Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?
sajab
6. lis 2011
@sal80 Tak u nás nakonec ta svíčková je. Ostatně když jí manžel chtěl tak si ji také uvařil, ale teď soptí, že ještě musí děla knedlíky. Dobře mu tak, mohl mít klidně kuřátko s rýžečkou a bez práce mohl lenošit, ale že má jazyk mlsný jak koza tak ať se snaží. Jinak já hledím na CSFilm,je tam pohádka Sůl nad zlato 😉
sal80
6. lis 2011
@sajab Vsadím se, že Sůl nad zlato vidíš poprvé 😃
Chceš svíčkovou - uvař si svíčkovou 😃 Dobré heslo 😃
mufinka26
6. lis 2011
@cuddle no uvidíme, ale mladá na tom byla v kině a byla nadšená, miluje Lucku Bílou a vůbec filmy, kde se zpívá 😃
mufinka26
6. lis 2011
@sajab já chci taky svíčkovou 😃
sajab
6. lis 2011
@sal80 No a ne, když ju chce on tak ať si ju také uvaří 😃 😃 😃 😃 Jasně, že to vidím poprvé, tak jako vždy, když se na to dívám 😃 😃 😃 😃 😃
@mufinka26 no tak přijeď myslím, že ti trošku nechá 😉 😉 😉
cuddle
6. lis 2011
@sal80 pojidam nenapadne od rana Milku, ale ta potvora nejak mizi....
cuddle
6. lis 2011
@mufinka26 jo tak pro ty deti mozna , ale jinak usoudila jsem, ze uz to teda ja videt nemusim
vannilie
6. lis 2011
ahoj holky
sajab
6. lis 2011
@vannilie Ahoj, tak jak je? Už jsi "natěšená"???? 😉 😃 ne, já vím, že to teď na srandičky moc není, ale aspOň trošku toho rozveselení 😉 😃
vannilie
6. lis 2011
@sajab ahoj sajabinko
sajab
6. lis 2011
@vannilie 😎
vannilie
6. lis 2011
😉
vannilie
6. lis 2011
bojim se zitrka
sal80
6. lis 2011
@cuddle Důležité je být hlavně nenápadná!!!! 😃 😃 😃 😃
sal80
6. lis 2011
Dívky, musím žehlit a pak půjdu k našim na oběd. Jasně,že i s Kačenkou 🙂 Přeji hezký den a budu později 😉
cuddle
6. lis 2011
@sal80 tak on ani není duvod, manzel je dnes cely den v praci a kocka to na me nebonzne, jen ten prazdny obal to prozradi 😃 😃 😃 😃 ja dnes varim testoviny s kurecim masem a nivovou omackou, pac to manzel neji, tak si muzu udelat pro sebe 😃
cuddle
6. lis 2011
@sal80 zehlit muzes pak dojit i k nam 😉
vannilie
6. lis 2011
😉
janinous
6. lis 2011
@sal80 Dneska je opět divočinka.. Teď jsme se byli projít v lese a nafotit nějaké fotečky, teď malinký odpočinek a o půl třetí jedeme na pozdní oběd do reštyky... Jen vůbec netuším, co budu jíst...nějak se do mne nechce nic vejít 😉 Tak si to u vašich užij a nech si chutnat!! 🙂
vannilie
6. lis 2011
@janinous ahojky jani jak se mas
vannilie
6. lis 2011
🙂
janinous
6. lis 2011
@vannilie Ahojky, mám se tak nějak hekticky... Víkend je nějaký strašně rozlítaný, ale jinak to jde 🙂 Jen jsem strašně nervózní 😉 a co ty?
vannilie
6. lis 2011
@janinous to ti verim ze jsi nervozni.ja mam zitra OPU TAKE JSEM NERVOZNI
janinous
6. lis 2011
@vannilie Neboj, to bude v poho 🙂 To určitě zvládneš!!!! Ale jinak jsou to opravdu jen a jen nervy...člověk neví, do čeho jde.. A pak to čekání, kolik embryjek se oplodní..a kolik přečká do transferu..no a pak ty největší nervy..... Ale jsme bojovnice a holky šikovné, tak to zvládneme!!! 🙂
vannilie
6. lis 2011
@janinous jo ja vim.jsem zvedava.moc veri ze nam to vsem vyjde a musi to vyjit
vannilie
6. lis 2011
🙂
vannilie
6. lis 2011
:-p
vannilie
6. lis 2011
x-)