• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@sal80 to je fakt, no pri tom kolko nervov ti usetri.. :wink: a nemas ho na tyzden....to je dlhodoba investicia
26. srp 2011 v 10:15  • Odpověz
@katka.gzd Jen jsem si potřebovala ulevit, stejně do něj půjdu :slight_smile:
Jsi v práci nebo doma?
26. srp 2011 v 10:20  • Odpověz
@sal80 v praci...ako kazdy den od pondelka do piatku od 8rano do 5tej vecer :unamused: ale dneska padam o 15:30 huraaaaa neviem sa dockat vikendu....ty tiez zarezavas v praci alebo si niekde pekne doma v chladku? :slight_smile:
26. srp 2011 v 10:22  • Odpověz
@katka.gzd Jasně, že jsem v práci. Přece Tě v ní nenechám samotnou :slight_smile: Domů půjdu chvilku před Tebou :slight_smile: Ale zase....čekala jsem tu na Tebe, než dorazíš :-P Přišla jsem před sedmou :slight_smile: Příště Ti uvařím kafe, ale nesmíš se toulat, aby Ti moc nevystydlo :grinning:
26. srp 2011 v 10:27  • Odpověz
@sal80 zlata..... :slight_smile: ja by som sa sem teda na siedmu nedokazala dotrepat a aj keby som to dokazala tak mojmu sefovi by taky pracovny cas nevyhovoval....uz teraz som rada ze tu nemusim byt od 9tej do 6tej....ja rano sice vyleziem z postele cca okolo 6tej, no najskor sa musim zobudit a uvarit si kafe....to zaberie cca nejaku pol hodinu, ktoru stravim pri pocitaci na nete....potom sa odsuchtam do kupelne dat si sprchu a umyt zuby...potom budim priatela....kym sa sprchuje on, ja chystam ranajky, desiatu, obed aj olovrant do prace (ponovom jeme 5x denne a zdravo....takze furt varim) potom ranajkujeme...z domu odchadzame spolu okolo 7:40 a na 8mu sme tu....tolko nas casovo narocny ranny ritual :slight_smile: to kaficko od teba by som si ale nechala uvarit s veeelkou radostou...jeden krat by nieco nachystal niekto mne...a nie naopak :slight_smile:
26. srp 2011 v 10:31  • Odpověz
@cuddle jasne, to je ono...my sme mali na nase macicky ten najmensi fialovy
26. srp 2011 v 10:34  • Odpověz
@cuddle Ano, to je toto :grinning:
26. srp 2011 v 10:35  • Odpověz
@sal80 vznesla jsem tam dotaz jestli si muzes vybrat velikost, ze bych vzala jak kocce tak psum , uvidime, plati jim to jeste 5 dnu, za 300 a postovne se mi to zda byt dobra nabidka
26. srp 2011 v 10:41  • Odpověz
@cuddle Vidíš, až teď jsem si všimla, že je to v akci. Já byla na jiných stránkách... Jak jsi to objednávala?
26. srp 2011 v 10:44  • Odpověz
@cuddle @sal80 pozeram ze som vas kocky pekne namlsala na to :slight_smile:
26. srp 2011 v 10:46  • Odpověz
@katka.gzd To ano. To bude krásný život bez chlupů na ponožkách, v puse a...všude :slight_smile:
26. srp 2011 v 10:47  • Odpověz
@sal80 ono uplne uplne bez chlpov to nebude nikdy...aj svoje vlasy si ceses a napriek tomu ich mas po zemi napadane :wink: no ked raz za tyzden zoberes hafana niekam von a poriadne ho tym preceses tak tu zmenu k lepsie spoznas, to garantujem...no 100% to nebude nikdy....to aby som vam tu nepropagovala splneny sen zasa....
26. srp 2011 v 10:50  • Odpověz
@katka.gzd 100% zlepšení zase nečekám, ale výrazné ano. Jen se stav, úmyslně dva dny, co dva...stačí jeden den, nezametu a nevysaju :grinning:
26. srp 2011 v 10:56  • Odpověz
@cuddle Už odepsali. V nabídce jsou dvě velikosti - medium a large. Cena je jednotná a velikost si lze vybrat. Ale jak ji zadat do objednávky...netuším :frowning2:
26. srp 2011 v 11:05  • Odpověz
@barousek my jdeme na 2.IVF :wink: to první, teda KET z něj, mám vedle v postýlce :dizzy_face:
26. srp 2011 ve 12:53  • Odpověz
@sal80 tak sem se na chviličku dostala na net, máme ho v práci zakázaný, ale znáš to :sweat_smile: :grinning: jinak mi máme pracovní dobu od 9:00 do 21:00 ale ráno tu musíme být už v 8:30 a večer se od tud dostáváme v 21:30 no a než dojedu domu a ráno než dojedu do práce to mi trvá hodinu :grinning: nejlepší je to v prac. dny, to vezu ještě holku do školy takže stáváme v 6:00 a vyrážíme z domaova v 6:45 :grinning: nemám řidičák tak musíme jet autobudem a metrem :grinning: No vážně uvažuji o tom, že si řidičák udělám, ušetřila bych strašně moc času :grinning:
26. srp 2011 v 17:21  • Odpověz
@mufinka26 :slight_smile: ještě, že jste takové šikulky :grinning: Odkud jsi z Prahy?
26. srp 2011 v 17:51  • Odpověz
@sal80 jojo z Prahy :grinning: ale někdy to dojíždění je horší, než kdybych dojížděla bůh ví kam daleko :grinning: manža mi dneska psal, že sem asi blázen, protože se mi dneska v práci strašně moc líbíí, jak mě ta práce chyběla :grinning: jen škoda, že je tak málo času na vás holky :wink:
26. srp 2011 v 17:54  • Odpověz
@mufinka26 V Praze jsem bydlela 5 let. Strašně se mi tam líbí :slight_smile: Chtěla bych tam, ale nevím, jestli bude chtít i Tomáš. Ale myslím, že ano :slight_smile: Teď jsem se ho zeptala a řekl: "im, im"...takže ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2011 v 18:03  • Odpověz
@sal80 to my bysme zase chtěly z Prahy, máme v plánu si za pět let postavit domeček, někde mimo Prahu :grinning:
26. srp 2011 v 18:09  • Odpověz
@mufinka26 To zní dobře. Také by možná šel kousek od Prahy, ale ne přímo do ní :slight_smile: Zatím to ale není aktuální plán. Máme aktuálnější plány...mnohem aktuálnější :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2011 v 18:12  • Odpověz
@sal80 to chápu, to máme všicííí :grinning: :grinning: :grinning: jinak já sem si v práci už vyřídila volno na 5.-6.9 řekla sem, že jdu na menší gyn. zákrok a , mám být po něm tři dny v klidu :grinning: :grinning: takže my to hodí celkem sedm dní volna :grinning: jo ten směnej provoz má něco do sebe :grinning: nikomu tentokrát nechceme nic říkat, ani rodině, budeme dělat mrtví brouky :grinning: :grinning: a pak jenom všem oznámíme, že nás bude víc, ale až to bude na 100% jistý :grinning: :grinning: i se srdíčkem, srdíčkama :grinning:
26. srp 2011 v 18:16  • Odpověz
@mufinka26 U nás ani nikdo neví, že budeme podstupovat IVF. I když vlastně ano, ví to švagrová :slight_smile: Pokud se zadaří, tak naši budou mít pod stromečkem oznámení :slight_smile:
26. srp 2011 v 18:19  • Odpověz
@sal80 u nás to vědí všichni, už nás nebavylo pořád odpovídat na otázky typu, tak co jakto, že ještě nechováte, takhle sme všem řekly, že musíme na IVF a daly nám pokoj :grinning: tentokrát ten pokus bude jenom můj a manžílka naše malý tajemství :slight_smile: doufáme, že bude odměněno sladkou odměnou v podobě // :grinning:
26. srp 2011 v 18:22  • Odpověz
jooooo když neni šéfová v práci to je pohodáááááááááá :grinning: člověk může být i na netu :grinning:
26. srp 2011 v 18:23  • Odpověz
@mufinka26 Bude!!!! :wink:
26. srp 2011 v 18:23  • Odpověz
26. srp 2011 v 18:24  • Odpověz
@mufinka26 Já si tu dopisuji sama se sebou :grinning: Takže ještě jednou a pro Tebe :slight_smile: Já dnes byla v práci už před sedmou, ale pracovat jsem začala až v jednu :slight_smile: Ale pšt :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2011 v 18:25  • Odpověz
@sal80 to já sem dneska na kase, takže přístu k netu :grinning: akorád ty lidi pořád chtěji platit :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2011 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.