• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@cuddle To je krááásný,tak ti děkuju za nápad,něco takového vymyslím :grinning: :grinning: :grinning: Jo vlastné přímo na míru tak to jo,já to pochopila tak že jste jen koupili a na rytí jste čekali tak dlouho
20. srp 2011 ve 13:39  • Odpověz
@caricia1 Nějaká firma??? :grinning:
20. srp 2011 ve 13:41  • Odpověz
A mě si nikdo nechce vzít :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
20. srp 2011 ve 13:45  • Odpověz
@sal80 teda to je drzost, ale pry je ted moderni zadat o ruku chlapy, ze se nekteri maji problem vymacknout....
20. srp 2011 ve 13:46  • Odpověz
@cuddle To není náš případ. Tom už to vyzkoušené má a tak se mu nechce znovu. Nechám tomu čas, myslím, že to nebude tak zlé. Děti budou mít příjmení po mně a říkal, že jednou si také vezme mé příjmení :slight_smile: Má to čas. Naštěstí se miminka rodí i bez oddacího list :grinning:
20. srp 2011 ve 13:51  • Odpověz
@caricia1 tak to je síla teda. já mám tchýni strašně hodnou, dokonce vzaly Danielku za vlastní :slight_smile: říkám jim i babi a dědo :slight_smile: ale je fakt, že se známe strašně let, já sem totiž z mojí švagrovou chodila na základce do třídy a staly se z nás nejlepší kamarádky, no a když sem chodila na učňák, tak mi moje tchyně, samo v tý době nikdo netušil, že to tak dopadne :grinning: :grinning: chodila jako model na stříhání :grinning: Spíš sem se bála naší strany, mě vychovává od 12 let moje babička, otec a máma se mě a bráchy zřekly, ale to už je jedno. Horší bylo, že babička tátu a tátovu stranu úplně nesnáší, ale na svatbě se úplně překonala, dokonce nám táta svatbu natáčel :slight_smile: Stýkáme se normálně, tak proč dělat zle za minulost :wink:
20. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz
@sal80 nebooj on si tě vezme :grinning:
20. srp 2011 ve 13:56  • Odpověz
20. srp 2011 ve 13:58  • Odpověz
@sal80 já se taky po druhý dávat nechtěla a hup a sem v chomoutu zase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2011 ve 13:59  • Odpověz
@mufinka26 Hele podruhý se nechce vdávat nikdo kdo je rozvedený a vždycky se vdá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2011 ve 14:11  • Odpověz
ahoj holky
20. srp 2011 ve 21:40  • Odpověz
20. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz
20. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz
je tu nekdo

20. srp 2011 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: koukám dneska ste všechny na koupáku?? Já bych jela nejradši taky :slight_smile: Tak již zítra se dozvím ortel :slight_smile: tak mi držete palečky :grinning:
21. srp 2011 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem sem hodila ten svůj ksicht :grinning: a doplnila pár info. Poslední dobou nějak nestíhám,takže sem vždy jen tak nakouknu a zas pádím. Snažím se zaměstnávat mozek nebo bych se zbláznila,neustále se mi vrací myšlenky na mé andílky :cry: .Zrovna včera odpoledne jsem potkala známou,která má stejný termít ajko bych měla já,když jsem viděla to bříško jen tak tak jsem zadržovala slzy :cry: :cry: :cry: Už aby jsme zas mohli začít,jen doufám, že se to do té doby vše spraví a mé tělo nebude dál stávkovat,protože se mi zdá, že to v poslední době děla!!!!
@mufinka26 Ráda bych nějak k vodě, ale jaksi stále nemůžu :angry: :angry: :angry: a pak máme všechny koupáky ve městě a nemáme auto a autobusy jezdí jen sporadicky. :frowning2:
21. srp 2011 ve 12:51  • Odpověz
@sajab ahojky, já se taky koupat nemůžu :unamused: Neboj, až zase budete moct začít se snažením, tak to bude lepší, mě se to po potratu drželo taky, je to přirozený. měla sem termín na 24.12 a ten den sem byla úplně mimo, jak mě to vzalo, naštěstí, to pak bylo v pohodě. Jako by to tím dnem přebolelo. Drž se :slight_smile: a neboj brzy budeš mít další bobíšky v bříšku :slight_smile:
21. srp 2011 ve 12:58  • Odpověz
@mufinka26 nene ja jsem doma, byla jsem sice nakoupit a ted jsem delala dortik, vecer prijde navsteva, tak at mame co zakousnout, ale jinak vedro hnusny , takze se chladim studenymi napoji....koupani mam zakazane...ze
21. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz
@cuddle no u tebe je to jasný :grinning: ty pěkně hnízdi :grinning: :grinning: dortíka mňam to si bobšek dá vid? :grinning:
21. srp 2011 ve 13:01  • Odpověz
@mufinka26 jasny to si da nejak bobisek, ale i ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja se hnizdim doma, doufam, teda, ze s toho neco bude a neco uhnizdim :grinning:
21. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz
@cuddle to víš, že se uhnízdíí :wink: pěkně relaxuj, :grinning:
21. srp 2011 ve 13:05  • Odpověz
@cuddle ahoj,potransferu se muze jen sprchovat?To jsem nevedela
21. srp 2011 v 16:25  • Odpověz
Holky, uzivejte si doufam, ze si uzivate krasnou nedeli.Ja jsem pres dopoledne na prochazce chytla uzeh, nebo co, taks se z toho jdu vyspat. Tak hezky zbytek dne vam vsem !
21. srp 2011 v 16:27  • Odpověz
@sajab Ahoj. Vítám ten Tvůj ksichtít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Další jméno, které má tvář...tedy "xicht" :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2011 v 17:40  • Odpověz
@teruberi ano pisou to v papirech, zadny vany, bazeny , myslim ze i nedoporucuji saunovani, solarka atd.
21. srp 2011 v 19:01  • Odpověz
@cuddle ano solárka, sauny a nás ani klasický slunění na sluníčku :wink:
21. srp 2011 v 19:09  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
21. srp 2011 v 19:28  • Odpověz
21. srp 2011 v 19:30  • Odpověz
@cuddle Sprcha Ti stačí a pokud ne, tak co třeba mokrá žíňka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2011 v 19:31  • Odpověz
@mufinka26 Koukala jsem na Tvé album :slight_smile: To bude radosti, viď? :slight_smile:
21. srp 2011 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.