Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

janinous
2. lis 2011

@daphney Morčátko bez chlupů??? To existuje?? A nejmenuje se to potkan?? 😀 Teď už hlodavce nemusím..už bych žádného nechtěla.. Asi si pořídíme rybičky..je možné mít alergii na rybičky??? no, u mně asi jo 😀

mufinka26
2. lis 2011

holky moje děkuji za podporu 😀 😀 😀

janinous
2. lis 2011

@mufinka26 Jéééééé, tak to je náááááádhera!!!!! Gratulace veliká!!!!! Mám husí kůži všude!!!!! 🙂

sajab
2. lis 2011

@mufinka26 Jééééééééééééééééééééééééé, já chci také takovou fotečků 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sajab
2. lis 2011

@janinous Je to pech, když máš na vše alergii, ale na manžela snad ještě ne nebo už také? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 O alergii na rybičky jsem neslyšela ty bys byla ojedinělí případ.

janinous
2. lis 2011

@sajab Na Kubíka alergii určitě nemám a nikdy snad mít nebudu... Je to to nejkrásnější a nejhodnější zvířátko na světě!!!!! 🙂

mufinka26
2. lis 2011

@sajab
@janinous holky nebojte, brzy nám tu budete taky takový ukazovat 😀 za čtrnáct dní jdeme do CARu naposledy a už bude srdíčko 😀

sajab
2. lis 2011

@janinous Tak aspoň že tak 😀 😀 😀 😀 😀 Mě se občas zdá, že mi začíná na manžela, ale zatím je to jen takový malý záchvěv 😉 😝

sajab
2. lis 2011

@mufinka26 Mám čím dál větší tušení, že nebude co ukazovat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mufinka26
2. lis 2011

@sajab nech toho ty, musíš myslet pozityvně 😉 ty drobečkové tě nesklamou 😉

sajab
2. lis 2011

@mufinka26 No jo já vím, ale nedokážu si představit opak ☹ ☹ ☹ Už je to vážně na palicu! Každé těhu je jiné, já vím, ale aspoň nějaký náznak že by byl abych se mohla uklidnit, ale VŮBEC NIC!!!!!!!!!!!! ☹ ☹

janinous
2. lis 2011

@sajab No kdybych měla Kubíka pořád doma a takhle by mě hlídal, tak nevím nevím 🙂 Ale vidíme se vždycky až večer...
A tohle neříkej, že máš tušení, že nebude co ukazovat... Já mám taky velký strach, ale musíme věřit!!!! A bojovat!!! 🙂 Pak budeme spolu po Zlíně drandit s kočárkama 😉

janinous
2. lis 2011

@mufinka26 No já se snažím věřit, že bude co ukazovat.... Jen ať se ten čas hýbe trošinku rychleji!!!! 🙂

sajab
2. lis 2011

@janinous 🙂 Jo a nevíš, jak se do Zlína dostanu z dvojčaty????? My totiž nemáme auto 😉 😅

daphney
2. lis 2011

@mufinka26 velká gratulace zlato, je to náááááádhera 🙂 🙂 🙂 🙂 bylo už srdíčko a kdy jdene ta další UZ?
@janinous na rybky snad alergie není nebo třeba želvičku
@sajab tomu se asi člověk neubrání aby ho nerozmazlil 🙂

sajab
2. lis 2011

@daphney To máš pravdu, takové kukadla, které na tebe hledí,tomu se vážně nedá odolat 😀 😀 😀 😵 😵 😵

sal80
2. lis 2011

@mufinka26 Kočičko moje, je nádherná. Jen...pouze ONA odpovída 5+5tt, Ty už jsi poněkud starší 😀

daphney
2. lis 2011

@, až jednou budeme mít domeček,tak chci taky pejska, ale to bude ještě hoooooodně dlouho trvat

gambrinuska
2. lis 2011

@mufinka26 tak to je fakt nádhera, velká gratulka
když už jsme u mazlíků, rybiček máme už druhé akvárko a po velkém neúspěchu v březnu jsem od manži dostal kočičku baz ní bych se asi zbláznila, mimochodem na kočky na chalupě jsem alergické a na tuhle nic 😀

gambrinuska
2. lis 2011

@daphney už jsem si našla to tvoje megačíslo, to se ti machruje vid 😀 😵 nádhera opožděná gratulka

sal80
2. lis 2011

@janinous Jaňulko, to se ví, že existuje hanbaté morčátko 🙂 Koukej....
A ještě Ti pošlu mojí Kačenku 🙂

sal80
2. lis 2011

@janinous Jasně a já můžu trajdat vopuštěná tady u nás ☹

daphney
2. lis 2011

@gambrinuska jéééééééé je klubíčko, taky bych takovou brala, ale příťa na kočičky moc není 😒 ještě že áme alespoň u našich spousty zvířátek. Děkuji, to víš takové krásné číslo, jsem to včera ořvala 😀

daphney
2. lis 2011

@sal80 jůůůůůůů toho hrošíka nutně potřebuju, je nádhernej 😵 😵 😵 kačenka je božííí nechceš mi jí na pár dní půjčit? 😀

sajab
2. lis 2011

@sal80 Neboj nejsi tu sama, také jsem si to myslela, ale občas sem nějaký příspěvek vklouzne 😀

gambrinuska
2. lis 2011

@sal80 kačenka je moooc pěkná
@daphney to se ti nedivim, to je fakt luxus dvojčátkový číslo 😀 😀

daphney
2. lis 2011

@gambrinuska ty si s těmadvojčátkama nedáš pokoj 😀 nádodou jsem dneska koukala na stránky laborky kam posílají krvičku a to rozmezí je tááááák velké, že vím prd 😒

gambrinuska
2. lis 2011

@daphney napiš mi ty stránky 🤐 prosím

sal80
2. lis 2011

@daphney Také jsem z něj nadšená. Už několik let, ale Kačka by s ním asi zaklepala 😀 Takže, v rámci jeho zachování, ho nemám 🙂
Kačku Ti půjčím. Hárá, tak budeš mít o zábavu postaráno 😀 A všude okolo Tebe bude spousty cizích psů 😀 Jen, prosím, pozor na případné nakrytí. Všechna štěnátka (třeba s jezevčíkem či čivavou) by pak byla Tvoje!!! 😀 😀 😀

sajab
2. lis 2011

@sal80 Když může panička co by nemohla slečna 😀 😀 😀 😀 😀 😀