• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@hotaska zlatí, to mě mrzí, alemáš pravdu, kdo si počká, ten se dočká... příští měsíc budeš jako rybka a biblince se u tebe bude určitě líbit :dizzy_face:
29. říj 2011 v 19:06  • Odpověz
kuku, je to někdo? :sunglasses:
29. říj 2011 v 19:06  • Odpověz
@sajab čau zlato jsem tu jáááááá, ale jen na chvilku, než bude hotová véča :wink: Jakpak se máš?
29. říj 2011 v 19:07  • Odpověz
@daphney Ahojky, jo celkem to jde,jsem v řadě čekajících a co ty těhulko, jak se daří tobě?
29. říj 2011 v 19:08  • Odpověz
@sajab a já..než manžílek dopracuje a pustíme si Pretty woman :slight_smile: Jak je??? Máš na chvilku propustku?? :wink:
29. říj 2011 v 19:09  • Odpověz
@janinous No to mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už jsem z toho ležení přeležená :confounded:
29. říj 2011 v 19:10  • Odpověz
@daphney No joooo, jak to vypada s tema carkama???? Nejake nove pocity?? :slight_smile:
29. říj 2011 v 19:10  • Odpověz
@sajab Ja se ti nedivim!!!! Ja toho moc nenalezim, kdyz kazdych deset minut beham na WC.. Tech pet litru vody denne me zabije :slight_smile:
29. říj 2011 v 19:11  • Odpověz
@sajab ty si v řadě zavrtávajících stejně jako @janinous já se mám fajn, dneska pobolívá bříško,tak celý den odpočívám,zítra zase testování, už se těším a zároveň trochu bojím :confused:
@janinous no u nás bude večer asi něco podobného :slight_smile:
29. říj 2011 v 19:12  • Odpověz
@janinous abych řekla pravdu také hodně chodím :unamused: může to být dobré znamení ale také rozumné vysvětlení a to, že se tak děje díky čaji, kterým se napájím. :sweat_smile:
29. říj 2011 v 19:12  • Odpověz
@janinous už druhý den bojuju se snídaní, ale zatím vyhrávám,takže žádné objmání mísy se nekoná a zítra opět testovačka... jinak si připadám netěhotně :slight_smile:
29. říj 2011 v 19:13  • Odpověz
@daphney Dneska jsi teda netestovala?? A zitra to kdy planujes?? Budu na Tebe mooooc myslet, at je ta carka poradna cara!! :slight_smile: Takze taky romanticky vecer u filmiku?? Ono co jineho, ze jo?? Moc na vyber nemame :wink:
29. říj 2011 v 19:14  • Odpověz
@daphney přesně ve stádiu zavrtávání :grinning: Občas mám takový pocit, že mi vrtá někde jinde :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža mě hlídá, jak oko v hlavě, vše přesně naplánovat.
29. říj 2011 v 19:14  • Odpověz
@daphney Citis se netehotne???? Boj se snidani Ti neprijde jako dostatecny dukaz??? :wink: :grinning:
29. říj 2011 v 19:15  • Odpověz
@daphney tak tak, jak říká Janička, už to je dostatečný důkaz
29. říj 2011 v 19:15  • Odpověz
@janinous to asi je :grinning:

a na kdy máte holky naplánované testíkování? Já už bláznila brzo, od 4 dne po ET,nechtěla jsem aby mě zaskočil ovotrille :sunglasses:
29. říj 2011 v 19:16  • Odpověz
@sajab Ja nastesti takoveho hlidace nemam.. Kubik jen pracuje a pracuje :wink: Ale donutil me do telefonu nainstalovat aplikaci, ktera mu ukaze, kde jsem..pacholek!! :wink: Tak asi nikam nebudu smet:wink: Tak prece jenom trochu hlida :wink:
29. říj 2011 v 19:17  • Odpověz
tak a jde se večeřet,tak zatíííííím páčko zlatííčka a hezy odpočívejte :wink: :wink: :wink:
29. říj 2011 v 19:17  • Odpověz
ahoj vsem
29. říj 2011 v 19:18  • Odpověz
@daphney Pořád to nemám zcela ujasněné, možná budu možná nebudu, ještě zatím nehisterčím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Občas sleduji nějaký zaručený příznak,jindy si to logicky vysvětlím, takže KDO VÍ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2011 v 19:18  • Odpověz
@janinous no vidíš i tak si tě pohlídá :wink:
@vannilie ahojky vanilko :slight_smile:
29. říj 2011 v 19:19  • Odpověz
@janinous Jak je, Jani? :slight_smile:
@daphney No ja vubec netusim, jak dlouho vydrzim..snad co nejdyl.. Nemam doma ani jeden test a zatim neplanuji kupovat :wink: Jak to je s tim Ovitrellem??? Zmizel Ti pak z testu???
@sajab ahojky sajabinko.jak se mas,ja mam dnes treti davku hormonu v sobe
29. říj 2011 v 19:21  • Odpověz
@vannilie jak jde píchání? Mě to v únoru nešlo dva dny,zato teď mi to nic nedělalo.
29. říj 2011 v 19:22  • Odpověz
@sal80 Ahojky Salinko.. Je celkem dobre, to bricho se fakt zlepsilo, ted uz citim jen ty moje deseticentimetrove vajecniky :wink: Dostala jsem ale dalsi injekce, aby se HSS nerozjel vic.. Piju fakt pet litru denne, dneska jsme dokoupili dalsi dva Protifary, takze jsem veeeelmi zodpovedna :slight_smile: No a co Ty??? Uz se Ti to pomalinku blizi..a budou se hnizdit :wink: Ja jsem jeste zvedava na zitrek, jestli budeme mrazit nebo nakonec ne..snad jo, rezervicka by se hodila, at se vyhnu HSS :slight_smile:
29. říj 2011 v 19:22  • Odpověz
@vannilie jojo, jak to zvladas???
29. říj 2011 v 19:24  • Odpověz
@sajab ale jo celkem to jde.pritel je sikovny
@janinous celkem to jde,ale uz nejka citim bricho nebo co
@sal80 ahoj salinko
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.