Co dělat po ET. Kolik dnů jste odpočívaly?

ywushka
24. dub 2009

Zajímalo by mě, co jste dělali po ET?? Kolik dnů jste třeba odpočívaly, jestli jste teda odpočívaly, ležely a tak....a nebo jste se chovali úplně normálně, jak kdyby žádné ET ani nebylo??

ywushka
autor
24. dub 2009

Bali jste se treba zakaslat nebo se nejak zasmat??? Ja mam nejake silene "zachvaty" smichu 😀 az se tomu manzel docela divi,co jsem si pry dala??🙂 Jsem dnes 3.den od ET

lenkacar
24. dub 2009

ywus tobě už taky hrabe vid kočko ?! 😀 já jsem si 3dny četla a četla a pak jen zlehka domácí práce ..určitě se šetři..moc bych ti přála //

aannggiie
24. dub 2009

čau 2 dny jsem polehávala,víc jako hrozně nudila a 3.den jsem šla do práce 😉

ywushka
autor
24. dub 2009

len: to si pis ze me hrabe uplne silene moooc🙂!!! 😀 Silene vybuchy smichu ze to neni ani normalni!!🙂

ywushka
autor
24. dub 2009

Ja jsem polehavala od uterka,teda uz po OPU,protoze jsem asi mela zacinajici OHSS a zajima me prave co delaji vsichni ostatni po ET??

lenkacar
24. dub 2009

ywus hrabe jim jako tobě,to je jasná věc ,to čekání je na budku ..pozvi si dom kámošku 😉

vladka1
24. dub 2009

ywushko....já jsem nelezla po oknech, abych je umývala a netahala těžký věci...taky se nesmí jezdit na kole a měl by se trochu omezit sport....jinak žádné "úlevy"...ono, když se má to mimčo do tebe zakousnout, tak se zakousne ...
držím palečky....

ywushka
autor
24. dub 2009

vladka: to si taky rikam,ze kdyz to ma byt tak to proste bude....!!!Ale strasne me to zajima,jestli jsem jen ja tak ujeta 😀

ywushka
autor
24. dub 2009

len: to bych nejakou musela mit....

lenkacar
24. dub 2009

jojo ywus tak jsme na tom stejně ..když jsem psala kámošce ,aby za mnou zašla ,tak mi napsala že nemůže ,musí do hospody s klukama 😠

vladka1
24. dub 2009

jestli jsi ujetá?...jsi možná jen trochu jiná....možná na tebe euforicky doléhá to sluníčko 🙂
Nezabývej se tím, jestli je to normální nebo ne....každá jsme nějaká...pořád lepší, než kdybys brečela 😒
kolik ti je?

ywushka
autor
24. dub 2009

vladka: malo🙂

len: to mam taky tak🙂

lenkacar
24. dub 2009

ywus jo jsi čistokrevně ujetá já ti to povim a kdo by nebyl po opakovaném IVF ,to se musí cvoknout každá 😀

beras
24. dub 2009

ywushko mám za sebou čtyři transfery až ten poslední se povedl .Vždycky jsem se šetřila a pomalu ani nezvedla hrnek s čajem.Ted jsem už všeho měla dost.Byla jsem na et v Brně v Reprofitu.Úžasnej dr. Machač řekl at zapomenu po zavření dveří,že jsem někde byla.Taky se tak stalo.Ležela jsem jen asi deset minut a pak šup dolů.Pak jsem s manželem jela do Olympie na kávičku a hodinka cesty domůTam jsem fungovala úplně normálně .Jen jsem nic netahala ale fakt jsem dělala vše.Tím jak se leží tak se prý špatně prokrvuje děložní sliznice a asi na tom něco bude.Takže dělěj vše na co se cítíš.Hodně štěstí.

ywushka
autor
24. dub 2009

🙂 no jo po tretim pokusu uz je clovek asi sam takovy nejaky "divny"🙂 😀
jdu se podivat jak delaji kuchyn,dneska nam ji prisli montovat🙂

vladka1
24. dub 2009

málo?

ywushka
autor
24. dub 2009

jo🙂

lenkacar
24. dub 2009

ywus napiš vladce že ti neni 15 😀 😀 😀 ,ale tu dělohu fakt prokrvuj,to maj holky pravdu já taky věšela prádlo a vařila ,hm a nic ..ale příští měsíc to tý mrše natřu..ywus já zase čekám na KET to je vše tim čekánim,že nám hrabe

beras
24. dub 2009

jo ,jo 😝 fakt už toho bylo hodně ale pak už mi přišlo,že to časem snad nějak šlo do útlumu a pět let snažení bylo opravdu někdy na Chocholouška 😀

ywushka
autor
24. dub 2009

len: ty se mas ze mas alespon mrazacky!!!to ja mam zase tak velke vis co....

lenkacar
24. dub 2009

jak říkám já po ET hodit do umělého spánku..a pak se probudit a nadšeně se radovat ze //,asi bych měla podat nějakej návrh do caru 😀

lenkacar
24. dub 2009

ywus ,ale když si vezmu že je ještě menší šance ,tak zase nejsem z toho tak odvařená jak vypadam,víš

len
24. dub 2009

Tááák 😀

Před ET jsem byla v práci, po ET jsem se zeptala, co a jak, tak se podivili, co by jako mělo být 😀 Prý úspěch závisí na kvalitě embrya a sliznice, ani jedno nemám šanci moc ovlivnit, tak ať se nepřepínám, nepřehřívám a zavádím Utrogestan. Naopak ať koukám pěkně chodit ven a prokrvovat dělohu.

Takže po ET jsem klidným krokem došla do práce, cestou se stavila v sekáči a koupila si něco pěknýho na sebe, zbytek dne jsem pracovala, to byla středa.

Čtvrtek-pátek jsem byla v práci, mám OK dojíždění a sedím v kanclu, ale po Utr. jsem byla hooodně unavená, takže jsem moc velký výkony nepodávala 😀

Pak byl víkend, to jsme se asi tak nějak poflakovali, vlastně ne, v sobotu jsme byli na houbách, já se prodírala křovím a nadávala si, že ostatní spolupacientky teď dozajista leží s nohama nahoře 😀

Další týden jsem opět pracovala, asi jen díky tomu jsem si udržela zbytky duševního zdraví 😉

Další víkend byl prodloužený, myslela jsem, že se doma ukoušu nudou, nějak moc jsem na to začala myslet a pozorovat se. Takže jsme v pondělí vyrazili na výlet, v dešti dobýt jeden kopec, co už nám léta odolával.

A pak zase do práce a ve čtvrtek - 15 dní po ET, jsem dle instrukcí udělala test a byly tam //, týden nato už na utz pěkná dutinka 😎

Takže asi pravdu mají mí doktoři, když jenom krčí rameny s tím, že pokud se má udržet, udrží se... (paradoxně těhu pak skončilo v 8.tt, kdy jsem se tááák hlídala a dělala všecko naprosto vzorně 😒 ) Což je teda děsně fajn, ale když jsem se teď před druhým IVF přišla poptat, jestli mi dají neschopenku (složitá situace v práci, fakt ji potřebuju, jinak to bude moc špatný), tak se všichni do jednoho diví, k čemu to, že prý je "medicínsky neobhajitelná" 🙄 Takže všeho moc škodí, no 😀

meduna
24. dub 2009

Ahoj holky,ja jsem dnes 5 den po transferu a napad s uspanim jak rekla lenkacar neni spatny,protoze uz ted jsem polosilena.

dracekmracek
24. dub 2009

Ahoj holky,

tak já jsem po et 30 min ležela,spala jsem pak u kamarádky v Praze....pak jsem dobíhala vlak domů 😀 doma jsem jeden den ležela a pak jsem se chovala naprosto normálně 😀 no a 7.den na mě vykoukly krásné // 😵 měli jsme jedno jediné vajíčko 😵 a z toho mám v bříšku miminko 😵

sanuska
24. dub 2009

Čau děučata

Tak já většinou po transferech (4xKET) ležela jak prkno a bylo mi to k prdu. Při posledním jsem ležela hodinu a půl v CAR a pak ten den doma. Další den už jsem se promenádovala po baráku, když jsem měla hlad tak jsem si šla něco udělat k jídlu, uklidila jsem nádo z mičky.... takhle do třetího dne. 4. den po KET jsem začala chodit se psíkem na prochajdu na pole a pak už jsem se docela zapojila normoš do života.
Jen jsem nic netahala a vše v poklidu... No a taky jsem snad poprvé docela věřila že to bude to pravé.... 😉
Držím pěsti!!

meduna
24. dub 2009

tak to ja mam,ze jeden den verim a druhy jsem presvedcena,ze z toho nic nebude,proste najednou necitim nic.Prsa me prestavaj bolet.A holky jak jste stare?(vlastne mlade 😉 😉

len
24. dub 2009

Pro mě fakt bylo nejdůležitější zaměstnat HLAVU, což je pro mě doma dost těžký, já už se nudím druhej den neschopenky, i když jsem fakt nemocná 😒

meduna
24. dub 2009

dracekmracek a mela jsi PK?Ja mam 2 ale musel mi je zavadet 3den,jelikoz jsem mela jen 4 folicky a z toho jsou jen tyhle 2.

chrobacek
24. dub 2009

dráček měla KET