Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

annie29
7. lis 2011

to si povime 😀 kdyztak si je obohatim lahvinkou vina 😀

karkulecka
7. lis 2011

daphney .. to máš pravdu! jen jsem myslela, že s váma budu moct probrat vyšetření atd, ale spletla jsem se ..tak se omlouvám...

daphney
7. lis 2011

@karkulecka neomlouvej se, není to tvoje chyba, měla si přijít a pokecat,určitě písni do nějakého otevřeného tématu a holky tě vezmou mezi sebe... přeji hodně štěstí a nezlob se na nás, není to nic osobího

karkulecka
7. lis 2011

@daphney Proč si myslíš, že jsem chtěla přidat do soukromé skupiny ? Nepřišla a nepokocala jsem, protože jsem pro to měla své důvody. Jinak svého trápení mám dost a rozhodně nepatřím k lidem, které těší trápení druhých... Dlouho jsem váhala, jestli se přihlásit, protože jsem dost uzavřený člověk, teď už vím, že to nebyl nejlepší nápad.

sal80
7. lis 2011

@karkulecka Určitě je to dobrý nápad se přidat do diskuze. Jak napsala @daphney, je jich tu spousta otevřených a podobných. Nic ve zlém, není to an nic proti Tobě. Je to fakt - uzamkly jsme soukromou diskuzi.

daphney
7. lis 2011

@karkulecka chápu, že pro tebe není jednoduché bavit se s někým o svých problémech a trápeních, to pro nikoho tady... představ si, že by jsi byla v naší kůži, někam by jsi psala věci pro tebe nejvíc intimní a četl je někdo o kom nevíš naprosto nic i když je na tom třeba stejně jako ty ☹
Jak už jsem řekla, přeji ti hodně štěstí v tomto boji a určitě tu poznáš spoustu holek, co jsou na tom podobně, jen jim musíš dát šanci tě poznat

zuzbe
7. lis 2011

Ahoj holky, mě asi mezi sebe také nezzemete co? Tak úplně sem nepatřím, jak už jsem Vám psala. Jen Vám všem moc držím palce a třeba můžu i poradit, když už to mám s dobrým koncem všechno za sebou. Ale pochopím, když o mě nebudete stát 🙂 Ať tak nebo tak - držím moc palce a věřím, že všem to dobře dopadne!

vannilie
7. lis 2011

@zuzbe ahojky

zuzbe
7. lis 2011

Ahojky, máš super přezdívku 🙂 Jak jsi na tom?!

cuddle
7. lis 2011

holky odepsala mi toto

A mohu se zeptat z jakého důvodu by měla být tato diskuze uzamčena? Nevidím na ni nic špatného a navíc může pomoci jiným uživatelkám, protože je velmi rozvinutá a rozepsaná.
Jennyska

mufinka26
8. lis 2011

Dobré ránko holky moje, mi máme soukromou diskusi??? a vemete mě tam? 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
8. lis 2011

Teda člověk tu chvíly neeni a já to pomalu nemůžu dočíííst 😀

mufinka26
8. lis 2011

@daphney ahojky co se stalo sajabce? ☹