Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
31. říj 2011

@zuzbe Musím s Tebou souhlasit. Vyjde to... Snažíme se být silné a vydržet celé to martyrium okolo toho....a hlavně to čekání. Výsledek nám někdy vezme vítr z plachet a je otázkou času, kdy jsme schopny nalézt ho a dostat zpět do plachet. Někdy pomůžou i ti, kterých jsme do té doby nevěděly....holky tu, nějaký citát, který nalezneme jaksi náhodou klidně po cestě do masny... A stejně tak dokáží zranit naopak lidé, od kterých to neočekáváme...naši nejbližší.
Cesta to není snadná a mnohdy nás donutí vrátit se zpět. My se lae nadechneme, odpočineme si a vyrážíme na ní zas a znova...stále dokola......my to prostě nemůžeme vzdát. Stejně tak to nedovolíme vzdávat i jiné 🙂
Tvá slova jsou pro nás posilňující vodou...pohlazením...podporou. Díky 🙂

caricia1
31. říj 2011

Dobré ráno zlatíčka,vyspáno?? 😉

gambrinuska
31. říj 2011

Dobré ráno, ta zzměna času mi dává

caricia1
31. říj 2011

@gambrinuska 😉 jak je?

gambrinuska
31. říj 2011

dobrý nemam vůbec pocit jako těhu 😅 kromě občasného pocitu na zvracení, dneska jsem radši úpočůrala test a čárka vykoukla dřív než ta kontrolní, tak snad je to v pořádku 😔 😵 to víš ale ještě 10 dní do UTZ bude perných
a jak ty? už tě vyřadili z Natu?

mufinka26
31. říj 2011

@gambrinuska nádherná čárečka, krásně silná 😀

janinous
31. říj 2011

@zuzbe Ahojky, moc děkuji za Tvůj vzkaz.. Je to opravdu těžké a každá taková slovíčka útěchy jsou pro nás jako to stéblo, kterého se chytá tonoucí.. 🙂 Četla jsem to ještě večer v posteli..ale manželovi už jsem ho přečíst nedokázala.. Emoce prostě fungují 😉 Ještě jednou díky a tomu malému štěstíčku v postýlce dej od nás všech velikánskou pusu!!!! 🙂

janinous
31. říj 2011

Dobré ránko všem...a krásné pondělí 🙂 Čeká nás další krásný den..a dalších pět litrů vody!!! 😀

gambrinuska
31. říj 2011

@janinous ty jo aby ti pak stačilo normální množství 😀 třeba se z tebe stane takovej pijec nafurt 😀

caricia1
31. říj 2011

@gambrinuska Ještě ne,pokud to bude ve čtvrtek v pořádku tak prý už se rozloučíme tak už aby to bylo 😉 😉

caricia1
31. říj 2011

@gambrinuska To jo,ted koukám na tvoji čárku,je krásná 😉

gambrinuska
31. říj 2011

@mufinka26 mam opravdu velkou radost, furt jsem váhala a byla plnná pochybností, ale tohle mi trochu uklidnilo 😅

janinous
31. říj 2011

@gambrinuska No tomu moc nevěřím...to bych musela být pořád jen přikurtovaná doma.. Fakt běhám každých 10,15 minut 🙂 Jinak teda gratuluji k té dálnici...ta je luxusní!!!!!! 🙂

gambrinuska
31. říj 2011

@caricia1 jo já mam taky čtvrtky kontroly, je krásna takovou jsem nikdy v životě neměla 😵

caricia1
31. říj 2011

@janinous Ahojky,aby ses neupila timhle tempem 😀 no ale když je to třeba...vid 😉 tak klidně i deset 😀

caricia1
31. říj 2011

@gambrinuska ale ty jdeš až příští čt ne? Na tenhle utz čekám od 20.10.je to šíleně dlouhý 😀 14 dní je děs 😀 😀 😀 😀
Takováhle dálnice je tu snem všech co chodí na koníka 😉 😵

mufinka26
31. říj 2011

@gambrinuska úplně tě chápu, já testuju i dneska, ale to je pro můj vnitřní klid, že se čárka nevytratila, když ona se objeví hnedka řív než kontrolní, tak mám v duši klídeček, už ve středu mě čeká UTZ 🙂

gambrinuska
31. říj 2011

@mufinka26 @caricia1 tak to já mam ještě 10 dní, to to tu se mnou nevydržíte 😀

mufinka26
31. říj 2011

naučila sem se cestu na wc v noci i poslepu, akorád občas otevřu oko, jestly sem tam kde mám být 😀 😀 😀 to noční čůrání mě asi zničí, ale zase vím, že je vše OK 😀

gambrinuska
31. říj 2011

@mufinka26 já vim ještě že nejsme ve stejném městě vykoupily by jsme v celé Plzni lékárny, když by jsme to vzali dvojmo 😀 😀

caricia1
31. říj 2011

@gambrinuska 😀 😀 😀 😀 ale jo,ono to uteče 😀 (tuhle větu nesnášim) 😀

mufinka26
31. říj 2011

@gambrinuska ale vydržíme neboj 😀

janinous
31. říj 2011

Tak se dívám, že je tu dnes sraz těhulí...holky, prosím, plivněte to na mne!!!! To je děs, ty nervy 😉

gambrinuska
31. říj 2011

@janinous 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ty už jsi poflusaná celá 😀 😀 😀

caricia1
31. říj 2011

@janinous nenervuj se 😉 najdeš dálnice ani nebudeš vědět jak. 😉 😉

mufinka26
31. říj 2011

@janinous tak chytééééééééj plivuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

gambrinuska
31. říj 2011

@mufinka26 kdy try jsi měla ET, já 8.10

janinous
31. říj 2011

@gambrinuska @caricia1 @mufinka26 Jaj, tak to byla smršť, díííííííky!!!!! 🙂 Snad to klapne, už kvůli tomu hyperstimuláku pitomému 😉 Ale jak to má člověk vydržet???? Jo a holky, jak jste na tom byly s testováním??? Kdy jste začaly??? Já furt nevím, jestli testovat (samozřejmě né hned dnes) nebo netestovat... Kdy se vám vytratil Ovitrelle (nebo Pregnyl)????

mufinka26
31. říj 2011

@gambrinuska 11.10 zítra to bude přesně 3týdny od transféru. já myslela, že si ho měla až po mě?

caricia1
31. říj 2011

@janinous záleží kolik jsi ho měla...Já měla 5 000 j Pregnylu a 8.den po KET už jsem měla slabší ale pěknou čárku která sílila takže to Pregnyl už nebyl 😉