Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

katka1311
28. srp 2011

@cuddle Musela si být určo celou noc nervní a nespát ale vyplatilo se!
Tak zítra napiš kolik máš HCG.
@barousek děkuji za info 😉 no nevím to by mi vycházelo až na říjen ☹ ,páč ještě musím dát krev na HP 3DC v měsíci září a to mám dostat až 15.9.

hotaska
28. srp 2011

@cuddle vážně nádhera!!! však já ti říkala, že to tak bude..........já to měla před 3 lety úplně stejně 😎

sajab
28. srp 2011

@cuddle Ahoj, moc ti gratuluji ke //, přeji ti aby bylo vše v pořádku a úspěšně jsi to dotáhla až do zdárného a nejkrásnějšího konce 😉

cuddle
28. srp 2011

@sajab dekuji, vim ze ty // jsou teprve zacatek starosti na dlouhe ceste a verim, ze se jednou vsechny dockame....

mufinka26
28. srp 2011

@cuddle ale ta čárka je super na to, že jsi teprve 10. den po KET 😀 😀 uvidíš, že na krvi ti řeknou úžasný výsledky a hodnoty HCG 😀

cuddle
28. srp 2011

@mufinka26 dekuju, no tak 10ty den po KET a 5ti denni hatchujici blastocysta, takze vlastne jako by 16 dni po ovulce....aspon tak si to myslim ze to je - no a mame zavedene jen 1 , takze silnejsi tim, ze bychom meli 2 to neni , tak uvidim zitra jsem moc natesena, co mi reknou a zaroven nervozni

katka1311
28. srp 2011

@cuddle I to jedno se ti mohlo rozdvojit? 😕 Ty si měla hatchující blasty,super.

caricia1
28. srp 2011

@cuddle Super super super!!!!!Je krásná,jasně viditelná,žádný duch...Pomaličku gratuluju 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cuddle
28. srp 2011

@katka1311 nemame jednovajecny v rodine, ani ja ani manzel, nikdy , nikdo takze to fakt nepredpokladam, ale ty dvouvajecny bych predtim brala, ted jsem rada za to 1, a ze nam v CARu opravdu rozmluvili zavedeni 2 embryjek na to ET, prisli bychom o obe, pac jsem nebyla asi pripravena a po tom OPU srovnana, a nebylo z toho nic, i kdyz to byla taky hatchujici blasta jako ted....

mufinka26
28. srp 2011

@cuddle vůbec nebud nervózní, určitě budeš ted slíchat jenom dobré zprávy 😀 taky uvažuji, že necháme zavést zase jenom jednoho, máme dva mrazáčky, no uvidíme jak se rozmrazí, ale sem nějaká zase naváškách 😉

cuddle
28. srp 2011

@mufinka26 ja jsem ted fakt vdecna, ze nas umluvili argumentama a zavedli jsme 1 po ET a jedno dali zamrazit, pac takto jsem mela po ET vice nadeji, nez kdybych nemela zadneho mrazacka a o obe embryjka pri ET prisla, pac si myslim, ze jsem nebyla pripravena, jeste v soku po stimulaci, OPU atd, cela nervozni, prvni pokus, takze telo embyjko odmitlo a odmitlo by urcite obe, takto jsme dostali novou sanci, byla jsem ve vetsim klidu, nic me nebolelo jako po OPU a citila jsem se mnohem lip, takze panu doktorovi moc podekuju a pridam se velmi rada do jeho statistiky s uspesnosti 1 zavedeneho embryjka 🙂

sal80
28. srp 2011

@cuddle Holka moje, držím Ti tak palce!!!!!!! Drž se a drž 😀 😵 🙂 😉

cuddle
28. srp 2011

@sal80 kujuuuuuuuuuuuuuu moc 😵 😵 😵

sal80
28. srp 2011

@cuddle Mám radost s Tebou 🙂

sal80
28. srp 2011

Já stále čekám na MS ☹ Po aplikaci dvou Agolutinů jsem MS dostala na jeden den...přesněji asi na 3 hodiny. Tak já nevím co se děje ☹ ☹ ☹

cuddle
28. srp 2011

@sal80 ono to mohlo byt klidne vsechno......ja taky mela po vyvolavacce nekdy ms jen jako spineni a rikali, ze to je mozne a ze klasika holt nebude, a pak i pred zacatkem stimulace a sestricka co mi brala krev rikala, ze je to docela bezne, ze se ani nerozjede uplne

mufinka26
28. srp 2011

@cuddle no já dokonce uvažuji, že pokud se nám ted ten 3.ET nepovede a půjdeme do druhýho IVF, tak si je rovnou nechám zamrazit a na ET půjdu v podstatě až na KET další ciklus, až se my tělo hodí do pohody, protože po OPU sem byla taky úplně bolavá, chodila sem v předklonu a nemohla sem se břicha ani dotknout a mám ten pocit, že moje tělo bylo úplně vyřízené a do toho by mělo ještě uchycovat embrijko. Do toho ještě vím co mě čeká, že my zase bude muset pan doktor rajtovat po břiše, aby se vůbec k vajíčkům dostaly, proto sem to břicho měla tak bolaví 😒

mufinka26
28. srp 2011

@sal80 jejda a já myslela, že už budeš pomalu stymulovat, mrcha jedna, že si nedá říct potvora 😒

sal80
28. srp 2011

@cuddle
@mufinka26
Doufám, že mi to nezabrání ve stimulaci. Už fakt nechci stále jen čekat ☹

mufinka26
28. srp 2011

@sal80 já myslím, že nezabrání 🙂 jenom si ta tvoje mrška z tebou pěkně hraje, přeci by si nechtěla být v klidu? 😀 😀 😀 a ty už si začala se stymulací nebo ne?

marca22
28. srp 2011

@cuddle Ahojky moc moc gratuluji k // 😀

cuddle
28. srp 2011

@sal80 a mas mi dlouhy protokol??? pokud ano tak to zacinas nekdy v polovine mesice, takze bych se poptala a uvidis, treba to budou brat jako ms a muzete zacit 😉

cuddle
28. srp 2011

@marca22 dekuji 😉

sal80
28. srp 2011

@mufinka26 Ještě ne. Teď budu začínat a pokud vše půjde tak, jak má, tak bych měla mít 13.10. ET 🙂

sal80
28. srp 2011

@cuddle Ano, měla bych mít dlouhý protokol. 8.9. jdu do CARu, tak pak dám vědět 🙂

cuddle
28. srp 2011

@sal80 tak jim reknes krvacela jsem, ale jen tak dlouho a pokud do te doby nezacnes znovu, tak to asi vezmou jako 1DC a odrazite se od toho, samo muzou kuknout na ultrazvuk a uvidi

sal80
28. srp 2011

@cuddle Fakt vůbec nevím, jak to chodí. Tohle všechno je pro mě nové a poprvé...

cuddle
28. srp 2011

@sal80 to vzdycky, neboj dobre to dopadne, mas kontrolu akorat, ze na dlouhej protokol se vetsinou zacina kolem poloviny cyklu

sal80
28. srp 2011

@cuddle Začínám 21.den od 1DC a mám to na 4 týdny. Pak OPU a pak...ET 🙂 Ten by měl být toho 13.10. Snad....

teruberi
28. srp 2011

@cuddle Ahoj, po dlouhe dobe jsem se dostala na internet. Skvela zprava cudlicko! Moc gratuluju, to je bezva!