Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
25. srp 2011

@cuddle Aha,tak to nevim teda...Zas tak kvlitni nebyly,uvidíme nu 😉

sal80
25. srp 2011

@caricia1 A to by nebylo 🙂

caricia1
25. srp 2011

@sal80 Souhlasim 😀

sal80
25. srp 2011

@caricia1 Zůstala jsi doma už od stimulace? Já budu chodit do práce. Teda...mám to v plánu 😕

caricia1
25. srp 2011

@sal80 Zůstala,protože dělam v DPS a tam by to teda nešlo 😉

teruberi
25. srp 2011

@vannilie my sjme to pocitali takto: v Heliosu je ICSI 9000, ta prodl. kultivace 5500, zamrazeni jednoho embrya 4000 a kazdeho dalsiho 500, leky nam hradi pojistovna,tak by to melo byt vse. Kdyztak se ,uzete podivat na cennik tady http://www.sanatoriumhelios.cz/uhrady-pojistovn...

cuddle
25. srp 2011

@caricia1 tak asi kazdy car postupuje jinak, u nas mrazi JEN blastocysty, takze zadna PK uz nenasleduje, pac to je nejvyssi stadium, ktere se dostahne pred zavedenim - je potreba jen aby se spravne roztahlo a sup s nim dovnitr
pokud mas zamrazene jen 8-9ti bunecne mozna je nechaji , ale zase u nas rano volas a domlouvas se na transfer, takze je mozne ze ti nekde reknou at dojdes az za dva dny, samo riskujes to co pri te PK, ze proste nevydrzi a prestanou se vyvijet a zadny KET uz nebude, zalezi kolik jich nechas rozmrazit

jana321969
25. srp 2011

no pry pichani hormony - pak kontrola ultrazvuk- jak budou dozrata tak - 10 min pod narkozou odsati 2-3 hodky polezim pujdu dom, mezi tim manzel da vzorek, a pak za 5 dní na ten transfer, takze rekly ze staci jen dovolena treba na druhy den po te narkoze a 1 den po trasferu, ja mam sedaci praci prcuji jako zapisovatelka,

caricia1
25. srp 2011

@cuddle Chtěla bych rozmrazit všechny tři tak uvidim co mi na to poví

jana321969
25. srp 2011

pak ten transfer zpet boli? a nejaky duphaston nebo utrogestan na udrzeni nenapsaly vam? jako u me pry zadny problem nevidi štítná žláza hormony vše v normě, k ovulaci dochazi ale to jsem teda par mesicu beru clostil to jsme nevedely ty manzelovoi vysledky,

teruberi
25. srp 2011

@jana321969 a co je tech 6000? To tam asi nepatri, ne? A jeste se podivej, kolik stoji to mrazeni pak,az ti zbydou embrijka...

teruberi
25. srp 2011

@jana321969 me nic takoveho zatim nenapsali,jinak taky zacinam v rijnu

jana321969
25. srp 2011

co je ještě zkratka KET?

sal80
25. srp 2011

@caricia1 Tak to jo. To by sis asi pri zvedání, polohování a krmení, dala co proto ☹

cuddle
25. srp 2011

@teruberi pokud nebudes mit zadny doplatek a budes mit Merional nebo Fostimon, tam je na tech 26 ampuli 0,- u Menopuru bys uz doplacela a pera samo taky, ale Helios myslim nejvic doporucuje ty prvni 2 a pak zalezi jake ti daji davky ja mela az 3-4 ampulky denne a stimulovala jsem 12 dnu a kupovala jsem si 12 ampulek navic a to bylo skoro 5tis, pac to uz samo pojistovna nehradi, pokud budes stimulovat 10 dnu a budes mit 2 ampule denne, tak to samo vyjde na pojsitovnu a to ICSI mas 8 vajicek a kdyz budes mit vic uz je to na tobe jestli si priplatis na dalsi a nebo je nechas zlikvidovat, nam prislo skoda, ze jsem jich mela 18 , 10 vyhodit, tak jsme si dali jeste 4 navic a hned mas 4 tis

teruberi
25. srp 2011

@caricia1 no, jestli to nebude skoda? Kdyby treba ty dve byly pekne,muzes mit treti do foroty. A pak abys nemela trojcatka, nebo jeste vic, muzou se vsechny chytit a nejake se jeste rozdeli 🙂 budes pak v televizi 🙂

teruberi
25. srp 2011

@jana321969 Kryoembryotransfer, holky, uz se zacinam chytat 🙂

caricia1
25. srp 2011

@sal80 Právě proto,hodně se nám v práci za poslední dobu lidi zhoršili a celý den se točí jen u tahání a tahání a tahání.Máme dost ležáků a těch ,,napůl,,co chtějí na vozík,do postele,na vozík,do postele a celý den dokola.

teruberi
25. srp 2011

@cuddle aha,ale stejne je to porad vyhodnejsi nez jinde, ze?

cuddle
25. srp 2011

@jana321969 ET ani KET neboli, je to prijemny zakrok - relativne samo - pac uz vidis embryjko, ukazuji ti kam ti ho dali, daji fotecku, polezis si chvilku a ses tehule --- minimalne do tehu testu
KET - je kryo embryo transfer, znamena ze ti zavadi embryjko, ktere bylo zamrazeno

sajab
25. srp 2011

Ahoj holky (smaženky) 😀 😀 Tak já se před hodinkou vrátila od DR,vše máme v pořádku i děloha se už správně zavinula takže teď už jen konzultace s panem DR v CARu a hurá do dětí

caricia1
25. srp 2011

@teruberi no embryoložka nám řekla že ty zmrazený už nejsou tak pěkný,jedno je teda 7 buněčný tušim a ty dvě prý jsou pomalejší nebo jak je to.Myslim že když rozmrazí tři tak minimálně jedno nevydží

caricia1
25. srp 2011

@sajab Tak to je bezvadný!Ted se do toho můžeš pěkně vrhnout 😀 😀 😉 😉

sal80
25. srp 2011

@caricia1 To znám ☹

cuddle
25. srp 2011

@teruberi ja kdyz si to pocitala tak jak jsme to meli v Heliosu , kolik bych dala na Obilnaku tak to na Obilnaku vyslo asi o 2tis vic, samo Helios ma drazsi mrazeni, drazsi treba PK, ale zase v globale to ICSI na tech 12 ks vyslo levneji nez by to bylo na obilnaku, kde si navic uctuji poplatky za vedeni protokolu ....nesmysl
ale neni dulezite jestli das 2-3 tis navic o to preci uz v te sume nejde, je dulezite kde se citis dobre a kde jim veris, ze ti pomuzou k touzenemu vysledku, jit nekam proto, ze jsou nejlevnejsi, kdyz vsichni ostatni v okoli jsou plus minus do 3 tis neni optimalni , ja bych na obilnak uz nesla ani kdyby to bylo za 10 tis, ztratili moji duveru a tim to konci....a samo jsou holky co tam jsou moc spokojene a maji pres ne pozitivni tehu testy ....

sajab
25. srp 2011

@caricia1 Už aby to bylo! Myslím, že toho doktora půjdu popohnat jen aby už jsme měli ty dětičky 😀

sal80
25. srp 2011

@cuddle Nám žádnou fotku prý nedají....akorát po tom prý ženský blbnou...říkal MUDr. 😀

cuddle
25. srp 2011

@sajab tak supr , hlavneze je vsechno v poradku a budes to mit pekne pripravene

sal80
25. srp 2011

@caricia1 Vydrží všechny 😉 A ty dvě pomalejší...to jsou klicíííí 😀 😀 😀 😀

caricia1
25. srp 2011

@sal80
@cuddle
U nás taky žádnou fotečku nedávají 😒