Co na růst děložní sliznice?

lijurena
21. říj 2021

Zdravím holky... Jsem 11.DC a sliznici mám 5mm.V pondělí jsem byla na UZ a měla jsem 3,5mm.Beru Prednison 1x1, píchám Clexane 1x1 a od pondělí 3x1 stříkám Lenzetto. A dnes jsem nafasovala Oestrogel 3x1. Na další UZ jdu v pondělí a potřebuji 7-8mm,jinak to prý odpískáme. Máte nějaké rady? Děkuji 😇

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
squezy
21. říj 2021

@lijurena Prej kontryhelovy caj je taky dobrý, od 1dc do ovulace, ale asi to bude fakt "cajicek" oproti těm lekum, co beres, ale kdo vi 🙂 A prej i decka červeného vina denne pomaha 🙂

lijurena
autor
21. říj 2021

@kelerub děkuji 😇
@squezy děkuji, ale já víno nee😅 a ten čaj už nestihnu 😔

kocila
22. říj 2021

@lijurena leku mas pozehnane,uz nic jineho nezkousej,myslim,ze ti sliznice doroste..

lijurena
autor
22. říj 2021

@kocila děkuji, kéž by. Za to kila jdou ⬆️

sylvka
22. říj 2021

@lijurena jen a jediné kontryhelovy čaj 😁cca před 14 lety jsem tady zakládala úplně stejnou diskusy,holky mi poradily kontryhel .ten mi první měsíc srovnal cyklus a druhý jsem,po roce snažení byla v tom 👍pila jsem u druhého syna,tehu hned první měsíc po vysazení ant a u poslední jsem pila taky a trhu třetí měsíc ,takže na to,že je mi 35 celkem dobře score😄držím palce

lijurena
autor
22. říj 2021

@sylvka o tom. Jsem slyšela... Ale prý se má pít pouze do ovulace.... Toho se docela bojím.

margriet
22. říj 2021

@lijurena Četla jsem, že na růst sliznice funguje i grepový džus.

sylvka
22. říj 2021

@lijurena není čeho . Já ho pila celý měsíc krom menstruace.

loylii
22. říj 2021

@lijurena Kontryhel caj, stačí sackovy

bluehorse2020
22. říj 2021

@lijurena kdyz jsem sla na transfer, tak sliznice byla asi 6mm,takze katastrofa.. Nasadili mi estroferm 2-2-2 a svete div se, za chvili rodim 😁
Drzim palce