• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
to si povime :grinning: kdyztak si je obohatim lahvinkou vina :grinning:
7. lis 2011 v 19:20  • Odpověz
daphney .. to máš pravdu! jen jsem myslela, že s váma budu moct probrat vyšetření atd, ale spletla jsem se ..tak se omlouvám...
7. lis 2011 v 19:20  • Odpověz
@karkulecka neomlouvej se, není to tvoje chyba, měla si přijít a pokecat,určitě písni do nějakého otevřeného tématu a holky tě vezmou mezi sebe... přeji hodně štěstí a nezlob se na nás, není to nic osobího
7. lis 2011 v 19:29  • Odpověz
@daphney Proč si myslíš, že jsem chtěla přidat do soukromé skupiny ? Nepřišla a nepokocala jsem, protože jsem pro to měla své důvody. Jinak svého trápení mám dost a rozhodně nepatřím k lidem, které těší trápení druhých... Dlouho jsem váhala, jestli se přihlásit, protože jsem dost uzavřený člověk, teď už vím, že to nebyl nejlepší nápad.
7. lis 2011 v 19:48  • Odpověz
@karkulecka Určitě je to dobrý nápad se přidat do diskuze. Jak napsala @daphney, je jich tu spousta otevřených a podobných. Nic ve zlém, není to an nic proti Tobě. Je to fakt - uzamkly jsme soukromou diskuzi.
7. lis 2011 v 19:59  • Odpověz
@karkulecka chápu, že pro tebe není jednoduché bavit se s někým o svých problémech a trápeních, to pro nikoho tady... představ si, že by jsi byla v naší kůži, někam by jsi psala věci pro tebe nejvíc intimní a četl je někdo o kom nevíš naprosto nic i když je na tom třeba stejně jako ty :frowning2:
Jak už jsem řekla, přeji ti hodně štěstí v tomto boji a určitě tu poznáš spoustu holek, co jsou na tom podobně, jen jim musíš dát šanci tě poznat
7. lis 2011 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky, mě asi mezi sebe také nezzemete co? Tak úplně sem nepatřím, jak už jsem Vám psala. Jen Vám všem moc držím palce a třeba můžu i poradit, když už to mám s dobrým koncem všechno za sebou. Ale pochopím, když o mě nebudete stát :slight_smile: Ať tak nebo tak - držím moc palce a věřím, že všem to dobře dopadne!
7. lis 2011 ve 21:22  • Odpověz
@zuzbe ahojky
7. lis 2011 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky, máš super přezdívku :slight_smile: Jak jsi na tom?!
7. lis 2011 ve 21:25  • Odpověz
holky odepsala mi toto

A mohu se zeptat z jakého důvodu by měla být tato diskuze uzamčena? Nevidím na ni nic špatného a navíc může pomoci jiným uživatelkám, protože je velmi rozvinutá a rozepsaná.
Jennyska
7. lis 2011 ve 21:31  • Odpověz
Dobré ránko holky moje, mi máme soukromou diskusi??? a vemete mě tam? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2011 v 08:27  • Odpověz
Teda člověk tu chvíly neeni a já to pomalu nemůžu dočíííst :grinning:
8. lis 2011 v 08:28  • Odpověz
@daphney ahojky co se stalo sajabce? :frowning2:
8. lis 2011 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.