Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
25. srp 2011

@cuddle Já znám zase mnohem víc holek 🙂 😝

jana321969
25. srp 2011

a kolikrat denne se to pícha ty injekce po dobu 10 dní jen víc cosi dr. rikala. jsi pak určo nafoukla jak žaba, jak se pozna ten syndrom hyper nebo co to vlastne za syndrome je?

sal80
25. srp 2011

Pádím domů. Zatím ahoj 🙂

cuddle
25. srp 2011

@sajab tak Bred chudak myslim uz tech deti ma sam dost, ale takovy maly George by nebyl spatny, prevazne kdyby na neho anonymni tatka sem tam neco poslal 😀
no tak ti dnesni studenti preci jen nebudeme si nalhavat, ze , ale tak na drogy, alkohol , travu je testuji, takze urcite to bude zrave potomstvo a dulezite je jak je vychovate 😉

jana321969
25. srp 2011

tak v mem okoli ne pratel ale co znam od videni je to pul na pul ne par holka a kluk ale souseda ma 2 holky a potkavam jeste jednu taky 2 holky ale jinak fakt jen kluky,

sajab
25. srp 2011

@cuddle Jasně, já bych stejně takové Breďátko nebo Georgátko nechtěla, mám už přece doma jednoho Schwanzinegera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nic holky musím končit, můj se dere na PC takže snad se ještě večer objevím zatím páááááááá

cuddle
25. srp 2011

@jana321969 injekce pichas 1x denne ve stejnou dobu tech 10 dnu , nebo az 12 zalezi na tom jak rosou folici , to se zjisti prave na ultrazvuku a jak reagujes a meni se hormony, to zase na odberu krve, car si te pohlida a instrukce presne dostanes
hypertimula vznika kdyz mas hodne foliku - vajicek a mas hodne nafoukle bricho, muzes se zavodnovat a zadrzovat vodu , u plic, spatne se ti dycha, zvetsuje se ti obvod pasu , napr o 15 cm behem pul dne , nechodis na malou , nebo jen minimalne, dost casto je to u holek s PCO, tkere musi mit vysoke davky hormonu , a u nekoho se to projevi po OPU u nekoho az po ET, a u vetsiny vubec, nebo jen priznak a ty umi pohlidat, dostanes injekci do svalu a ono se to zmirni....toho se predem vubec neobavej, pokud u tebe neni nejaky problem a mate jen horsi spermiogram, budes reagovat na nizke davky leku

teruberi
25. srp 2011

@cuddle ty jo, to jsem netusila 😕

jana321969
25. srp 2011

a kolik jsi pred odberem jezdila na ultrazvuk? a ty chodis kam ja reprofit

jana321969
25. srp 2011

me žadné vyšetření nedelaly jen ultrazvuk po ovulaci a divala jse na vyslekdy šit žlazy a hormo.profil a rekla ze teda u me vidi vse ok a nic vic ze me teda za testy delat nebudu.

teruberi
25. srp 2011

Cuddle a Ty uz to mas za par, vid 🙂 uz se jen 3x vyspis a budeme se tu vsechny radovat!!! 🙂

jimmy1
25. srp 2011

@sal80 sice jsi se neptala mě, ale se mnou manžel na transferu byl pokaždé 😉 bylo to fajn, měl zelenej hacafrak a držel mě za ruku 😵 slzičku jsme spolu uronili 😎

cuddle
25. srp 2011

@jana321969 nedala jsi koho se ptas, dej vzdy odpovedet na ten prispevek, kdyz das novy, tak to je jako vsem
ja ti odpovim na ultrazvuk a krev
u nas - chodim do Heliosu v Brne , je krev 1-2 DC pak si zavolas a upresni se davky leku, ktere sis predtim po te krvi vyzvedla, cca 5ty den je znovu krev a zase podle krve se urcuji leky, zvysit, snizit, stejne, 8-9 den byva ultrazvuk a krev, podle toho se pocitaji folici , kolik jak velke a zase se pripadne upravuji leky a ja mela ultrazvuk jeste 12 DC a krev uz ne, po ultrazvuku jsme se domluvi s doktorem, ze si pichnu jeste ten den jednu davku a vecer pak dozravaci Pregnyl na vajicka a za 36 hodin OPU

cuddle
25. srp 2011

@teruberi v nedeli se uvidi 😉

sal80
25. srp 2011

@cuddle Za jak dlouho budeš testovat, Čudlo? 🙂 Už za tři dny? 😀

jana321969
25. srp 2011

@cuddle
aha ja že je to jedna davka po celou dobu takze i krev, no je to dost info, ale tam me pokazde reknu prvni krok pak druhy a tak ze, protoze me to pripada trochu složitejsi to pichani, u teho ICSI se pri vajicka musi odstat nez se uvolni ktery den se to cca dela 12-13? a jak se pak pociata tehotenstvi jak u prirozeneho od prvniho dne MS?

jana321969
25. srp 2011

@cuddle kolik mas daných 2?

caricia1
25. srp 2011

Tak jsem tu kočky,kdepak jste???

sal80
25. srp 2011

@caricia1 Jsem tu 😉

caricia1
25. srp 2011

@sal80 To je dobře 😉 Já už jsem tu normálně uplně vyuzená,mam tu 29 st,už nevim jak se ochladit..Klidně se mi směj,ale mam u pc nohy v lavoru s ledovou vodou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
25. srp 2011

@jana321969 To ICSI je dělá ve zkumavce a počítá se ode den oplodnění, protože se ví přesně, kdy k němu došlo 😀

sal80
25. srp 2011

@caricia1 Se Ti smát nebudu, páč já tu sedím nahá, jen v kalhotkách 😀 Byla jsem v té vaně (na Tvé doporučení) a málem jsem zahynula ☹ Záchranou mi byl mokrý ručník na hlavě 😀 Uvidíme, jak jí to ovlivní. Zatím nic ☹

caricia1
25. srp 2011

@sal80 nebuj,ona dorazí...Ale nemysli na to,věřim že to ovlivnuje hodně psychika,jako všechno ostatní..Když ms nejmín potřebuješ tak samozřejmě dorazí a když na ní čekáš tak si dá na čas.A ty máš cyklus pravidelný?

sal80
25. srp 2011

@caricia1 Nikdy jsem ho pravidelný neměla. MS chodila, jak se jí tachtělo. Klidně i jednou za tři čtyři měsíce. Ale za poslední dva roky se to ustálilo a chodila + - přesně. Ale, že bych měla 28.denní cyklus, to ne. Tak 28 až 35. Jenže teď mě zlobí. Když jí tak potřebuju. Já si to s ní vyříkám. Poteče krev 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
25. srp 2011

@sal80 😀 😀 😀 😀 😀 28-35 je docela slušný,to dorazí..To by bylo aby zrovna ted dělala krky 😀 😀 😀

sal80
25. srp 2011

@caricia1 Ve středu minulý týden mi píchali Agolutin. Se nechává prosit, potvora!!!! 😒

caricia1
25. srp 2011

@sal80 Taky to pak asi bude stát za to 😀 😀 😀

sal80
25. srp 2011

@caricia1 No...to jí radím!!! 😀

sal80
25. srp 2011

@caricia1 Musím si dojít k našim pro takovýho jednoho psího živočicha. Raději bych ho tam dnes nechala, má tam zahradu, ale zase bych poslouchala mámu, že je to MŮJ pes. A kdesi cosi.... 😕

caricia1
25. srp 2011

@sal80 Já mam taky u našich psa,ale ty ho maj tak rádi že jsou rádi že tam je 😀