• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@caricia1 vid... :grinning: :grinning: :grinning: to by byla asi před zoo pěkná tlačenice :grinning: :grinning: :grinning: chudáčci opice :grinning: :grinning: :grinning: včera sem manželovi ukazovala ty nebesa a moc se mu to líbylo.. někdy mi přijde, že se těší pomalu víc jak já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sice to nedává moc na jevo, ale já to na něm už poznám :grinning:
18. srp 2011 v 10:14  • Odpověz
děkuji za podporu holky, fakt to funguje... jdu si udělat ledovou kávičku a zakousnout nějakou dobrůtku :slight_smile: jinak k té moči... posílám "zajímavý" odkaz http://urinoterapie.sweb.cz/

berte ho prosím s rezervou :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 v 10:18  • Odpověz
@mufinka26 To je jasný,chlapi to prožívají taky dost silně,jen to nedají znát ale je to tak..Ten muj když má slabou chvilku tak to řekne a to si troufam říct,že to nese opravdu hůř než já.
Jo a k těm nebesům,přesně tohle se mi líbí,taky bych něco takovýhop chtěla,ale nemam odvahu něco kupovat dokud nebudu opravdu těhule...Ale teda nutkání by bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 v 10:23  • Odpověz
@daphney Noo,tak to jinak než s rezervou brát nejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 v 10:24  • Odpověz
A já se jdu pustit do žehlení,veřte,že se mi opravdu moc chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 v 10:24  • Odpověz
@caricia1 když já to svoje nutkání nedokážu nějak zastavit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. srp 2011 v 10:27  • Odpověz
@caricia1 to ti věřím mě to čeká taky :grinning: nechceš já ti ten koš prádla pošlu, když už v tom budeš :grinning: :grinning:
18. srp 2011 v 10:27  • Odpověz
@mufinka26 Ale jo,já hrozně ráda žehlim,vůbec mi to nevadí a budu klidně žehlit celý den :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
NO JASNĚ ŽE NE! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 v 10:28  • Odpověz
@caricia1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to sme na tom úúplně stejně :grinning: :grinning: :grinning: žehlení je pro mě hrob :grinning:
18. srp 2011 v 10:30  • Odpověz
@mufinka26 já se také v nakupování nedokážu ovládnout, prostě je to silnější než já :grinning: asi zase se snažím vybírat oblečky a nezbytné věci třeba v bazárku nebo v nějaké akce, říkám si, příště třeba už na to nenatrefím :grinning: :grinning: :grinning: a tak vesele nakupuju i když test stále hlásí jen /
18. srp 2011 v 10:43  • Odpověz
@caricia1 v tomhle počasí bych žehlila tak leta lehátko u vody :grinning:
18. srp 2011 v 10:44  • Odpověz
@daphney taky kupuju věci v akcích, protože si říkám, že pak až to bude potřeba, tak to v akci nebude :sweat_smile:
18. srp 2011 v 11:13  • Odpověz
@mufinka26 přesně tak!!! a pak třeba budeme muset být doma, šetřit se, budeme na PN nebude tolik peněz, budeme kupovat plínky a jiné věci a budeme rády, že toho máme tolik již koupeného :sweat_smile:
18. srp 2011 v 11:27  • Odpověz
@daphney tak tak... jak se říká připraveným štěstí přeje :grinning: :grinning: takže miminka honem k nám :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 v 11:30  • Odpověz
@mufinka26 a mi připravené jsme!!!! :grinning:
18. srp 2011 v 11:33  • Odpověz
tak @cuddle už má touhle dobou mimíska v bříšku :grinning: :grinning: takže je vlastně těhulka :grinning:
18. srp 2011 v 11:34  • Odpověz
@daphney no jéje... víc už to ani nejde :grinning:
18. srp 2011 v 11:37  • Odpověz
@mufinka26 fakt už mi chybí akorát kočárek a postýlka :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 v 11:41  • Odpověz
@daphney no nad tou postýlkou sem ted docela uvažovala, tu co chceme maji ted v nádherný akci 50% :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vypadá to, že jí pak zase na delší dobu přestanou vyrábět. :sweat_smile: to by mě teda pěkně naštvalo, kdyby nám to vyšlo a mi jí nesehnaly :angry: a říkám si, že postýlka se nezkazí :sweat_smile: a co se týče záruky na ní se nic moc nemůže rozbít a když tak by to manžel dokázal spravyt :sweat_smile: :sweat_smile: no říkala sem ti, že mi to leze na mozek, už sem asi moc co? ale já si prostě nemůžu pomoct, touha po mimískovi je šíleně veliká. no a říkm si, že to prostě vyjde a basta, kdyby náhodou ne tak bych to pak mohla darovat mému bráškovi :grinning: :grinning: až by si pořídil rodinku :grinning: :grinning:
18. srp 2011 v 11:46  • Odpověz
@mufinka26 to je super, koukej mi hned poslat odkaz ať na ní kouknu :grinning: nikomu ji dávat nebudeš, kde by asi to malé chuďátko chrnělo? :slight_smile: jiná varianta, než že to vyjde se totiž nepřipouští :grinning: takže jdu mrknout na postýlky :grinning:
18. srp 2011 v 11:50  • Odpověz
@daphney dám foto do alba :grinning:
18. srp 2011 v 11:52  • Odpověz
@daphney je tam tak se jukni :grinning:
18. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz
@mufinka26 náááádherná :slight_smile: má ji sousedka, live je hezčí než na fotce... škoda, že máme světlou ložnici, jinak bych do ní taky šla :slight_smile:
18. srp 2011 ve 12:03  • Odpověz
si asi taky budu muset zařídit albíčko :wink: :wink: :wink:
18. srp 2011 ve 12:03  • Odpověz
@daphney já jí právě taky viděla naživo, původně sem chtěla obyčejnou, ale manžel jakmile viděl tuhle tak jednoznačně řekl, že si radši něco připlatíme a koupíme tuto :grinning: no a když sem jí ted viděla v tý akci tak ti nevím, ale nejradši bych jí hnedka obědnala :grinning: Aby to ale na manžu nebylo trochu moc šoku najednou :sweat_smile:
18. srp 2011 ve 12:05  • Odpověz
@daphney no to bys měla, abych se taky mohla kochat tím co máš v plánu pro mimíska :grinning: :grinning: ona je to dobrá inspirace :grinning: :grinning:
18. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz
@mufinka26 já bych do ní šla, pokud je v akce, pak třeba už nebude a máš ji zatím kde schovat aby doma nepřekážela... jdu na to albíčko :grinning:
18. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz
@daphney no schovat by možná i byla kde :slight_smile: v ložnici pod postelý :slight_smile: tak ty jdi na albíčko a já jdu zase chvíly něco dělat, musím dát PC oddych, nějak se my začal sekat :sweat_smile: :sweat_smile: tak za hodinku jsem zpět :wink: :grinning:
18. srp 2011 ve 12:12  • Odpověz
@mufinka26 jasně,tak zatím papa :wink:
18. srp 2011 ve 12:16  • Odpověz
holky jinak nejaky problem v caru technickeho razu, omlouvali se mi a dohodli jsme se ze prijdu na 13 tou znovu, tak jsem se sla domu najist a za chvilku vyrazim, stejne jsem predtim v tom spechu zapomnela souhlas ke KETU, tak to aspon vyzvednu , jinak embryjko se pry dobre rozmrazilo a je v poradku
18. srp 2011 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.