CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

etra
30. črc 2009

Ahoj ženský 🙂 tak jsem po odběru krve - negativní 😒 což jsem očekávala, ale procento naděje - však víte...
...další postup: baštím estrofem - koňskou dávku 3x1 a kolem 12. 8. bych mohla na KET - pokud se naši mražení bobíšci rozhodnou přežít i rozmražení 😀 tak bojuji dál...

kaces
30. črc 2009

Ahojky Lucíku tak to je dobře,že s toho máš dobrý pocit musíš pořád doufat a věřit a pěkně opatrovat sebe aj miminka 🙂 Zítra to v práci nepřeháněj.Takže valíte na dovolenou nebo budeš doma odpočívat? 🙂

lucik32
30. črc 2009

Taky mi řekli, že muchlování až druhý den, ale někdo říká, že můžeme i dnes i zítra, tak to asi zkusíme i dnes 😉

Fialinko, doufám, že budu mít taky takové pěkné sny jako ty.
Jinak si z toho nic nedělej, já se mám taky pocit, že mi už hrabe. Napřed jsem měla strach, že mi prasknul folík předčasně a teď mám strach aby prasknul. No jsem cvok. 😀

lucik32
30. črc 2009

kaces, chystáme se k sestře na chaloupku. Tak že moc odpočinku mě teda zrovna nečeká. Včera volali a už chystají na každý den nějaké výlety.

lucik32
30. črc 2009

Tak já jdu na chvilinku odpočívat 😎 papa

kaces
30. črc 2009

Ahojky Milano jojo jak píšeš vyšlo to léky injekce do 5000kč,400 narkoza,po zavedení sem doplácela 21000kč a plus vlastně po 30kč kontroly,plus gel a léky.Takže to vyšlo bezmála 27000kč,ale ted toho nelitujem.Předtím sme si nenechali dělat ICSI manžel mě v pohodě spermijky ale ted sem si to řekla že to chu a vydíš na 3 IVF se nám to konečně podařilo a doufám že bude všechno v pohodě.Jojo taky sme dali penízky místo dovolené,ale stojí to za to. 🙂

ellizabet
30. črc 2009

podadí mi někdo? včera jsem si píchla prognyl, zítra mám jít na IUI ale začala jsem ovulovat už dnes je to blbé? jak dlouho trvá jedna ovo? nebude zítra na to už pozdě?

fiallinka
30. črc 2009

Milana7: más to vyšlo stejně jak Kačes na 27000 cca...

Elli: no, ovulace trvá strašně krátce, jen pár hodin, ale to vajíčko tam na spermijku chvíli čeká, tak to možná pozdě nebude..jak víš, že máš ovulaci - děláš si testy?

Kačes: to jsem netušila, že máte jedno mimčo tak a druhé s dárcem, ale je to super a navíc stejně nebudeš vědět, které je které, to je nádhera 🙂

kaces
31. črc 2009

jojo já sem měla strach nechat si obě dat od manžela,že to zas nevyjde tak sem to riskla tak a tak a vyšli obě,sice je to šílená představa mít dvě na raz,ale už se těšíme,už se nám hlásíja chuvy co budou vozit 🙂

ellizabet
31. črc 2009

fiallinka: no test na OVU jsem si nedělala, mám doma jen test lady Q to není moc spolehlivé, ale měla jsem bolesti jako před MS, boleli mě i prsa to jsem nikdy necítila a cítila jsem i takou tupou bolest od pánve až do stehen. Večer mě tá bolest vzbudila. Dnes jdu na IUI tak uvidím co mě dr. řekne, já se jenom utěšuji, že to všechno bylo jenom spojené s nástupem OVU a dneska mě to všechno dobře dopadne. Ještě semtam cítím malé bolesti v podbříšku tak doufám, že to je známka něčeho dobrého.

ellizabet
31. črc 2009

fiallinka: tak mám po IUI. Jak jsem přišla domů udělala jsem si i test na OVU (ten jsem včera doma neměla) a měla jsem tu druhou čárku takovou slabou myslíš že OVU test nebyl dnešním IUI nějak ovlivněný?

lucik32
31. črc 2009

eli,
já bych řekla, že určitě to bude nějak ovlivněno všemi hormony. Já byla na IUI včera. A bolest v podbřišku ustoupila až tak kolem 15,00h. To se vajuška asi uvolnila. Taky jsem měla strach, že praskli folíci předčasně, ale je to tak přesně naplánováné tím pregnylem. Jinak mě prsa začala bolet hned následující ráno po píchnutí pregnylu a stupňuje se to. Dnes bolí jako blázen, až mám strach sundat podprdu. Jen doufám, že to vydrží a nakonec to bude známka těhu. 🙂
Kolik jsi měla folíků a čím jsi stimulovala?

ellizabet
31. črc 2009

Stimulovala jsem Menopur a folíků jsem měla nalevo dva 17 mm a vpravo jeden 17 mm. A co ty?

maendy
31. črc 2009

Ahojky.Tak to jsem ráda že nejsem sama.Me taky děsně bolí prsa.Eli já myslím že ten test ovu není u stimulace moc přesný.Já měla folik kolem 20 mm.Kéž by to vyšlo.Půjdete znovu do IUI,nebo přemýšlíte nad IVF pokud to nevyjde?

ellizabet
31. črc 2009

No já jsem velikost těch folílů měla 2 dny před IUI tak nevím jak velké byly v den IUI. Pokud nám to nevyjde tak do IUI bych šla asi ještě 2x no snad to nebude třeba. A kolik jsi měla celkem folíků jestli se může zeptat?

lucik32
31. črc 2009

Já stimulovala taky menopurem 1x3. A 3dny před IUI byl jeden 21 a druhý 17. Už mám 2 IVF za sebou a nic jen biochem těhu. Špatná kvalita vajíček - předčasné selhání vaječníků. Tak že mi už moc stimulací nedoporučil, protože bych mohla přijít do přechodu úplně a to dr. nechce. Tak tohle IUI je poslední pokus před darovanými vajíčky. Moc doufám, že se tohle povede. A vám to přeju taky.

maendy
31. črc 2009

Já měla v levo 3 menší a v pravo 2 větší,ty v pravo měly 4 dny pred IUI kolem 18 mm a vlevo kolem 15 mm.
V den IUI jsem jemně zakrvácela,ale do večera jsem byla ok.Jen jsem ted pořád taková spavá,ještě že mám dovolenou.Bolí mě prsa jako čert,a sem tam mě zapíchá v podbřišku.Ale já už měla těhu příznaků,to byvh byla každý měsíc 😀 .IUI jsem měla toto uterý.Nevím co naplánujem dál,uvidím 11,8.To mám kontrolu na kopci.
Luci to je mi líto,ale ještě že je možnost dárcovství.škoda,že v takovém případě jako jsi třeba ty to nehradí.
Eli nesmíme přestat věřit,ale na druhou stranu s tím těhotenství nesmíme počítat.Sklamaní bude i tak,když to nevyjde.

lucik32
1. srp 2009

maendy díky. To bychom s manžou taky byli moc rádi, kdyby se to hradilo. Nechávám si poslední pokus IVF právě na darovaná vajíčka, to bychom pak platili kolem 80-90tis. Takhle kolem 40tis.
Vidím, že jsi měla moc hezké folíky, tak ať ti to vyjde, máš velkou šanci.

ellizabet
1. srp 2009

maendy: folíky jsi měla ukázkové teď už jenom to čekání ☹ to je anad to nejhorší, ale věřím, že když si budeme navzájem držet pěstičky tak se nám to povede - kéž by se to povedlo všem

kaces
1. srp 2009

Holky tak to věřím že nejhorší je to čekání,ale musíte věřit že miminko bude 🙂 držím vám všem pěstičky

maendy
1. srp 2009

Která pravidla porušuje: Zruš

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, nyní stimulace Puregon, Ogralutran, na to Pregnyl, příští týden punkce.

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

ellizabet
1. srp 2009

holky nevíte jak je to s tím čípkem? někdy kolem OVU se zvětší a sestoupí níž a tak se pozná OVU den, ale nevím za jak dlouho se zase zmenší a vrátí zpět?

maendy
1. srp 2009

No ja jen doufam,že všechny praskli jak měli.Trpím na cysty. ☹
Holky doplňte a opravte tabulku. 😉 ,Už at jedu na tu kontrolu,nejhorší je to čekání.

maendy
1. srp 2009

Eli,při ovu si čípek lehce nahmatáš a je takový měkký a uprostřed je takový dolík.Po ovu je dál a tvrdší.Nevím jak jinak to popsat 😀
Ale ted bych to neresila.Bud v klidu a vyckávej 😉

ellizabet
1. srp 2009

maendy: nezlobse, no já se jenom ptám, protože už 4 den ho pozoruji celkem nízko a přesně tak jak ho popisuješ a nevím co si o tom myslet? měla jsem za to, že ovu se vrací jak píšeš, ale nějak ten můj je pořád na stejném místě - možná se trochu víc pozoruji než dřív

kaces
1. srp 2009

Elizabet neboj to se zpraví já sem to taky po ET měla divila sem se a pak se to zpravilo 🙂

etra
2. srp 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní; v srpnu KET
Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

ellizabet
2. srp 2009

holky jeden malý dotaz: po píchnutí pregnylu dojde 100% k ovulaci? pregnyl jsem si píchla ve středu v 22:00 a v pátek jsem šla IUI. dnes na sobě pozoruji, že mám takový pocit vlhka jak při ovu - může to být nějal ovlivněno pregnylem? jsem z toho zmatená

maendy
3. srp 2009

já myslím že je to normální,při ovulaci se uvolní i tekutina,kterou máš pak v tzv doklasove prostoru,kolem vaječníku a dělohy.ta pak někam musí odtéct.Nebo to může být i že některý z fol praskl třeba v sobotu.Ale to by nevadilo,spermie by na nej pockaly.
To me se behem výkendu trosku nafouklo břicho a bolí me vaječníky,nejvíc pravý,už se mi zdálo že jdu na operaci,že mám obrovské cysty.
už mi s toho hrabe.A taky me zarazilo,že mne do včerejška děsně bolela prsa,a dnes uz nic.Tak nevím.Od zítřka za týden jedu na kontolu.Ale začínám být pesimistická. ☹

kaces
4. srp 2009

Ahojky holky tak já sem teda byla dneska na kontrole,dostale sem průkajdu a zatím se mě obě mimča drží zuby nehty 🙂 zítra se budu objednávat do Zlína na oscara a tam se uvidí jestli jsou obě v pořádku.
Holky držte se taky se dočkáte