Crinone gel při KET - zkušenosti

holkacekatelka
1. lis 2018

Ahoj holky. Čeká mne KET v nativu. Jen s crinone gelem a pak ovitrell. Měla jste nektera crinone, dost mne děsí, že se moc nedává a dává se utros.
Můžete mi pls napsat zkušenosti s tímto gelem a zdali pomohl k miminku? Děkuju

kackacerm
1. lis 2018

@holkacekatelka Ahoj, na prvni Ket jsem mela crinone gel, ve 3 tydnu potrat. U druheho Ketu jsem si zase rekla o utrogestan a to uz vydrzelo, uz mam prcka cerstve na svete. Preji at to vyjde.;)

holkacekatelka
autor
1. lis 2018

Děkuju za reakci. TOS mne moc nepotěšila. Doufám, že to nebylo gelem ale jen nešťastnou shodou náhod

kackacerm
1. lis 2018

No nevim, kdyz jsem brala utros, tak jsem citila, ze to se mnou neco dela. U toho gelu vubec nic..rekla bych, ze v tom neni tolik hormonu nebo nevim. A jeste jsem k tomu brala estrofem na sliznici.

holkacekatelka
autor
1. lis 2018

No já myslela že ten gel a utros je taky na sliznici. Na tu nic nemám.
Tento je progesteron.
Právě že ten gel prý nemá ty účinky jak utros že bys o něm neměla vědět .

jeanne_g
1. lis 2018

@holkacekatelka Ahoj, ja mela nativ s Crinone a jsem ve 23. tt. Predtim neuspesne pokusy a utros i Crinone. Takze chci jen rict, ze vliv to nema, ucinne latky - progesteronu je tam dostatek, to se opravdu neboj. A pry se vstrebava mnohem lip nez z Utrogestanu.Crinone se zavadi jen jednou denne a nevyteka jako Utrogestan, ale zase vevnitr hrudkuje, takze je treba stary gel obcas vyndat prstem. Mne teda Crinone vyhovoval vic.

holkacekatelka
autor
1. lis 2018

@jeanne_g moc dekuju za pozitivní zprávy

jeanne_g
1. lis 2018

@holkacekatelka Neni zac☺️Drzim palce, at se zadari.🍀

holkacekatelka
autor
1. lis 2018

@jeanne_g díky a taky držím palce ať vše hladce proběhne a máš miminko v náručí