Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

teta_bob
15. srp 2011

@daphney jsi odvážná a šikovná holka 🙂 .....jsem strašnej srab a hrozně se toho bojim.....i odběru vajíček....nikdy jsem neměla nic zlomeného, nikdy mi nic nešili, nikdy narkoza....jsem nedotčená doktory a všeho se fakt hrozně bojim....sice chodím darovat krev a vždycky tam sebou seknu, ale to beru jako dobrej skutek a těší mě to....ale tohodle se fakt bojim ☹

daphney
15. srp 2011

@teta_bob vůbec neee, klepala jsem se jak drahej pes 😀 ale fakt to nic není, když zvládneš darovat krev, zvládneš i tohle, uvidíš 😉 😉 😉 nevýhoda té hysteroskopie je, že se dá dělat jen v určittých dnes cyklu, nebo tak mi to bylo alespoň řečeno

teta_bob
15. srp 2011

@teruberi držím palce 🙂 ....přítelův spermiogram nedopadl moc dobře, takže u nás bude asi problém na obou stranách ☹ ....ale už se dopuje zinkem, selenem, éčkem, béčkem, céčkem a snad se to trošku zlepší...

teta_bob
15. srp 2011

@daphney když se to na poprvé nepovede (i když stále věříme, že povede, ale musíme počítat se vším...) tak ji taky podstoupím, ale fakt se mi nechce ☹ ....zjistili ti aspon, že je všechno v pořádku?

daphney
15. srp 2011

@teta_bob hysteroskopie v pořádku, ale při té laparce se zjistila endometrioza, ale vejcovody jsou průchodné

cuddle
15. srp 2011

@teta_bob jdu hned nasledujici cyklus, jen jsem dostala nejaky leky na podporu rustu sliznice , byla jsem na ultrazvuku jestli je to v poradku jestli roste, deloha je ok, neni tam zadno volna tekutina po OPU, ET ( nejaky pozustatek hyperstimulaku ) a tak, vsechno bylo v poradku takze KET muzou udelat

cuddle
15. srp 2011

@daphney pregnyl je individualni kazdy vylucuje HCG z tela jinak rychle, ja uz treba 3ti den mela bilej test, a jsou holky co i 11 maji pozitivni jeste od pregnylu, ale to je spis vyjimka, 14ty den by ty // mely byt tehotenske

cuddle
15. srp 2011

@teta_bob taky jsem mela strach z narkozy, uspani vsechno dobry, probuzeni taky, dokonce mi pak bylo ok, ale po hodince se mi zacala motat hlava a zustala jsem tam asi o hodinku dele, nez se to srovnalo, no zbytek dne mi nebylo dobre, mela jsem navaly horka a tak, dalsi 2 dny byl vikend a fakt bych do prace nesla....byla jsem rada, ze chodim, navic jsem musela kazde rano do caru na injekci proti hyperstimulaku, jsou holky co dnem OPU nastoupi na neschopenku a ukonci ji az po vysledku testu, ale tak to taky neni uplne potreba, kdyz to snasis dobre, ale den OPU urcite odpocivat a mozna bych doporucila i den , dva po

teta_bob
15. srp 2011

@cuddle taky se mi zdá šílená představa jít do práce, určo si vezmu dovču...byla ta hysteroskopie k něčemu platná? měla jsi všechno o.k.? kam chodíš do CAR?

teruberi
15. srp 2011

@teta_bob a kdy jdete na kontrolu s tim SPG?

teruberi
15. srp 2011

@teta_bob ja vim, cudle chodi do Heliosu🙂 Ja taky.A Ty?

cuddle
15. srp 2011

@teta_bob ja nebyla na hysteroskopii, narkozu jsem mela az pri OPU - predtim jen krev, hormony, imunita, pruchodnost vejcovodu

vannilie
15. srp 2011

ahoj holky jak se mate 🙂

sal80
15. srp 2011

@galigula Nás čeká IVF. Mám strach, ale snažím se to nedávat moc najevo. Mám strach z neúspěchu....

sal80
15. srp 2011

@teta_bob O PCO vím už od mých dvaceti. Můj MUDr. mi stále říkal, že mám dost času a tak. Stále měl dost času a dost argumentů. Na čas jsme se přestali snažit...studovala jsem, cestovala... A pak jsme se začali znovu. A teď jsme před IVF 🙂

sal80
15. srp 2011

@vannilie Ahoj 🙂 Jak se máš dnes Ty? 🙂

cuddle
15. srp 2011

@sal80 asponze o tom jsi vedela, me nikdy zadny doktor nerekl, ze mam nabeh na PCO nebo ze se jim neco nezda, krasne jsem se 15 let dopovala antikoncepci a uplne zbytecne.....kdybych to vedela , a tech penez co jsem do toho vrazila , to uz bych mela nasetreno na IVF 😒

sal80
15. srp 2011

@cuddle Věděla, ale nikdo se mnou nic nechtěl dělat. No, někdo ne, ale můj MUDr. a já mu věřila.... ☹ Teď to ale bude lepší. Budeme tu co nevidět všechny měnit status 🙂 😉

cuddle
15. srp 2011

@sal80 tak snad mas pravdu, ja mam ted sanci u KET a kdyz to nevyjde, tak holt pauza a cekani na dalsi IVF nez seberu silu, odvahu a nasetrime penize...

sal80
15. srp 2011

@cuddle Dnes jsem byla v CARu. Nedostala jsem MS a tak jsem se šla zeptat co dál. Vzali mi HCG a zítra si mám zavolat. Ach jo...určitě mi řeknou, že nic a já budu zase jako v uslzeném údolí. I po té době...stále doufám, že by to mohlo jít i "normálně"...

sal80
15. srp 2011

@cuddle Smím se zeptat, kolik vás stál první pokus? Kolik jich máš už za sebou? (Určitě jsi to tu už někdy zmiňovala, ale nějak se tu v těch informacích ztrácím...tolik jich tu je 😨 )

vannilie
15. srp 2011

@sal80 ale jo jde to a ty

sal80
15. srp 2011

@vannilie Ani Ti nevím 😒 Dnes jsem byla na krvi kvůli hCG. 100% je to planá naděje. A akorát mě to mate ☹

vannilie
15. srp 2011

😉

vannilie
15. srp 2011

@sal80 no pockej kdyz si byla na krvi tak mate sanci

sal80
15. srp 2011

@vannilie Dostávám pravidelně MS a teď už mám druhý týden zpoždění. Vzali mi jí proto, aby věděli a mohli píchnout Agolutin. Nic jiného v tom asi ani není. Ale stále si říkám, že...zázrak...třeba... Možná se to štěstí unavilo a sedne i na mě 😨

galigula
15. srp 2011

@sal80 To znam a je to naprosto normalni. Ja delala taky jakoby nic, takoveto: vsak kdyz to nevyjde ted, vyjde to potom... bylo mi hrozne, vkladala jsem do toho vsechno 🙂 a pak to prislo, dostala jsem to a brecela jsem asi dva dny, pak jsem volala do CAR, ze na testy HCG neprijedu, ze jsem to dostala a oni, ze to stejne musi mit overene a me se tam taaak nechtelo. Rok jsem se z toho dostavala, vsichni totiz rikali, jste mlada, vamse to podari hned a ono prd. No ale stalo to za to, o to vic, me to posililo. Ja teda nevim, kde mate problem vy, ale u nas mel manza spatne spermie a dost si to bral, takze ja musela byt "hrdinka" na dvakrat, jednou kvuli sobe a podruhe kvuli nemu, nechtela jsem, aby videl, jak me to stve, aby si neco nevycital (mam zrovna takoveho mamanka, co se dost a rad lituje 😀 ) No jo, ale zensky to zvladnout musi, takze hlavu vzhuru a s chuti do boje 🙂

galigula
15. srp 2011

@sal80 Ty jo, dva tydn zpozdeni a to sis jeste nedelala test? Mas muj obdiv, ja bych testovala uz druhy den po vynechani 😀

sal80
15. srp 2011

@galigula Mám syndrom PCO, neprůchodné vejcovody, pofiderní ovulaci. Muž má spermio ok, takže jeho podporovat nemusím. Je ale technik, takže jeho podpora je jaksi skrytá v heslech a vzorcích...či co. A já prostě jen potřebuju obejmout a ujistit, že to zvládneme....

sal80
15. srp 2011

@galigula Netestovala? Holka, já mám touhu testovat do pěti minut po milování. Snažím se ale co nejméně. Dnes jen jednou 😀 Ale....nic ☹