Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
1. lis 2011

@maky30 ahoj makynko.take jdu ve ctvrtek na kontrolu

vannilie
1. lis 2011

🙂

vannilie
1. lis 2011

😲

vannilie
1. lis 2011

jdu spat holky

vannilie
1. lis 2011

dobrou noc

vannilie
1. lis 2011

😀

mufinka26
2. lis 2011

Dobré ránko zlatíčka moje, já sem tak nervozní, že už nemůžu ani spát 😕 ale zase se my zdál krásný sen, viděla sem v tom snu nejdřív krásnou tečku a pak mimi jak nám mává, jako na UTZ. Docela slušně my už hrabe co? 😀 😀 myslete na mě

sal80
2. lis 2011

@mufinka26 Dobré ráno 🙂 To je přece jasný a jistý, že na Tebe budu myslet. I na tu ("mojí") malou holčičku, která bude už mít srdíčko jako zvoneček 😉

sal80
2. lis 2011

Holky, cítily jste také sem tam píchnutí v děloze už jeden den po ET? Je to možné nebo je to moje segesce? 😒

daphney
2. lis 2011

Dobré ráno berušky,

@mufinka26 to víš, že na tebe myslíme a těšíme se na fotečku 😵
@sal80 ahoooj zlatííí, mě také takhle píchalo už od prvního dne, ne pořád, ale občas na pravo, občas na levo, někdy trochu uprostřed a koukni na výsledek 😉 😉 😉

sal80
2. lis 2011

@daphney Tvůj výsledek se mi velice líbí, takže ok...jsem v klidu 😉

daphney
2. lis 2011

@sal80 přesně tak, to si tam asi bibísci hledají místečko pro zahnízdění 😉

janinous
2. lis 2011

Dobré ránko, holčičky 🙂

@mufinka26 Myslím na Tebe mooooooooc... To budeš mít dnes krásný den!!!!! 🙂

daphney
2. lis 2011

@janinous ahoooj, tak jak je?

sal80
2. lis 2011

@janinous Ahoj zlatíčko 😀 Vyspinkáno do růžova...mezitím co já už jsem v práci? 😠 😀

janinous
2. lis 2011

@daphney Nooooo, tak nějak zvláštně ☹ Nervičky pracují, noc byla děsnáááá...hlavně ty sny 😢 A Ty???

@sal80 Asi se nedá úplně mluvit o vyspinkání do růžova...jsem nějaká rozhozená, měla jsem tragickou noc ☹ Ale den bude sto pro lepší!!!! 🙂 Ty jako furt pracuješ???? Tož neblbni!!! 😀

sal80
2. lis 2011

@janinous Ano, ještě pracuju. Nešla jsem na PN ani po OPU ani včera po ET. Pravda je, že i u mě byla noc taková zvláštní... A ráno...dnes poprvé se mi nechtělo do práce 😕 Raději bych byla doma. Od 8.máme poradu do 11.hodin. Ach jo 😒

janinous
2. lis 2011

@sal80 A ani neplánuješ zůstat doma...?? Až po pozitivním testíku?? No joooo, ale když Ty budeš testovat až na porodním sále, tak to je průšvih 😉 Ta ať porada uteče co nejrychleji.......!! 🙂

sal80
2. lis 2011

@janinous 😀 😀 😀

daphney
2. lis 2011

@janinous u mě vše stejné, trochu mě zlobí žaludek, tak se ještě povaluju, stejně není kam pospíchat... možná dneska sjedu na nákup a trochu se projdu po veknu, podle počasí a co más v plánu ty?
@sal80 tak at jsou na tebe v práci všichni hodní, nebo uvidí!!!! přežij to tam zlatííí

janinous
2. lis 2011

@daphney No já dneska plánuju poprvé tento týden klídek bez návštěv... Včerejšek i předvčerejšek jsem doma pořád někoho měla a moc jsem neodpočívala 😉 Takže dneska to vidím na televizní den..jo a ještě manžílkovi plánuju upéct pizza šnečky s listového těsta, ať má nějakou radost 😉 Tak bych vyrazila někam na nákupy..udělat si nějakou radůstku 😉 Možná zítra sjedu kuknout na nějaké vánoční ozdůbky 🙂
Jinak žaludek jak pozoruju, mě taky zlobí, teda hlavně večer je mi šoufl, ale to bude asi z těch hektolitrů vody 😉 Ale v noci mě bolelo břicho jako při MS a to mě trochu vykolejilo...snad je vše OK 🙂 Sakryš, začínám být neskutečně nervózní....
Tak přeju krásný den a úspěšný nákup 😉

daphney
2. lis 2011

@janinous ta ervozita je pekelná, ta nás užnejspíš nikdy nepřejde... možná až v důchodu 😖 tobě také pěkný den, jdu si dát sprchu a něco posnídat

sajab
2. lis 2011

@mufinka26 No to byl krásný sen 😵 Já takové vůbec nemám, když už se mi poslední dobou něco zdá, tak jedině horor.
@maky30 ahoj,už jsme si dělala starosti kde jsi a co je s tebou, jak se vede? Nějaké změny? 😉
Jinak všem zde přítomným teď i pozděj přeji kásné středeční ránko 🙂

daphney
2. lis 2011

@sajab ahoj beruško, tobě také 🙂 jakpak se dnes máš?

gambrinuska
2. lis 2011

dobré ránko holky 😉 všechny moc zdravim
koukam mufka má velký xen 😉
@daphney já mam taky takovej žaludek na vodě a večer to je horší
@sal80 chtělo by to trochu pobýt v pelíšku kord když je takhle hnusně 😠 😉

gambrinuska
2. lis 2011

@sajab jo horory máme denně 😉

daphney
2. lis 2011

@gambrinuska naštěstí se to zatím dá přežít 😉 už víš kdy půjdeš na UZ nebo se u vás chodí ještě jednou na krev?

sal80
2. lis 2011

@daphney Jejda...jak mě to nebaví, ale pšt...píšu tajně 😀

gambrinuska
2. lis 2011

@daphney u nás jen test a pokud jsou // tak měsíc po ET je UTZ, takže 10.11 máme UTZ, ještě 8 dní budu pořádně napnutá
ty nevilnosti docela ujdou, ale někdy to kopne pěkně, jízda autem je drsná 😝 , držuju se bonbonama
@sal80 😀

daphney
2. lis 2011

@sal80 to chápu, tak přemýšlej nad něčím příjemným 😀 neboj šeptám 😉