Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

katka1311
25. srp 2011

@sal80 Ahoj holky 🙂 ,gratuluji k MS jak si tak čekala 😉 Já jedu do práce tak se tady mějte hezky papa 😀

sal80
25. srp 2011

...teď jsem sem nakoukla a...omlouvám se za hrubku... vylezte Z těch peřin 😨 🙂

sal80
25. srp 2011

@katka1311 Děkuju 🙂 Přeji mnoho pracovních úspěchů 😀

katka.gzd
25. srp 2011

@sal80 no super, aspon jedna z nas uz sa dockala 🙂 inak, ty uz mas tu ziadost o IVF schvalenu aj od poistovne? ja dufam, ze uz kazdym dnom mi daju vediet ze aj nam schvalili...inak tam asi zavolam....maju este niekolko tyzdnov do zacatia injekcii podla planu, ale aj tak...pre istotu a klud mojej duse...

cuddle
25. srp 2011

@sal80 hele pokud ho budu mit klidne muzes osahavat misto Frantika, toho mas beztak ohlazeneho 😀

cuddle
25. srp 2011

@sal80 hura hura uz je tady a muze se zacit 😀

cuddle
25. srp 2011

@katka.gzd teda holky toto vubec neznam, CAR vse vyridil za nas, teda co se tyka te zadosti at, vubec nas tim nijak nezatezovali a ja teda nic neresila

sal80
25. srp 2011

@katka.gzd Jdu na 1 IVF. Nebojím se, že by to neodsouhlasili 🙂 A ani Ty se tím netrap, je to jen banalita, odsouhlasí Ti to 🙂

sal80
25. srp 2011

@cuddle Fandu nám ohlazenýho, ošahaných i ocucanýho 😀 😀 😀

sal80
25. srp 2011

@cuddle Ano, může. Musím zavolat do CARu. Za chvíli 🙂

sal80
25. srp 2011

@katka.gzd Také jsme tím nabyli vůbec zasažení. Doktor řekl, že není s pojišťovnou žádný problém. Ptala jsem se, jestli, když je Tomáš ze Slovenska, nebude nějaký problém s úhradou za jeho vyšetření, ale odpovědí mi bylo, že ne. Strhnout to z mé pojišťovny. Však se všechna ta zvěrstva (s konečným výsledkem lidského mláďátka(tek)) budou páchat na mně 🙂 😀

caricia1
25. srp 2011

Dobré ráno 😉 😉 Tak máme opět hic koukam,musim vyrazit do krámu,je to jen kousek ale nechce se mi 😀 😀 😀 😀 Jak se tu máte?Doufám že moc nezlobíte 😉 😉

katka.gzd
25. srp 2011

@sal80 @cuddle ja sa nebojim ze by to neschvalili, len sa bojim ze kedy to bude....a tiez som nemusela nic robit, CAR poslal ziadost za nas, no dalsi postup sa bude odvijat od tohe KEDY ta ziadost bude schvalena poistovnou....doktor mi povedal ze az im to pride, bude mi volat a potom mi predpise tie lieky a dohodneme sa na dlhom alebo kratkom protokole (predpokladam ze bude dlhy)....ak to schvalenie z poistovne pride skor ako do 15teho dna nasledujuceho cyklu tak sa vsetko stiha podla planu, no ak to dovtedy nebude tak sa to cele o mesiac posunie...a to nechcem...uz teraz sa neviem dockat

sal80
25. srp 2011

@katka.gzd Jak já Ti, holka, rozumím!!!! 🙂

sal80
25. srp 2011

@caricia1 Dobré ráno 🙂 Co nám jdeš koupit? 😀 My a zlobit? Blázníš???? 😀 😀 😀 😀 😀 NIKDY!!!!! 😅 😅 😅

sal80
25. srp 2011

Právě jsem volala do CARu. Tím, že konečně dorazila MS se to trošičku pohnulo vpřed 🙂 8.9. se bude plánovat má léčba a stimulace. Od dnešního dne za 21 dní začínám jíst, píchat, pít, cucat, vkládat a klidně se i potírat, všechno, co mi dopomůže k vysněnému "Krtkovi" (Krtek proto, že to jméno se líbí mé neteři. Odpověděla mi tak na dotaz, jak se bude jmenovat jednou mé miminko. Nabídla ještě Tomáše (mašinku) a Lálu z Teletabies. Jak jistě pochopíte, Krtek(tka?) je vítěz 😀) Když jsem domlouvala termín se sestřičkou a vše už bylo domluveno, tak sestřička dodala: "...a jde se na to!" 🙂 Musím se usmát. Holky, konečně i já JDU NA TO!!!!!

katka.gzd
25. srp 2011

@sal80 ja sa fakt neviem dockat az aj ja budem toto moc napisat.....tesim sa s tebou a dufam, ze sa coskoro pridam 🙂

caricia1
25. srp 2011

@sal80 No to je super!!! Tak vidíš,konečně se něco hýbe vid? 😀 😀 😀 Super zpráva 😉

caricia1
25. srp 2011

@cuddle Ahuj jak ti je??Už máš nutkání testit? 😀 😉

jana321969
25. srp 2011

holky jdete na IVF? NAS CEKÁ PRY ICSI !!!

jana321969
25. srp 2011

CHODÍTE NEKDO DO REPROFITU??

sal80
25. srp 2011

@katka.gzd Ano, co nevidět se přidáš 🙂 A pak budeš psát a psát...jejda 😀

sal80
25. srp 2011

@caricia1 Konečně - alespoň o krůček se to posunulo. Jen tak dál 🙂
Tak co jsi nám koupila a co nám dnes uvaříš? .-)

barousek
25. srp 2011

Ahoj holky,muzu se pridat k vam do diskuze?v zari me ceka 2 ivf tak snad se tentokrat zadari.. 😉

sal80
25. srp 2011

@jana321969 Já jdu na IVF společně s ICSI 🙂

sal80
25. srp 2011

@barousek Ahoj. Určitě k nám sem můžeš. Jsem si jistá, že se tu nenajde nikdo, kdo by byl proti 🙂 A ani nikdo, kdo by Ti při 2.IVF nedržel palce....či co 😀

barousek
25. srp 2011

@sal80 dekuju za privitani 😀 i ja budu ostatnim drzet palecky 🙂

jana321969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
caricia1
25. srp 2011

@sal80 Představ si,že dneska nebudu vařit vůbec nic protože se mi prostě nechce 😀 😀 😀 😀 :
-D 😀 😀 😀 Ale vim že večer něco ogrilujem takže já si nebudu dělat násilí u plotny 😀
Jinak koupila jsem ti nějaký jogurt,pečivo atd 😀 😀 😀

caricia1
25. srp 2011

@jana321969 Ahoj já měla a mít budu ICSI je to opravdu mnohem lepší...A po odběru vajíček jsem 3 hodiny ležela v CARU a pak šla domů..A ty máš PK?? Nám řekli v CARU že PK se předem plánovat nedá,že až podle toho jak se ty embryjka vyvíjí.