Nativní cyklus. Pomohlo se někomu otěhotnět s nižším amh?

saja13
7. led 2021

Ahoj holky chtěla bych se zeptat kdo má nižší amh povedlo se některé z vás otěhotnět v nativu bez léků? Nebo jste radši pro dlouhý protokol? Předem děkuju za rady a zkušenosti 😉😍

danulka04
7. led 2021

@saja13 Ahoj, mám nízké AMH, nativ jsme zkoušeli a byla to katastrofa, neodebralo se žádné zralé vajíčko. Ale samozřejmě to takto nemusí být u každého.

saja13
autor
8. led 2021

@danulka04 no ja mam amh 0,93 a pri ivf sem měla 3 foliky z toho 2 vajíčka ale bohužel nebyla zralá 🤔🙄 nativu se bojím kort když je tam mala šance a co jste vše zkoušela při nizkem amh a vyšlo něco?

danulka04
8. led 2021

@saja13 ja mam teda amh jeste o chlup nizsi (0,81) a pred poslednim ivf jsem uzivala drmek a vajicka byla asi zatim v nejlepsi kondici za celou dobu, odebrala se 3 a vsechna zrala a schopna oplodneni. Samozrejme tezko rict jestli to bylo tim drmkem, ale verim tomu. Na jare chceme zkusit dalsi ivf a zacinam ho zase zobat.

saja13
autor
9. led 2021

@danulka04 a ivf se Teda nepovedlo? Kde jste sehnala ten drmek taky zkusím,jste bez vejcovodu nebo ne? My teď kvůli zubum zkusíme ještě poslední iui a ivf až potom, a jak dopadli jiný ivf bez drmku? A ten drmek brát jak často? Na co přesně ten lék je?

rootham
15. led 2021

@danulka04 drmek obecný to je? Teda vitex jahnaci? Uzivala si len jeden mesiac?

rootham
15. led 2021

@saja13 ja som nad tým začala rozmýšľať teraz. My sme otehotneli, ale prestalo biť srdiečko. 2x potom ivf, ale foliky nerastli. Bolo ich okolo 8, ale rastli do 12mm max. Aj to dost neskoro v cykle. Vykaslala som sa na to a začala s vitaminmi. Po čase som šla na sono a vraj folik 20mm a uz 7 ci 8dc... Dr bola hotová. Pichla som ovitrelle, ale nic z toho. Tento mesiac kázala prísť skôr v cykle a 8dc 3 foliky 15,13 a 10mm. 12dc 22mm folik dominantny, pichnuty ovitrelle a doma romantika nakazana. To bolo tento pondelok a v utorok som zacala krvácať. A to sme sa mali snažiť, ale nič z toho teda nebolo. Vraj ovu krvacanie. Nikdy som to nemala a preto som to teraz presvihla. Urcite folik praskol v utorok a sex nebol😣. Takze nič 😔. Ale ked tak rastu ako huby po daždi, premýšľam ísť to dať odobrať, kedze si myslím, ze mam zrasty.

rootham
15. led 2021

@saja13 inak... Moje amh 0.09 😣😣😣. Sesternica je gynekologyčka v Zlíne myslím. Ona sama otehotnela s nízkym amh. Vraj to nie je tak dôležité...

danulka04
16. led 2021

@saja13 posledni ivf se povedlo, ale potratila jsem. Drmek je na podporu plodnosti, lepsi zrani vajicek, atd. Zkuste vygooglit. A prodava se normalne v lekarne.

danulka04
16. led 2021

@rootham ano, drmek obecny. Ja mam koupeny drmek forte normalne z lekarny, uzivam 1 kapsli denne dlohodobe, on nez se objevi nejaky ucinek, tak to chvili trva, takze 1 mesic je podle me malo. Zkuste se v te lekarne zeptat.

rootham
16. led 2021

@danulka04 ja uz uzivam asi 3 mesiace. Zdalo sa mi, ze ste písali, ze ste si dali pred ppslednym zakrokom. Tak som myslela, ze len ten jeden mesiac.

saja13
autor
16. led 2021

@danulka04 ok tak ho zkusím a uvidíme kolik jste za něj cca platila? Já už vyzkoušela takových bylinek že vůbec nevím co už 🥺

saja13
autor
16. led 2021

@danulka04 nám se do toho nativu nechce jelikož při ivf byly vajíčka nezrale 😢 radši bych zkusila dlouhý protokol ale ještě mám doma clostik tak bych využila toho nejdřív, protože teď řeším zánět zubu a sem objednaná na čištění až v dubnu 😬

rootham
16. led 2021

@saja13 a ake bylinky berieš?

rootham
17. led 2021

@saja13 tak asi strata času tebe niečo písať, keď ty otázky ignorujes.

danulka04
18. led 2021

@rootham ano, předtím, ale třeba teď plánujeme další ivf na jaro (březen, duben) a začala jsem užívat už teď.. ale tak to je takový můj pocit, neříkám, že je to správně, uričtě to zkonzultujte minimálně v té lékárně

danulka04
18. led 2021

@saja13 drmek stojí necelé čtyři stovky, ale třeba na internetu bývá levnější, zkuste googlit

saja13
autor
18. led 2021

@rootham ted už neberu žádné ale pila sem kontryhelovy čaj, kapky gynex atd... teď užívám jen kyselinu listovou

saja13
autor
18. led 2021

@rootham sorry nejsem tu každý den abych mohla odepisovat a ze clovek něco prehlidne to se občas stává, tak hned nevím co to je za reakci ?😬

saja13
autor
18. led 2021

@danulka04 ok v týdnu se stavím v lékárně a zeptám se ,trebas ho hned pořídím 🙂

rootham
18. led 2021

@danulka04 dik. Uz ho ale dlhšie užívam. Vyzerá, ze foliky pekne rastú. Ani so srimulkou také neboli, ale aj tak na nič. Asi sú tam znova zrasty

rootham
18. led 2021

@saja13 sorry, iba som myslela, ze si to ignorovala. Držím palce v snazilkovani

saja13
autor
19. led 2021

@rootham nevím proč bych to měla ignorovat, rozhodně si myslím že být tu na někoho ošklivá se zrovna nehodí 😉tato skupina 👥 je úplně o něčem jiném...

rootham
19. led 2021

@saja13 ved som povedala Sorry 😣

saja13
autor
19. led 2021

@rootham oukej 🙏

rootham
19. led 2021

@saja13 😉

saja13
autor
11. únor 2021

Ahoj holky když jste měly dlouhý protokol kolikátý den od zoladexu jste začínaly se stimulaci? Měly jste stejne léky jako při krátkém? Mě chce dr dát buď menopur ten sem měla i při krátkém amh 0,93 a měla sem jen 3 foliky 2 vajíčka a nebyly zralé a nebo mi dá pergoveris, dneska tam budu volat tak se zeptám jestli by to nešlo změnit, chtěla bych změnit léky když při krátkém protokolu nic moc 🤔 a jak jste snášely dlouhý protokol?

pietrula
9. črc 2022

Holky, nieco nove ?
@saja13
@rootham
@danulka04