Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

gambrinuska
30. říj 2011

@sal80 tak v úterý jo 😉

janinous
30. říj 2011

Jinak teda preji dobre ranko a krasnou nedeli vsem 🙂

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Dobré ráno 🙂 Ano...v úterý. Ani nevím, jak na tom ti malý jsou. Modlím se, aby jich měl sílu bojovat co nejvíc. A pak se uhnízdit... Také jsi měla takový strach?

sal80
30. říj 2011

@janinous Ahoj poklade 🙂 Jak se cítíš?

gambrinuska
30. říj 2011

@sal80 já mam strach furt ☹ je to děs, pokud neuvidim fazolku se srdíčkem tak se ani trochu neuiklidnim 🙄 měla jsem strašnej strach při PK aby nám vůbec něco zbylo, víš že v tý poště ode mě už byly minibacily 😀 😀

gambrinuska
30. říj 2011

@janinous jak bříško?

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Také uvěřím až po porodu 😅 V bacily doufám, jsem tu obálku i olizovala 😝 😀

gambrinuska
30. říj 2011

@sal80 😀 já mam taky furt strach aby se embrouš nepustil v pondělí si musim zajít pro jistotu zas na krev jestli to stoupá, jank sama se sebou nevydržim

sajab
30. říj 2011

@maky30 Ahoj Markétko, to mě mrzí, ale ještě není nic ztraceno, třeba jen o sobě ještě stále nedávají vědět 😉 Vím, že je to v tuhle chvíli takový bezradný pocit, ale myslím, že tě brouček(čci) ještě překvapí. 🙂

Jinak přeji všem hezké o hodinku prodloužené ránko 😀 😀 😀

gambrinuska
30. říj 2011

@maky30 😔 mrzí mi to hodně sil do dalšího boje, lae naděje umírá poslední 😅

janinous
30. říj 2011

@sal80 @gambrinuska No brisko jaksi nic moc..boli, potvora a jsem jak velryba.. No musim to nejak zmaknout!!!! Ale prvni myslenka, kdyz jsem se vzbudila, byla, ze zase musim vypit tech pitomych pet litru!!! Uz mi to leze i usima ta voda..ale dala jsem se na vojnu, tak musim bojovat 🙂 No a jak vy, holky??? Tehule a cekatelko na bublinky 🙂

janinous
30. říj 2011

@gambrinuska @sal80 Ja jsem taky mela nervy, aby aspon jeden tu PK prezil.. No a za hodinu a pul si mam volat, jestli bude neco do mrazacku.. Ale nevim nevim.. Kdyby se neposunoval ten pitomy cas, vedela bych to uz za pul hodiny!!! 😉

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Strhneš svou pojišťovnu 😀

gambrinuska
30. říj 2011

@janinous jo to jsou nervy, naposle d jsem si volala ve čtvrtek na HCG a řekli mi mezi 2 a půl 3, samozřejmě jsem volala ve 2 a vyýsledky měli až v půl 3, to je něco 😝

gambrinuska
30. říj 2011

@sal80 platim furt a dost, půjdu asi na gyndu jako samoplátce, prdim na ně je to pro můj klid ☹

sal80
30. říj 2011

@janinous Pokud jsem já ta čekatelka (a to jsem), tak já jsem celkem nervózní. Nevím nic o capartech, ale snad se snaží. No...uvidíme zítra, to budou volat, a v úterý...to budou transferovat 😵

janinous
30. říj 2011

@gambinuska Ja kdyz jsem si mela volat, kolik se jich oplodnilo, tak rekli mezi 13.a14.hod.. Rekla jsemsi, ze musim vydrzet aspon do 13:30..ale uz od pul jedne jsem hypnotizovala hodiny, at utikaji rychleji.. Fakt by meli davat k te nasi kure fakt rovnou i neco na nervy!!! 🙂

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska A kolik bylo hCG ve čtvrtek?

hotaska
30. říj 2011

@sal80 v létě se prej dobře zapíjí a potom slaví narozeniny ....... chlapi, to jsou starosti! 🙂

sal80
30. říj 2011

@janinous A já mám musím čekat hodinu dýl. Víš jaké to je....?

janinous
30. říj 2011

@sal80 no jasne ze jsi..pac pokud by jsi byla ta tehule, tak bych neco hoooodne zaspala.. 😀 Ale to prijde 😀 No ja Ti verim..taky jsem byla na nervy.. Ale zas nam rekli, ze si volat nemame, ze kdyby se neco delo, tak nam zavolaji oni.. No a nevolali nastesti.. Jako ale tyhle nervy to je fakt mazec!!!!

gambrinuska
30. říj 2011

@sal80 258 mam strach že po PK je to málo ☹ v CARu řekli cokoliv nad 100 je dobrý , ale co jsem tady našla další 2 holky tak to měli podobně a OK 😔 ,ale ten červík pochybností furt hlodá ☹ já se snad začnu modlit

sal80
30. říj 2011

@hotaska 😀 to jo. A můžou být grilovačky 😉 To já v lednu neznám 😒 Už vidím ty davy, které se mnou stojí venku s papírovým táckem a v poklidu baští horké maso se zmrzlým dresinkem 😀

janinous
30. říj 2011

@sal80 jak kdyby kvuli nam ten cas nemohli posunout o hodinu dopredu, cooo?!? Paka jedny!!! 😉

sal80
30. říj 2011

@janinous Taky se tím uklidňuji, že kdyby něco, tak zavolají. Ale znáš to...moc to nepomáhá 😖

gambrinuska
30. říj 2011

@janinous @sal80 holky to jsou nervy furt to je děs, my ty děti budeme mít pěkně zasloužený jestli se jich dočkáme 😉 ta hodina nás rozhodila 😀

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Bude to dobré 😉

gambrinuska
30. říj 2011

@sal80 ty jsi taky lednová?

sal80
30. říj 2011

Musím na nákup. Budu pzději. Zatím pááááá 🙂

gambrinuska
30. říj 2011

@sal80 pokud to klapne tak mě vychází TP kolem manžovo narozek 😉