• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dělat po ET. Kolik dnů jste odpočívaly?

16. září 2012 
Meduna, já měla 4, takže 2 mi zavedli hned po 2 dnech od OPU a zbylí dva to bohužel 3. den vzdali... Ale z těch dvou zavedených to jeden zvládnul :slight_smile: PK má význam až u většího počtu vajíček, když je z čeho vybírat - když je jich málo, je lepší vzít, co je, dokud to je, stejně je jim v děloze líp než v mističce :wink:
24. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takze jak se tak kukam,vetsinou jste chodili na prochajdy a tak...!!No takze to asi taky pomalu zacnu praktikovat!!!Neco na tom asi bude!!!Minule jsem temer ani nelezela a taky ze se to nechytlo a ted jsem lezela uz po OPU a od utery az do dneska!!!Bavilo by me se valet,kdybych tam nebyla sama:slight_smile:,ale manzel ma jine starosti:slight_smile:!!!!Takze jsem vlastne 3 dny lezela potive!!No dneska uz to neni tak intenzivni!!:slight_smile: Jinak se mejte moc krasne vsechny
24. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodně štěstí přeju! :slight_smile: Tak bylo nakonec AH?
24. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo nechela jsem si udelat!!!
24. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ať k něčemu je :wink:
24. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No snad....uvidime nechame se prekvapit
24. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po transferu jsem ležela asi 40 minut v CAR, pak se oblíkla, odřídila jsem vozem dom, popadla psici a vyrazila na výlet. :wink:
Jediné, co jsem vynechala bylo cvičení a nošení nákupů, tedy těžkých nákupů.
24. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je proste dane,bud to vyjde nebo ne...!!!A nekdo muze delat i ty premety a otehotni nekdo prolezi uplne vsechno a neotehotni!!!
24. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa a prvni pokus?
24. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda co pises ywushko,taky zalezi na veku urcite
24. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meduna, až třetí transfer. Jsme prostě zcela průměrný pár, protože pravděpodobnost je cca 30-35%.

U prvního jsem se povalovala asi tři dny, ne tedy jako prkno, ale povalovala jsem se, u druhého jsem se povalovala den transferu a u třetího těch 40 minut. Ale určitě to v povalování není.
24. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Meduna: jo na veku, me neni jeste ani 23 a mam za sebou uz dva neuspechy,myslim si ze ani ten vek nepomuze v nekterem pripade
Jinak k věku, V době transferu (posledního a úspěšného) mi bylo čerstvých 37. :wink:
autor
No vidis a povedlo se....a ja muzu delat vsechno pro to a nepomuze te.....
24. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, s tím souhlas, člověk prostě nemá moc šancí to pozitivně ovlivnit... To je na přírodě a po transferu už ji moc neoblafneme.
24. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to prostě che tu pověstnou "z prdele kliku". :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi tak nejak
che=chce :pensive:
Já jsem měla při posledním pokusu jedno embryjko po 72 hodinách zavedené a jak je vidět tak stačilo.Je mi 32 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem po 1.ET 14.4. , první den jsem polehávala, od druhého dne již lehčí domácí práce, a od včerejška už chodím na pomalé procházky s pejskem. 29.4 mám kontrolu tak se nemůžu dočkat, pořád nervy ať nepříjde mrcha. Pobolívají mě už několik dní prsa, sem tam mě dloubne v podbříšku, tak mám dost nervy. Zaváděli jen jedno, měla jsem 6 folíků, z toho 4 dozrálé, nechali jsme raději vpíchnout spermijky, ale oplodnily se jen dvě a dělit se začalo dobře jen jedno, a kvalita střední. Musím pořád myslet jestli si už udělat test nebo ještě pár dní počkat, když je to dnes 10.tý den.
24. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
me 35 a kus,muj treti pokus.2krat pred 14 lety,pak pauza a ted znova.tenkat to bylo ale maso,nejak jsem to nesnesla ty hormony,ted bych rekla to neni tak brutalni a kdyz urcite to pro telo neni prochazka ruzovym sadem ani ted
24. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushko: já byla po ET doma první 2 dny jsem jen polehávala
potom ty další dny už i procházky venku, obchod atd. Takže tak nějak jsem se zatěžovala postupně.

testovala jse brzo-přiznávám 9den po ET ale vyšlo nám to na poprvé :slight_smile: a čekám dvojčátka KLUKY
A jak píšeš je to dané BUD a NEBO. Hodně štěstí :wink:
24. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenu: dekuju!!!:slight_smile:

tina: ja bych se uz 10ty en testnou zkusila,i kdyz minule kdyz jsem se testovala osmy den,tak se mi tak trepaly ruce,ze jsem malem ani ten prouzek neudrzela a pak me strasne mrzela ta /!!!Takze se uz strasne bojim nejake testy vubec zkouset!!!
24. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinaz,udělej si testík :confused: ,to vypadá dost nadějně a desátý den teprve
já testila už šestý a byl tam náznak
jinakk já když šla z ET,tak jsem běžela do lekárny pro utrouš a hodila jsem tlamu na schodech :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted držim v ruce tříměsíční holčinu :slight_smile:
chovala jsem se úplně normálně,tedy většinu času jsem asi seděla u PC,už si to moc nepamatuju
vždycky jsem se nemohla dočkat rána,až zase zkusim ttestík :dizzy_face:
24. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinoz radsi jeste pockej do zitra
24. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakej test je dobrej
24. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushka: taky si říkám, že bych to testnula,počkám do zítřka manžel chce být u toho jako podpora, dýl už nevydržím :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tina: drzim mooooooc uplne vsechny palecky!!!!
24. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak // tfuj tfuj tfuj
24. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak píše Evkas většinou jsem seděla u PC :slight_smile:
jinak si pamatuji jak jsme odcházeli z CARU domů tak jsem musel a
jít po schodech a nadávala jsem ze je vytřepu :grinning: pak jízda autem
po naší slavné D1 a to bylo z BRNA až do OPAVY
24. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek