověz
@sal80 ty máš u nás v pracovně kameru :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna jsem to zkoušela no.. musíš mít přehled ne? :grinning: za zádáma mi taky chrápe chlap, se najedl a mrskl sebou že si jde číst.. ha a Lidé a země zežmuchlal pod sebe a vesele si na tom spí :sweat_smile:
28. říj 2011 ve 13:03  •  snaží se  • Odpověz
@sajab Taky píchám do břicha. Ale ne Clexane, ale Fraxiparin. Je to ale to jistě :slight_smile: A dává se to jen nám, bláznům do píchaní :grinning:
28. říj 2011 ve 13:03  • Odpověz
@maky30 Ne, žádné karty. Vaříme a obalovali jsme řízky. Dnes bude: kaša, rezně a uhorkový šalat...říkal Tomáš :grinning: A jestě jsem byla 2x pověsit prádlo na balkon :slight_smile:
28. říj 2011 ve 13:05  • Odpověz
@sal80@sajab každý si fičí v něčem jiném - někdo v píchání a někdo v dloubání :grinning:
28. říj 2011 ve 13:05  •  snaží se  • Odpověz
@sal80 Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už si vážně připadám jak jehelníček.
@maky30 Marky to bude dobré, jsi jen přepracovaná :wink:
28. říj 2011 ve 13:05  • Odpověz
@sal80 rezně :grinning: uhorkový šalat :grinning: to je milé :grinning: :grinning: :grinning: já jsem taky logistikovala prádlo, už je v šušičce :slight_smile:
28. říj 2011 ve 13:05  •  snaží se  • Odpověz
@sajab jsem, že já do té práce lezla :pensive: :pensive: :pensive:
28. říj 2011 ve 13:06  •  snaží se  • Odpověz
@maky30 A ještě tu listuji v té knížce a hulákám na celý byt návrhy jmen :grinning:
28. říj 2011 ve 13:07  • Odpověz
@maky30 no to také nevím, beztak nic neděláš, jen tu tlacháš s náma :sweat_smile: a hlavně se pořád tloubáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@maky30 Jj, to je dobře, alespoň si to našich fičení vzájemně moc nekecáme :grinning:
@sal80 ženská zvládne i 5 činností najednou, takže do toho salinko.. klidně u toho začni ještě třeba štupovat ponožky :grinning: :grinning: :grinning: Theaaaa, Arnoooooooold, Beatriceeeeeeeee coooo??? jsi tam??????? posloucháš mě????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2011 ve 13:08  •  snaží se  • Odpověz
@sajab dloubání je zodpovědná práce :slight_smile: a za chvilku jedeme na nákup, doufám že v kauflandu zase nebudou hromady důchodců.. hodlám trhnout rekord a za 15min. mít už nákup v autě :slight_smile:
28. říj 2011 ve 13:09  •  snaží se  • Odpověz
28. říj 2011 ve 13:09  • Odpověz
@maky30 no to ti věřím,tak dloubej dloubej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na co budeš mít vozík,ty důchodce porážej jak kuželky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: beztak se tam jen tak courají.
28. říj 2011 ve 13:10  • Odpověz
@sal80 salinko mohla bys mi udělat laskavost? :slight_smile: v mezičasu (až se objeví) kukni prosím do své chytré knížky a napiš mi význam jména Sofie :slight_smile: děkuji mnohokrát zlato :slight_smile:
28. říj 2011 ve 13:11  •  snaží se  • Odpověz
@sajab :grinning: prý jak kuželky :grinning: :grinning: :grinning: to prosvištím jak raketa - úmrnosti 10 důchodců za minutu, to je hrozné :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2011 ve 13:12  •  snaží se  • Odpověz
@maky30 15 minut by mohlo stačit, jen...pkud půjde František před Tebou s košíkem a bude úspěšně důchodce srážet vozíkem :grinning: :grinning: :grinning: ALe neboj, dnes tam nebudou, neb jsou v Globusu na ochutnávkách uzenin. Pokaždé tam jsou a korsuji děsně nenápadně kolem pultu s ochutnávkami : s teplou sekanou, párkem, s grilovanou klobásou... A někteří si k tomu i vezmou rohlík :grinning: Jen se pak stane, že je ochranka vyvede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz
@maky30 no to je naprosto skvělé, ale mohla bys to skóre vylepšit, pošlu ti tam naši babku,předem dík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo ještě do kteroého kaufu ať mám přesné údaje až ju budu odesílat. :grinning:
28. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.