Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sajab
31. říj 2011

@vannilie 😀 😝

vannilie
31. říj 2011

@sajab jak se dnes mas

sajab
31. říj 2011

@vannilie Dost nervózně 😖 nějak to na mě začíná padat, snažím se být klidná a dělat něco pro zaměstnání hlavy, ale nějak se mi to nedaří

vannilie
31. říj 2011

@sajab ja se ti ani nedivim,ja uz panikarim ted

vannilie
31. říj 2011

😉

sajab
31. říj 2011

@vannilie 😅 vidíš, a to ti ještě o nic moc nejde. Kdyže to jdeš vlastně na kontrolu? Zítra?

vannilie
31. říj 2011

@sajab jo to je fakt.ale mam obrovsky strach.zitra jdu na kontrolu

sajab
31. říj 2011

@vannilie čeho se bojíš? pokud budou folíky malé, zvýší ti dávku a hotovo.

vannilie
31. říj 2011

@sajab jo ja vim ale tak celkove.bojims e dalsiho zklamani

daphney
31. říj 2011

ahoj holky,
jakpak se dneska máte? Já akorát chystám k véče bramborovou kaši, dostala jsem na ní šílenou chuť 😀

sajab
31. říj 2011

@vannilie prosím tě. o jakém zklamání to píšeš? podívej se na mě, jaké zklamání mi tělo připravilo a to ještě nevím, jestli se tam broučci drží 😖
@daphney ahojky, my právě chystáme také brambůrky ale na loupačku s mléčkem.

vannilie
31. říj 2011

@sajab jo to mas pravdu.vse bude ok jsme bojovnive.take mame bramburky s mleckem

vannilie
31. říj 2011

@daphney ahojky

daphney
31. říj 2011

@sajab dneska bramborový večer 😀 a jak je zlato?

sajab
31. říj 2011

@vannilie 😀 😀 😀 dneska jsme všichni bramborový 😀 😀

daphney
31. říj 2011

@vannilie ahoooj, čeho se bojíš beruško? že bude málo folíků?

vannilie
31. říj 2011

@sajab jojo jsme

sajab
31. říj 2011

@daphney no nervózně a to dost, pořád čekám nějaký ten příznak a pořád nic, ale ještě počkám jsem teprve týden po ET.I když minule jsme to věděla už 3 den po protože jsem chodila čůrat jak alík.

vannilie
31. říj 2011

@daphney asi jo slunicko.bojim se.

sajab
31. říj 2011

@vannilie ničeho se neboj ještě o nic moc nejde 😉

daphney
31. říj 2011

@vannilie hele když jich nebude tolik,tak dostaneš víc hormonů, větší dávky a oni dorostou
@sajab já taky nechodím nijak extra čůrat, úplně normálně :-/

sajab
31. říj 2011

@daphney jo já vím, kamarádka mi také říkala, že ani nevěděla že je těhu dokud nedostala střevní chřipku a po ní už nepřestala blínkat 😉 ale začínám nervačit. 😅

vannilie
31. říj 2011

@daphney jo ja vim.to bude ok.jsem nejaka mimo

sajab
31. říj 2011

@vannilie vanilko to je těma hormonama, vážně protože jich máš v sobě větší množství tak máš takové stavy, tím jsme si prošly všechny. Vážně to bude dobré uvidíš, ještě nám tu trhneš rekord 😉

vannilie
31. říj 2011

😉

vannilie
31. říj 2011

@sajab tak jo sajabinko.asi jo to bude tema hormonama

vannilie
31. říj 2011

🙂

sajab
31. říj 2011

@vannilie 😀 no vidíš, a co brambůrky? můj už je šel loupat, divím se, že mě tu ještě nechává sedět, většinou mě po 5 min. žene odpočívat. asi to už vzdal 😀

daphney
31. říj 2011

@vannilie já jsem taky před každou kontrolou úplně mimo, zítra jsu na krev a šíleně se bojím, sice jsem už včera měla na testu pěkné // ale zítra to může být jinak,takže chápu tvůj strach ☹
@sajab taky bych nejraději měla všechny příznaky abych věděla, že je vše ok, klidně i zvracení

sajab
31. říj 2011

@daphney no když si vzpomenu jak mě bývávalo zle při mých andílkách.....achjo ani nepřipomínat,celé dny jsem měla žaludek jak na vodě a vše mě nutilo.... no hrůza,ale měla jsem jistotu, že jim se daří dobře. 😅