Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
20. srp 2011

@cuddle To je krááásný,tak ti děkuju za nápad,něco takového vymyslím 😀 😀 😀 Jo vlastné přímo na míru tak to jo,já to pochopila tak že jste jen koupili a na rytí jste čekali tak dlouho

sal80
20. srp 2011

@caricia1 Nějaká firma??? 😀

sal80
20. srp 2011

A mě si nikdo nechce vzít 😢 😢 😢 😢 😢

cuddle
20. srp 2011

@sal80 teda to je drzost, ale pry je ted moderni zadat o ruku chlapy, ze se nekteri maji problem vymacknout....

sal80
20. srp 2011

@cuddle To není náš případ. Tom už to vyzkoušené má a tak se mu nechce znovu. Nechám tomu čas, myslím, že to nebude tak zlé. Děti budou mít příjmení po mně a říkal, že jednou si také vezme mé příjmení 🙂 Má to čas. Naštěstí se miminka rodí i bez oddacího list 😀

mufinka26
20. srp 2011

@caricia1 tak to je síla teda. já mám tchýni strašně hodnou, dokonce vzaly Danielku za vlastní 🙂 říkám jim i babi a dědo 🙂 ale je fakt, že se známe strašně let, já sem totiž z mojí švagrovou chodila na základce do třídy a staly se z nás nejlepší kamarádky, no a když sem chodila na učňák, tak mi moje tchyně, samo v tý době nikdo netušil, že to tak dopadne 😀 😀 chodila jako model na stříhání 😀 Spíš sem se bála naší strany, mě vychovává od 12 let moje babička, otec a máma se mě a bráchy zřekly, ale to už je jedno. Horší bylo, že babička tátu a tátovu stranu úplně nesnáší, ale na svatbě se úplně překonala, dokonce nám táta svatbu natáčel 🙂 Stýkáme se normálně, tak proč dělat zle za minulost 😉

mufinka26
20. srp 2011

@sal80 nebooj on si tě vezme 😀

sal80
20. srp 2011

@mufinka26 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
20. srp 2011

@sal80 já se taky po druhý dávat nechtěla a hup a sem v chomoutu zase 😀 😀 😀 😀

caricia1
20. srp 2011

@mufinka26 Hele podruhý se nechce vdávat nikdo kdo je rozvedený a vždycky se vdá 😀 😀 😀 😀

vannilie
20. srp 2011

ahoj holky

vannilie
20. srp 2011

🙂

vannilie
20. srp 2011

😉

vannilie
20. srp 2011

je tu nekdo

mufinka26
21. srp 2011

Ahojky holky 🙂 koukám dneska ste všechny na koupáku?? Já bych jela nejradši taky 🙂 Tak již zítra se dozvím ortel 🙂 tak mi držete palečky 😀

sajab
21. srp 2011

Ahoj holky,tak jsem sem hodila ten svůj ksicht 😀 a doplnila pár info. Poslední dobou nějak nestíhám,takže sem vždy jen tak nakouknu a zas pádím. Snažím se zaměstnávat mozek nebo bych se zbláznila,neustále se mi vrací myšlenky na mé andílky 😢 .Zrovna včera odpoledne jsem potkala známou,která má stejný termít ajko bych měla já,když jsem viděla to bříško jen tak tak jsem zadržovala slzy 😢 😢 😢 Už aby jsme zas mohli začít,jen doufám, že se to do té doby vše spraví a mé tělo nebude dál stávkovat,protože se mi zdá, že to v poslední době děla!!!!
@mufinka26 Ráda bych nějak k vodě, ale jaksi stále nemůžu 😠 😠 😠 a pak máme všechny koupáky ve městě a nemáme auto a autobusy jezdí jen sporadicky. ☹

mufinka26
21. srp 2011

@sajab ahojky, já se taky koupat nemůžu 😒 Neboj, až zase budete moct začít se snažením, tak to bude lepší, mě se to po potratu drželo taky, je to přirozený. měla sem termín na 24.12 a ten den sem byla úplně mimo, jak mě to vzalo, naštěstí, to pak bylo v pohodě. Jako by to tím dnem přebolelo. Drž se 🙂 a neboj brzy budeš mít další bobíšky v bříšku 🙂

cuddle
21. srp 2011

@mufinka26 nene ja jsem doma, byla jsem sice nakoupit a ted jsem delala dortik, vecer prijde navsteva, tak at mame co zakousnout, ale jinak vedro hnusny , takze se chladim studenymi napoji....koupani mam zakazane...ze

mufinka26
21. srp 2011

@cuddle no u tebe je to jasný 😀 ty pěkně hnízdi 😀 😀 dortíka mňam to si bobšek dá vid? 😀

cuddle
21. srp 2011

@mufinka26 jasny to si da nejak bobisek, ale i ja 😀 😀 😀 😀 ja se hnizdim doma, doufam, teda, ze s toho neco bude a neco uhnizdim 😀

mufinka26
21. srp 2011

@cuddle to víš, že se uhnízdíí 😉 pěkně relaxuj, 😀

teruberi
21. srp 2011

@cuddle ahoj,potransferu se muze jen sprchovat?To jsem nevedela

teruberi
21. srp 2011

Holky, uzivejte si doufam, ze si uzivate krasnou nedeli.Ja jsem pres dopoledne na prochazce chytla uzeh, nebo co, taks se z toho jdu vyspat. Tak hezky zbytek dne vam vsem !

sal80
21. srp 2011

@sajab Ahoj. Vítám ten Tvůj ksichtít 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Další jméno, které má tvář...tedy "xicht" 🙂 😀 😀 😀

cuddle
21. srp 2011

@teruberi ano pisou to v papirech, zadny vany, bazeny , myslim ze i nedoporucuji saunovani, solarka atd.

mufinka26
21. srp 2011

@cuddle ano solárka, sauny a nás ani klasický slunění na sluníčku 😉

vannilie
21. srp 2011

ahojky holky 🙂

sal80
21. srp 2011

@vannilie Ahoj 🙂

sal80
21. srp 2011

@cuddle Sprcha Ti stačí a pokud ne, tak co třeba mokrá žíňka 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
21. srp 2011

@mufinka26 Koukala jsem na Tvé album 🙂 To bude radosti, viď? 🙂