• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@mufinka26 teda ty máš chutě :grinning: já zatím jím jen obalovaný sýr a kaši, už druhý den :grinning:
1. lis 2011 v 15:48  • Odpověz
Ahojte všichni..tak jsem po perném návštěvním dnu zde :slight_smile: Ale teda tohle od rána dočítat, to je masakr!!!! :grinning:

@sal80 Salinečko, gratuluji k těm dvěma bublinkám...!!! :slight_smile: Jsou to bojovníčci, takže z toho, že není nic do mrazáčku, si nic nedělej!!! :slight_smile: Nebudou potřeba!! :slight_smile: P.S. byla jsi to Ty??? :wink:

@vannilie A jak sis to píchla?? Já jsem si píchala do stehna... Proč myslíš, žes to píchla blbě??
1. lis 2011 v 15:50  • Odpověz
@daphney a to budu ještě dělat obalovaný květák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2011 v 15:58  • Odpověz
jupíííííííííííííííííííííííííííííííí jsem těhotná HCG 13 den ET je 714 jupíííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2011 v 16:01  • Odpověz
@daphney Ježíííííííííš, tak to je náááááádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obrovská gratulace a prosím velký plivanec poslat zpět!!!!!!!! :slight_smile:
1. lis 2011 v 16:05  • Odpověz
@janinous děkuji zlatííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš je tam :wink:
1. lis 2011 v 16:07  • Odpověz
@daphney Chytla jsem, super, díky..!!..tak teď budu doufat, že se ujmou :slight_smile: To byly nervy, co????? To je náááádherné číslo... Já už chci mít to čekání taky za sebou a mít trakovou radost jako Ty!!! :slight_smile: To musí být náááádhera :slight_smile:
1. lis 2011 v 16:09  • Odpověz
@janinous nikdy jsem tento pocit nezažila :slight_smile: nádhera je slabé slovo, přeju ti ať na něj nečekáš dlouho, ale už jen pár dní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2011 v 16:11  • Odpověz
@daphney obrovská gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2011 v 16:16  • Odpověz
@mufinka26 díky mufííí, zítra budu gratulovat já tobě :slight_smile:
1. lis 2011 v 16:17  • Odpověz
@daphney MOC TI GRATULUJU ZLATÍČKO...Čoveče to vypadá na dvě :grinning: :grinning:
1. lis 2011 v 16:18  • Odpověz
@caricia1moooc děkuji, dvě??? :confused: :fearful: ale já mám v bříšku jen jedno :grinning: leda že by se tam okotilo :grinning:
1. lis 2011 v 16:20  • Odpověz
@daphney doufejme :wink: tak sem si tak pochutnala na tý polívčičce :grinning: :grinning: :grinning: sežrala sem celou misku :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2011 v 16:20  • Odpověz
@daphney holka i to se stává, že se rozdělí :grinning:
1. lis 2011 v 16:21  • Odpověz
@daphney Jojo může se rozdělit..Hodnotu na to rozhodně máš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2011 v 16:22  • Odpověz
@mufinka26 A kde mam já????
1. lis 2011 v 16:23  • Odpověz
@caricia1 sama málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jídlo nedáááám :grinning: :grinning:
1. lis 2011 v 16:24  • Odpověz
@caricia1 zvlášt, když se konečně můžu nadlábnout, jen doufám, že my zase nebude zle :sweat_smile:
1. lis 2011 v 16:24  • Odpověz
@mufinka26
@caricia1 beru klído i dvě :grinning:
1. lis 2011 v 16:25  • Odpověz
@mufinka26 haleeeeee nebud lakomáááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2011 v 16:27  • Odpověz
@daphney to se ti vůbec nedivííím :grinning:
Já se začínám na zítřek těšit :grinning:
@daphney No jasně,spláchneš dvě mouchy jednou ranou :grinning: :grinning: :grinning:
@mufinka26 No vidíš a já mam bobky
@caricia1 tak jo nooo, ale jenom trošičku ti dám :wink:
@mufinka26 máš taky na co, konečně uvidíš mrňouska :slight_smile:
1. lis 2011 v 16:28  • Odpověz
@caricia1 hele nech toho jooooooooo, musí si říkat jako já, že se těšíííš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se tak těším, že jdu vařit, péct a snad budu i žehlit, abych na to pak nemyslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale těším se :grinning:
1. lis 2011 v 16:28  • Odpověz
ale UZ až za tři týdny, to nevydržím, asi se tak z 14 dní zaskočím na svojí gyndařkou :slight_smile:
1. lis 2011 v 16:29  • Odpověz
@daphney holka to je ideální, za tři týdny uvidíš už srdíčko/ka :grinning: :grinning:
@daphney Ani se ti nedivim vydržet tři týdny by byl muj hrob :grinning: :grinning:
1. lis 2011 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.