• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@daphney
@mufinka26
Také bych řekla, že magořím,ale až po tom "porodu",předtím ani když jsem si píchala hormony mě to tak nebralo :unamused: Tak doufám, že se všechny už konečně dočkáme vysněných uzlíčků v náručí :wink:
8. srp 2011 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? :slight_smile: koncem září se chystáme na první IVF, letos jsme měli 3x IUI (z toho jednou IFI) a nepovedlo se.. teď mám 2 měsíce pauzu, ale začíná mě to zase chytat, tak se musím někde vykecat :dizzy_face: zatím z toho mám rozpačité pocity, hlavně s tím kolik nás to bude stát.. ptala jsem se na klinice a řekli mi do 25tis. ufff...
8. srp 2011 v 18:23  •  snaží se  • Odpověz
ahojky holky
8. srp 2011 v 18:26  • Odpověz
nas to take ceka zari-rijen
8. srp 2011 v 18:27  • Odpověz
ahoj vannilie, a kam chodíte? my do Zlína...
8. srp 2011 v 18:28  •  snaží se  • Odpověz
@maky30 ahojky my take do zlina.pan doktor krenek :slight_smile:
8. srp 2011 v 18:30  • Odpověz
jéééééé tak to máme úplně stejné super :dizzy_face: a jaký se ti zdá? já jsem ze začátku říkala stydlín a moc nemluvil, ale teď se ptám a on funguje.. ale je to mlaďošek
8. srp 2011 v 18:32  •  snaží se  • Odpověz
@vannilie
@maky30
Jééééééé já také do Zlína. Tak doufám, že se někdy potkáme. :wink:
8. srp 2011 v 18:33  • Odpověz
vždycky mi přijde, že se stydí víc než já.. :sweat_smile:
8. srp 2011 v 18:33  •  snaží se  • Odpověz
@maky30 jo take se me tak jevil,ale je super.take se ho na vse ptam.ja jsme byla na inseminaci podarila se,ale bohuzel bylo mimodelozni
8. srp 2011 v 18:34  • Odpověz
ahoj sajab, já půjdu ke Křenkovi až někde koncem srpna, musím nafasovat Utrogestan bez něho nemenstruuji :frowning2: a pak další cyklus bych chtěla IVF.. vy jdete kdy holky? mně by to podle MS mělo vyjít někdy poslední týden v září..
8. srp 2011 v 18:35  •  snaží se  • Odpověz
@sajab ahojky tak to te vidam ve zline.a ke komu chodis
8. srp 2011 v 18:35  • Odpověz
@vannilie hmmm tak to je škoda :frowning2: teď se nám musí zadařit na podzim, to jsou přece jarní miminka :wink:
8. srp 2011 v 18:36  •  snaží se  • Odpověz
@maky30 ja nevim kdy.ja jsme mela jeste i revizi delohy,takze ted cekam 2mesice.ale to bude ok.ale asi zacatkem rijna,protoze menstruace prisla az ted v sobotu
8. srp 2011 v 18:37  • Odpověz
Já ještě přesně nevím,musím ještě přečkat 2 MS protože jsem "porodila" ve 21 tt. Na konci měsíce jdu na kontrolu ke svojí DR a podle toho se objednám.
8. srp 2011 v 18:37  • Odpověz
@vannilie Já chodím, teda chodila a zas chci ke Kovalčíkovi :slight_smile:
8. srp 2011 v 18:38  • Odpověz
@sajab neboj to bude vse ok.verim,ze ano.ja take ted cekam.mela jsme mimodeloznii a jeste me delali revizi :frowning2:
8. srp 2011 v 18:39  • Odpověz
@sajab ve 21.týdnu? :frowning2: to je pech :cry: a Kovalčík je takový ten vlasáč že jo? vídávám ho tam na chodbě.. když měl Křenek dovču, byla jsem u něho
8. srp 2011 v 18:40  •  snaží se  • Odpověz
@vannilie To mě také,také doufám, že to bude dobré. Už se mi nechce čekat dýl jak ty 2 měsíce.
8. srp 2011 v 18:40  • Odpověz
@vannilie a v kterém týdnu ti dělali tu revizi?
8. srp 2011 v 18:41  •  snaží se  • Odpověz
@maky30 No trošku vlásků má :slight_smile: Je opravdu super,a to jsem ze začátku chtěla jen ženskou,ještěže měla tenkrát Slováčková dovolenou.
8. srp 2011 v 18:42  • Odpověz
@sajab ani me se uz nechce dele cekat.kdo neprozije nepochopi,ze jo.moc me to mrzi co se stalo
8. srp 2011 v 18:42  • Odpověz
@sajab hmmm to já jsem neřešila jestlli ženská nebo chlap, sestřička to určila za mě...
8. srp 2011 v 18:43  •  snaží se  • Odpověz
@vannilie Já na mimi čekala 3 roky,když se zadařilo a ještě dvojčátka byla jsem strašlivě šťastná, teď na podzim to bude 4 rok takže doufám, že ho oslavíme miminkem.
8. srp 2011 v 18:43  • Odpověz
@maky30 me delali revizi proto ze nevedeli proc mam zvysene hcg.mela jsem mimodelozni a ten hormon porad haproval jednou byl vysoko a pak nizko.tak me pro jistoto v atlase udelali revizi.a pak jsem sla opet na krev na kontrolu.a hcg zvysene.tak si me tam nechali a udelali laparku
8. srp 2011 v 18:44  • Odpověz
@sajab to verim,take bych byla moc stastna.ja se take radovala a pak se ukazalo mimodelozni.take se snazime skoro 3roky
8. srp 2011 v 18:44  • Odpověz
@vannilie aha tak teď už to musí vyjít.. já jsem byla na Atlase na laparce a tak všechno ok, my se o mimčo snažíme dva roky a něco a i když je to v porovnání s některýma holkama tady krátká doba, taky mi to už leze na hlavu, mívám z toho lítostivé stavy a člověk s tím stejně nic nenadělá, musím doufat a věřit si, že se jednou dočkáme :slight_smile:
8. srp 2011 v 18:46  •  snaží se  • Odpověz
@vannilie Nejhorší na tom všem mém zotavování je skorošvagrová a její týdenní syn!!!!!!!! Moc dobře věděla, že se nám nedařilo a když se zadařilo tak se tvářila jako bych zrovna jí nejvíc ublížila. Ta můra měla takovou radost, když jsem o ně přišla. Slepice jedna.
8. srp 2011 v 18:46  • Odpověz
Ahojky,můžu se přidat? V září nás čeká 1. IVF s darovanými vajíčky (jinak už naše 3.IVF),už se nemůžu dočkat :slight_smile:
8. srp 2011 v 18:47  • Odpověz
@marca22 ahoj, klidně se přidej, já také připutovala dnes :wink:
8. srp 2011 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.