Co dělat po ET. Kolik dnů jste odpočívaly?

ywushka
24. dub 2009

Zajímalo by mě, co jste dělali po ET?? Kolik dnů jste třeba odpočívaly, jestli jste teda odpočívaly, ležely a tak....a nebo jste se chovali úplně normálně, jak kdyby žádné ET ani nebylo??

tinaz82
24. dub 2009

moc díky za podporu zítra písnu jak jsme dopadli...

ywushka
autor
24. dub 2009

lenu:tak to se pekne drzely🙂

lenulinka21
24. dub 2009

to teda jo- jsou to bojovníci. 🙂

jednou se dočkáte každá svého štěstí hold někdo to má hned
a jiný si musí prostě počkat.

lenkacar
24. dub 2009

ywus a chválim dobře zvolený název diskuze 😀 😉

ywushka
autor
24. dub 2009

len: jsem sikulka 😀 jeeee kuchyn se nam uz rysuje,se tesim az to bude v konecne fazi,uz ted se mi libi

lenkacar
24. dub 2009

hlavně abyses ywus nerozležela jako já ,mě už se nechce nic 😒

lenkacar
24. dub 2009

hodíš fotečku?

ywushka
autor
24. dub 2009

jasne,jak bude dokoncena🙂

lenkacar
24. dub 2009

myslela jsem si,že jsem silná ,ale dost často mě přepadaj depky z toho neůspěchu ..a bojim se co bude dál..ale strašně moc se mi tady líbí ten název diskuze ,,jak se nezbláznit ,,nebo tak něco ..páč se divim ,že jsem na to nepřišla já 😀 😀 😀

ywushka
autor
24. dub 2009

No jo s tim blaaaznenim to mas pravdu,ja uz chci mit nejaky vysledek,protoze toto me uplne muci....Uz chci bud jit do prace a nebo se radovat z tehu,ale hlavne nejaky vysledek,protoze toto bezvysledkove obdobi je na palici

lenkacar
24. dub 2009

já už jsem zralá na chocho tak napůl..někdy mám pocit ,že bych chtěla do práce ,pak zase se bojim jít ,abych se nerozhodila psychicky a už neni čas na nějaké čekání na IVF ,je to prostě dilema

lenkacar
24. dub 2009

ywus vy máte ještě 1pokus ne?

ywushka
autor
24. dub 2009

No jo to mam tak i ja,do praace se mi teda dvakrat nechce,ale zrovna treba prijdu na jine myslenky a chceme se stehovat a nemuzu chcti taky vsechno hned

lenkacar
24. dub 2009

mě ta stimulka totál rozhodila zdravotně ,už bych se bála další nálože hormonů ..využiju KETY kdoví kolik toho pochcípe při rozmražení a prdim na věc ..

lenkacar
24. dub 2009

už jsem stará páka a nějak na to nemám na tyhle hokusy pokusy ..manža se s tim bude muset prostě smířit ..

ywushka
autor
24. dub 2009

😀

marinka
24. dub 2009

ywushko, já jsem v CARu po ET ležela půl hodiny a pak jsem jela autem hodinu domů 😀 Ten první den jsem polehávala, druhý už jsem normálně chodila, seděla u PC, ale i uklízela a šla na krátkou procházku. A povedlo se 😵 Tak moc držím palce!!

ywushka
autor
24. dub 2009

marinka: dekuju!!!

len
24. dub 2009

Jó, holky, to mě práce držela nad vodou, jsem si sem chodila vyčistit hlavu, byla jsem vděčná, že se můžu naplno věnovat něčemu jinýmu a ještě mi za to zaplatěj 😀 A pak přišla krize a redukce stavů (celý moje báječný oddělení 😝 ) a vypadá to, že další IVF absolvuju na pracáku, to bude teprve něco! 😀

lenkacar
24. dub 2009

len fakt jo? to nepřidá ,tak mě vyhodili z práce díky IVF a tak se nikam nehrnu abych nedopadla stejně ..

bsik
24. dub 2009

No tak já po několika neúspěšných pokusech - kdy jsem byla vždy na PN, doma polehávala a tím pádem nemyslela na nic jinýho, než jestli už jsem teda těhotná nebo ne. Zkrátka nedělala nic jinýho než se pozorovala. navíc jsem testovací maniak a tím pádem testovala už od 6. dne - zvolila variantu přirozeného výběru a opravdu se chovala, jako by ani žádný ET nebyl. Mám sedavé zam., tak jsem po ET šla rovnou do práce. Doma běžný úklid - a protože máme docela velký dům, tak si ho troufnu přirovnat k 3 - hodinovému aerobnímu cvičení - nákupy-protože můj do obchodu nepůjde - mytí aut apod.Dokonce jsem se nezřekla ani pár skleniček vínka. S testováním jsem to vyřešila tak, že jsem prostě žádný tt nekoupila dřív jak 10. den po cestě z práce a byly tam //. Ale vím jak je to složitý. Čověk si pořád říká, aby něco nepokazil a nemusel si pak nic vyčítat. Moc se mi líbil návrh Lenkacar o umělém spánku 😀 Tak vám přeju hodně štěstí a hlavně //

lenkacar
24. dub 2009

zrovna včera jsem potkala vedoucí z bývalé práce ,do které bych se třeba chtěla vrátit ,ale zatim nechci na zkoušku ,prostě nafurt a ona chtěla hodit řeč a já jen tak v náznakách ,,jo dobře se mám ,ne nikde nedělám ,ahoj,,za jiných okolností bych s ní dala řeč ,at se vymáčkne jak to je a jestli by to šlo ,abych se vrátila

lenkacar
24. dub 2009

holky tak návrh je jednomyslně přijat to mám radost ,tak si hodíme při ET koma na 14dní .. 😉

ywushka
autor
24. dub 2009

len: jo sepiseme petici at neco podobneho vymysli a nebo at nam davaji nejake leky abychom nemeli nutkani na to myslet🙂 a delali jako by nic🙂 😀

len
24. dub 2009

Jó, Lenko, já tu IVF zatloukala a zatloukala a vyrazili mě stejně 😉
Ale umělej spánek by se teda hodil, i když nevím jak, když nedostanu tu neschopenku 😀

bsik
24. dub 2009

Dávám dva hlasy 😀

lenkacar
24. dub 2009

len na 14dní ti vystaví úmrtní list to se zmákne neboj 😉

lussi
24. dub 2009

Ahoj,
přidám taky zkušenost....první den jsem ležela a pak už jen tak polehávala, většinu času jsem jen odpočívala, žádné domací práce apod, spíš relax.
Všem držím palce ať jste úspěšné 😉

ywushka
autor
24. dub 2009

jo to musime navhnout u paroubka 😀 😀 😀

jusinka
24. dub 2009

Super diskuze, holky, 😉 .

Mám od 8 hod. jednoho bobka v pupíku, tak jdu číst, co a jak 🙂 ...
Já po ETu hodinu ležela, pak jsem musela akutně na wc čůrat 😀 a ak ještě hodinu ležela... Pak jsem se odvezla domů a usnula na půl hodiny jako nemluvně 😎 . Zkusím se tak první 3 dny povalovat, ale hrotit to určitě nebudu, teď už je to na přírodě, my můžeme jen pozitivně myslet 😵 😵