Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
17. srp 2011

@daphney bude to nejlepší, ted sem doma už tři týdny aleze mi to na mozek, pořád se na něco čeká a stejně sem se ještě nedokala, takže to řešit nebudu 🙂 za chvíly nám začne škola tak muím být funkční maminka 🙂 ted byla mladá u babiček na prázdninách, takže si prázdniny užila, snáma byla na dovče na chatě. ted by musela být semnou zavřená doma, to by bylo opruz. asi pojedeme ještě před začátkem školního roku někam na vílet 😀

sal80
17. srp 2011

@teta_bob Jasně, že jo, páč jsem viděla krásný kočárek a ten by mi mooooc slušel 😀 🙂

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 Co mu chceš vysvětlit? Že jsi v tom? 😀 😀 😀

teta_bob
17. srp 2011

@daphney ach jo, prostě té přírodě neporučíme....u mě nic nového, beru klasicky HA abych nějak nastartovala hladinu hormonů, po třech týdnech jdu na UTZ a pokud bude vše ok, tak začnu stimulovat, akorát pořád nevím jak se dozvědět, zda budu mít krátý nebo dlouhý protokol a taky pořád nevím, jaký je mezi nimi rozdíl....

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 nee, že budu po ET chodit do práce 😀 😀 😀

teta_bob
17. srp 2011

@sal80 taky už máme kočárek vybraný 😎 ....jaký je prosím tě rozdíl mezi krátkým a dlouhým protokolem?

sal80
17. srp 2011

@daphney Dorazí 🙂
Má švagrová také ne a ne otěhotnět. Stejně, jako Tvá kamarádka, se snažili a stále nic. Pak se s bráchou zlískali a domů šli jako štafle, jak se museli jeden o druhého opírat. A najednou bylo a Ellince jsou tři roky 🙂

sal80
17. srp 2011

@teta_bob Krátký je na 2 a dlouhý na 4týdny hormonální stimulace.

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 taky máme vybraný kočárek 😀

sal80
17. srp 2011

@teta_bob Ještě do těch rozdílů moc nevidím, ale bylo mi řečeno, že je to tak, jak jsem psala. Ale líp to napsala mufinka26 🙂

cuddle
17. srp 2011

@sal80 taky jsem mela vzdy 2 agolutiny naraz.....ale i tak jsem treba 10 dnu cekala...pak mi vetsinou uz davala Norethisteron, ze je setrnejsi a doba cekaci stejna

sal80
17. srp 2011

Koukám, že kočárky by byly. Představa jmen je také (byť doma občas ještě plně neodsouhlasená 😀)...teď už jen to potomstvo 🙂 😉

cuddle
17. srp 2011

@sal80 ja teda kocarek jeste nemam....zato mam predstavu , ze by mohl byt v kombinaci cerno-zelene - 😀

cuddle
17. srp 2011

no jo holky dekuju, ja uz budu vlastne zitra tehule , doufam, ze si to uziju dele nez do prvniho testiku....

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 no v podstatě to nejdůležitějšíííí 😀 😀 😀 😀 máme dokonce občíhlou i postýlku, dokonce sme nelenily a zkoukly, kde jí mají za nejlepší cenu, ted už jenom aby se zadařilo a ta cena zůstala 😀 😀 😀

sal80
17. srp 2011

@cuddle Také jsem zvědavá, kdy holka dorazí 🙂 Již je netrpělivě očekávána 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
17. srp 2011

@cuddle to víš, že jo 😀 😀 😀 to vyjde, musíš věřit 😀 😀 😀 😀 zachvíly nám tady budeš posílat těhu bacílky 😀 😀 😀

sal80
17. srp 2011

@cuddle To teda budeš, tak se po té Tvé vysněné kombinaci nenápadně poohlížet 😉

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 A jméno máte...když už vše ostatní skoro ano? 😀 😀 😀

daphney
17. srp 2011

teda holky, musím se přiznat kočárek už máme taky bybraný... teda u jednoho nezůstanu, hluboké určitě budou dva 🙂 když mlže mít příťa auto a čtyřkolku, já nutně potřebuju dna kočárky... budu pevně doufat, že nás v gennetu finančně nezrujnují 😖
@sal80 jj to se to pladí když se od toho někdo dokáže odpoutat a jen tak si to užít... mě to prostě nejde ☹

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 máme úzký výběr jmen, která by se nám líbyla 😀 pro holčičku : Adélka, Markétka, Amálka pro kluka: Jaroušek, Honzíček, Martínek 😀 😀 😀 no pak se uvidí, jak to budeme cítit, které jméno bude nejlepší 😀

sal80
17. srp 2011

@daphney Musíš to alespoň zkusit!!! I já jsem stejná, také mi to nejde. V okamžiku, kdy se ukážou //, budu mít na sobě těhotenské kalhoty, podprsenku i podpůrná pás... A v chůzi se začnou předporodně kolíbat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
17. srp 2011

@daphney to mi budeme mít pokud bude jedno mímo tak trojkolku, trojkombinaci... když budou dvojčátka tak ta samá značka, ale dvojčatová čtyřkolka z otočnýma předníma kolama 😀 😀

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 tak to sme dvě 😀 😀 😀 😀 už se úplně vidím jak v osmém týdnu budu chodit jak kdybych byla dva dny před porodem 😀 😀 😀 😀

sal80
17. srp 2011

@daphney Můj Tomáš má auto a model vrtulníku...takže létá a kupuje a dokupuje 🙂 Já chci hluboký kočárek, sporťák pak jiný. Jen aby projel dveřmi, když bude určitě dvojčátkový 😉 😀

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 Amálku máme v rodině...říkáme jí Málinka. Tak šup na ní 🙂

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 😀 😀 😀 taky je to pro mě favoritka 😀 ale tady budeme muset rozhodnout všichni tři 😅 a to bude asi zajímavé 😀

cuddle
17. srp 2011

@sal80 tak hod odkaz co mas vybrano , kuknu okem jestli to maji i moji kombinaci, vim ze bych chtela kocarek na ktery se da upevnit autosedacka a nevim jestli trojkombinaci nebo sportak jiny, vetsinou si stejne maminky nakonec koupi jeste neco k tomu, pac neco nevyhovuje, tak uvidim vyber je urcite velky, ale zase za to nechci dat jako za male auto 😀 😀 😀 😀

daphney
17. srp 2011

@sal80 pokud budu neustále obalovat nervovou soustavu čokoškou, asi začnu nosit těhu kalhoty hned 😀 dobře dobře, ode dneška se neplodí, ale miluje 😀 no nevím jestli mi uvěří, že na to mám zrovna dneska chuť 😀 😀 😀 koukám páni kluci rádi hračičky, takže mi zase kočárky 😀 nám dvojčáktová dveřma projede, ale do ložnice se více jak 1 postýlka určitě nevejde 😀 😀
@mufinka26 taky chci jeden trojkolku asi jannecko a čtyřkoláka mustika 🙂

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 Dáváš k dispozici tělo, tak snad budeš mít i právo veta ;.)