Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
6. lis 2011

@janinous Krásné ráno 🙂 Jak to tak vypadá, máš to, při hlídání neteře, s budíčkem stejné, jako já 😀 Je to příjemná informace zjistit, že máš i nadále srdeční akci a dechovou frekvenci 😀
Ano, ta kila jsem přibrala, ale mám v plánu je shodit 🙂 Jen se mě neptej jak a kdy 😅 😅

sal80
6. lis 2011

@cuddle O čem to bylo? Nekoukala jsem se, ale labrodora taky mám.... Já teď koukám na Studio Kamarád, přece je to jen nervy šetřící 😀 (mám na výběr buď Studio Kamarád nabo Teleshoping) 😀

sajab
6. lis 2011

@janinous Ahojky Janičko, citím se pořád stejně netěhotně, kdybych se nedonutila udělat ten test tak ani nevím. Ale v podstatě se cítím líp od toho pátku 😉 A co ty, kdy ty budeš testovat?

sajab
6. lis 2011

Hodila jsem do albíčka další fotečku 😉

sal80
6. lis 2011

@sajab Ahoj 🙂 Je to opravdu nádhera 😉
Jááá už chcííí takýýý testóóóvááát!!!! Jenže...jenže se bojím ☹

sajab
6. lis 2011

@sal80 No to my povídej, sama moc dobře vím, jak strašlivě jsem tu vyváděla, kór když jsem neměla žádné příznaky 😅

sal80
6. lis 2011

@sajab To čekání a strach...ach jo ☹ Ale změňme téma....nějak 😅 Třeba...co bude dnes dobrého? 🙂

janinous
6. lis 2011

@sajab Ja nevim, vubec se mi nechce testovat..strasne se bojim.. Asi nejdriv v utery nebo ve stredu.. Ale jedine s Kubikem, sama to nezvladnu.. 😢

mufinka26
6. lis 2011

@sal80
@janinous holky moje, žádný stres, nebojte se budete mít na testíku krásné // 😉

sajab
6. lis 2011

@sal80 Tak dneska máme ještě zbytek kuřátka s rýžečkou 😉
@janinous Jani, já si také myslela, že to nezvládnu sama ale ten strach byl tak obrovský, že jsem to prostě v pátek musela zkusit. Když jsem viděla jak se tam začína zbarvovat, tak se mi tááááááááááákkkk ulevilo,že jsem ho musela hned vzbudit. Já vím, že bylo 5 hodin, ale já prostě musela. 😀

mufinka26
6. lis 2011

@sajab Já bych si dala kuře z rýží 😀 ale neni nikdo, kdo by my to uvařil, asi zavolám babičce, nebo tchýni 😀 😀 😀

mufinka26
6. lis 2011

@sajab zlatí máš krásný testík, to se ti zdá, že je ta kontrolní taky silnější, jelikož je to čerství testík 😉

mufinka26
6. lis 2011

@marca22 ahojky, jak se vede? co dělají dvojčátka? 😀

sajab
6. lis 2011

@mufinka26 No tohle je poslední, dostali jsme ho ještě když s náma rodina komunikovala. Teď už na nás dlabou,také dobře.Máme aspoň svůj klid a já už si zvykla,že máme plány podle sebe.

sajab
6. lis 2011

@mufinka26 No ale stejně se mi zdá silnější 😨 😨 😨 No neva hlavní je, že ta druhá nezmizela a je TAM 😀

cuddle
6. lis 2011

@sal80 byl to film - radoby romantika - 2 mladi novinari si poridili stene, z toho ale vyrostl 50 ti kilovej nezvladatelnej , delajici si co chce pes, nicil na co prislo, ale stejne ho meli radi - casem k tomu pribylo 1 dite, 2 dite, 3ti dite, prestehovali se atd. a pejsek starnul a ztracel silu, elan, zacal byt nemocny a ja to spatne nesu, pac ten muj uz ma 10 let a vim, ze se nedozivaji tolika, takze jsem bulela jak mala, jak ho nakladali do auta, jeli na veterinu kde jim rekli, ze uz je to jen trapeni a uspali ho, pak ho pohrbili na zahrade....no takovej dojak, ale ze zivota

mufinka26
6. lis 2011

@sajab tak správně, prostě je silnějšíííí 😀

sal80
6. lis 2011

@mufinka26 Kdyby jsi tak měla pravdu, Martinko!!!

sal80
6. lis 2011

@janinous Zvládneš to, výsledek bude // 😉 Moc Ti to přeji 🙂

mufinka26
6. lis 2011

@sal80 hele vytáhla sem věštěcí kouli 😀 😀 😀

sal80
6. lis 2011

@sajab Já jdu k našim na oběd. Asi nude mějaké maso, včera byla zabíjačka 🙂

sal80
6. lis 2011

@mufinka26 Takže moje Jindřiška a Bedříšek a Janinky Mečislávek a Vojslavička budou????

sajab
6. lis 2011

@sal80 Tak si to uží, já zabijáčky neusím ba je přímo nesnáším, takže by jsi mě nenalákala 😉
@mufinka26 Jasně, hlavně že sílí 😀 Ostatně také by mě zajímalo, jestli má Sašenka tu věštěckou kouli 😕

marca22
6. lis 2011

@mufinka26 Ahojky,no dneska dobře,kupodivu nemám ani ranní nevolnost,až je mi to divné,snad jsou oba prďolkové ok,zítra jdeme na utz tak bude fotečka 🙂 Co ty? Jak je?

sal80
6. lis 2011

@sajab Já jí nemám, má jí mufča, to ona věští 🙂

sal80
6. lis 2011

@marca22 Už máš bříško? 🙂

sajab
6. lis 2011

@sal80 Aha tak jsem blbě četla, to bude tím raním štěstím 😀

sal80
6. lis 2011

@sajab Jj 😀

marca22
6. lis 2011

@sal80 😀 no akorát jsem ho včera ukazovala manžovi,říkal je ty vado,tak asi jo 😀

mufinka26
6. lis 2011

@sal80 budou 😀 😀