CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

milana7
4. zář 2009

Maendy, yesss 😉 , vyfasovala jsem pěknou igelitku plnou krabiček, 1 pero a k tomu i slušivé zelené pouzdro, abych si to celé mohla uschovat. Od zítřka píchám puregon. 🙂

lucciano
4. zář 2009

Ahojky Delfi, dopadla jsem, jak jsem předpokládala - těhotná nejsem, ve čtvrtek jsem už začala krvácet, takže náděj byla opravdu ztracená. Holky, já se s váma asi na nějakou dobu rozloučím. Bohužel nemáme penízky na 2.IVF ☹ , tak možná příští rok, ale to většina z vás už bude mít před porodem. Tak se tady mějte, bylo mi tu fajn. Mili, možná jsme se dnes potkaly na kopci .... 😉 Hlavně vám přeju hodně štěstíčka, ať vše probíhá tak jak má.

lucciano
4. zář 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

rendas
4. zář 2009

Lucci to je mi strašně líto,opatruj se a naber síly na další pokus....

Milano já už píchám gonal třetí den,tak budem spolubojovnice 😉

Kaces doufám že už je to lepší....

Holky jinak s tím dárcovstvím pořád nevím ale vypadá to že asi ne...manža mi říká že toto je poslední pokus....sice máme potom ještě možnost jednoho IVF,tak možná až potom bych volila tu volbu dárcovství..no uvidíme..v pondělí jedu na kontrolu+ kontrolní spermiogram,tak uvidíme...

tak se držte kočky!!!!papa

lucciano
4. zář 2009

Rendi, děkuju, ale sílu už fakt nemám na nic. Prostě to na nějakou dobu úplně vzdávám. Za 14 dnů jsem objednananá na laparku a průchodnost vejcovodů, tak už teď mám z toho hrůzu, ale snad to bude poslední nepříjemné vyšetření. ☹

Rendi a Mili, přeju vám hodně štěstí, ať se vám to podaří.

kaces
4. zář 2009

monas gratuluji tak vydíš,stačí juen věřit a šetřit se.Tak se hlavně opatruj si těhulka 🙂
maendy tak už je mě trochu líp snad ten Zodac přes víkend zabere.

delfi07
4. zář 2009

Monas, super, to nádhera, to je vždycky moc krásné, když se někdo tam nahoře smiluje a vyjde to 🙂
Lucianko, to je mi moc líto, je fakt, že na penízky je to náročné, ale třeba se nakonec zadaří i bez toho, zázraky občas přijdou - hodně štěstí při laparce, ať pomůže
Rendas, tak se drž - a hodně pití, bílkovin a žádné nervy, jak říkají holky - rozhodně to bylo lepší, než když člověk musel ty injekce míchat - kdybyste měli víc vajíček, nedá se to třeba dát s tím dárcem napůl? že by se třeba ty druhé daly pro každý případ zamrazit, přece jenom by to byl ušetřený jeden cyklus - ale nevím, jestli to takhle vůbec jde
Maendy, moc děkuju - a ať ti drobeček roste 😵

maendy
4. zář 2009

Lucci to je mi moc líto.drž se.
Kaces věřím že to zabere,třeba je to jen přechodný.Přece jenom jsme jedli dost léků a ty hormony,člověk neví jak tělo zareaguje i později.
Už jsem o tom někde četla,že může být v těhotenství svědění a nikdo neví proč.
Mili to je super,pěkně se už hoď do klidu a začni stimulovat 😉

etra
4. zář 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka - opět nevyšlo ☹

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

maendy
4. zář 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen vše OK,AS+,TP 18.4.2010

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

maendy
4. zář 2009

To jsme se ted pěkně střetli Etro,já to opravím 🙂

maendy
4. zář 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen vše OK,AS+,TP 18.4.2010

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka- opět nevyšlo ☹

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

maendy
4. zář 2009

Jinak holky opravujte tabulku a dopisuje se. 😉

rendas
5. zář 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI,2.IVF+ICSI -září 2009

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen vše OK,AS+,TP 18.4.2010

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka- opět nevyšlo

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

Ahoj kočeny přeju všem krásný víkend 🙂 🙂

ruda
6. zář 2009

Ahojky holky, měli jsme srazík na chytě a je těžké vás dočíst...vidím velké změny,za pozitivní gratuluji a luci, loučím se, je mi to moooc líto, tak příště to klapnout musí, uvidíš....

ruda
6. zář 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.termín porodu 7. nebo 14.2. 2010

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI,2.IVF+ICSI -září 2009

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen vše OK,AS+,TP 18.4.2010

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka- opět nevyšlo

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

milana7
7. zář 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.termín porodu 7. nebo 14.2. 2010

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI,2.IVF+ICSI -září 2009

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,kontrola Zlín srpen vše OK,AS+,TP 18.4.2010

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka- opět nevyšlo

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI, už stimulujeme puregonem na IVF.

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

maendy
7. zář 2009

Ahoj holky,jak se všechny máte?O víkendu jsme byli všechny zaneprázdněné jak tak koukám. 🙂
Držím pěsti všem stimulkám 😉

maendy
7. zář 2009

Rudy co říkáš na kočárky patron bohemia?

kaces
7. zář 2009

Ahojky no já sem si víkend odležela v posteli v pátek navečer mě bylo šoufl po dlouhé době sem objímala záchodovou mísu 🙂 v noci zimnice jak prase a sobota špatně mě bylo nemohla sem v sobě nic udržet tak sem jí skoro celou prospala,v neděli ráno to povolila už sem mohla i obědvat a večer sme se šli s manžou trochu projít na čerství vzduch.Dneska ráno mi bylo ještě trochu šoufl,ale už je to snad zamnou ale dneska mám v plánu ještě trochu odpočívat.pa

ruda
7. zář 2009

kači, teda to jsi si užila ☹ , my jsme se měli na srazíku dobře, jen to počasí nic moc, za to teď je krásný podzímek..
maendy, ten neznám, hned ho někde najdu a kouknu se ....

ruda
7. zář 2009

Ahojky maendy, koukla jsem na tu Bohemku, nevypadá špatně, mě by se líbil ten šedo zelený,ale je dražší než dorjan, v ceně ještě není pláštěnka, tažka... a tayk asi nemá otočná přední kola a to je na dorjanu super, skvěle se s ním jezdí i jedním prstíkem, fakt lehoučko a navíc už jsem do něj zamilovaná, tak asi to vypadá, že zůstanu věrná, nebo najdu nějaký hooodně podobný... 🙂

rendas
7. zář 2009

ahoj holky,
tak jsem byla dnes na kopci,Horváth mě pochválil,že injekce účinkují dobře,ale je tu jiný problém.manža byl na té krvi a kontrolním spermiogramu a ten dopadl nejhůř co kdy mohl ☹ a to přestal kouřit a já ho ládovala čím se dalo.....u doktora byl dnes poprvé (nesnáší nemocnice a doktory),tak tam seděl jak......achjo.tak nám zas nabízel to dárcovství,ale vypadá to že to zkusíme jen s manžovýma.....Rudi vy jste měli jak špatný spermiogram????dnes nám řekle jen 3% je normálních,minule bylo aspon 14% ☹

Mili co injekce v poho??

ruda
7. zář 2009

rendi, manža měl spg jak kdy, někdy nic moc, jindy hraniční,ale při IVF byl nejhorší : 10milionů, 10%pohyb a 20% morfologie, na začátku kolotoče, teda pře dvěma lety opo ročním neúspěchu:28mil, 60%morfologie, pak se v CRM zvedl na 33 a dokonce 78 milionů, tak proto indikace k IUI,ale pak klesla morfologie při IUI na 25% a to řekl, že další IUI nemá smysl, že máme odpočinout a v květnu rovnou iCSI, to byla ta morfoška asi 19%

milana7
7. zář 2009

ahoj holky, injekce zvládám v poho, to není vůbec cítit v mém špeku 😀 , akorát proč má někdo gonal a někdo puregon??? Ve středu jdu na krev a utz, snad mi taky jajca porostou. Nám se spermiogram taky zhoršuje (byli jsme 3x), morfologii máme 17 %. Do darovaných bych přítele taky nenatlačila a asi bych to ani nechtěla. Ach jo. Je to těžký... 😒 Na IUI jsme byli taky 1x. ICSI je teď zatím s otazníkem, ale my to chcem, i prodlouženou kultivaci a asistovaný hatching.

maendy
7. zář 2009

Ahoj holky,já na vás myslím stimulky,dejte do toho co se dá.
Rendas já bych asi manžela nenutila taky,mluvili jsme o všem,kdyby se SPG zhoršil a musela by být tato varianta,on se k tomu kladne nestavěl.I na darované vajíčko.říkal,že kdyby to nevyšlo,tak by chtěl raději adopci.
Nevím třeba by názor změnil,časem.Ona je to přece jen ta chlapská hrdost,hůř se stím smiřují.
Já nevím co se s těma spermiema děje.
Ale je pravda že v den IUI měl manža SPG nejlepší.

Kaces tak to je blbé,ale hlavně že už je lépe.Tebe ti budulínci a všechno teda trápí.

Milo jentak dál,

Rudy,pořád jsem k těm otočným kolečkám nedůvěřivá,máme tu blbý terén,a v zimě se nemůže člověk ani prohrabat do města.

rendas
7. zář 2009

Holky díky za názory...je to fakt že chlapi jsou ješitní 😒 a nechcu se hádat,takže spermijky si necháme naše,a nechám si zavést dvě embryjka a bude.domluvily jsme se že kdyžtak máme ještě jeden pokus tak pak by jsme to řešili...tak uvidíme...

Mili mě hned nabídl ten gonal,tak ale myslím že je to stejné s puregonem.dnes jsem doplácela 4.700,-

Maendy to je super že už vám to vyšlo hned při IUI 😉

Kaces doufám že je ti už lépe...to je hrozný co mi ženský si musíme vyptrpět....

Tak se držte,já zítra ráno začínám s injekcema i do stehna a pak hurá do práce ☹ v pátek mám dojet ještě na kontrolu
jo říkal mě že by mohla být punkce i v neděli ale myslím si že to asi bude chtít nechat až na pondělí 😕 nebo že by tak pracovali i v neděli?????

ruda
7. zář 2009

maendy, však právě že otočná kolečka mají možnost aretace, tzn. zablokování a jsou v tu chvíli pevná a když je potřeba, třeba ve městě, v létě, odaretují se a je to zase jednoduché zatáčení..
mil. vůbec nevím, proč má někdo gonal a někdo ne.
můj manžel už před IUI říkal, že by mu nevadilo, kdyby mi někdo spermíky daroval, to spíš já bych s tím měla problém /tak trochu jako bych spala s někým cizím a nevěděla s kým../naštěstí jsme to řešit nemuseli, za to mi rezolutně řekl ne na adopci...každý jsme jiní...
rendi držím palce a snad to dobře dopadne a a cizinci nebudou třeba...možná dělají i v neděli pokud to tak vyjde..v sobotu určitě, tak se holky moje držte, už se moc těším, až se sejdeme...

kaces
8. zář 2009

Ahojky holky tak už je mi fakt dobře takže to byla asi jen nějaká viroza a nebo sem to měla s jídla.Rendy nevěš hlavu pokud to nemáte 3 pokus IVF tak zkuste manžílkovi spermijky.My sme do toho šli,myslím dárcovství že sme měli poslední pokus a tak jsme chtěli zkusit všechno a taky na to neplacené IVF by sme v dnešní době brzy nenašetřily.Taky se úplně divím,že můj nenadhodí že je jedno darované ale nikdo to neudělal a snad taky neudělá.Prostě jsou jeho a neřešíme to kor když to v našem okolí nikdo neví vždycky žíkám jestli budou po tatínkovi no potěš koště,je na ně obě dvě pyšný dokonce když sme byli posedět s jeho mančaftem tak sem ukazovala fotku tak mu všeci gratulovali a byl na ně pyšný jak nikdy,kluci si ho dobýrali že doufajů, že aspon jeden a nejlépe obě mimča byli kluci aby byli hasiči po tatínkovi.Včera mi ležel na břichu a poslouchal jak to tam buble viděla sem jiskřičky v očích takže si myslím že nikdy nedojde k tomu,že by říkal že jeno není jeho 🙂
Rudi tak ty už taky vybíráš kočárek jo?My už máme vybraný ale budem ho objednávat až po porodu,dopředu ho nechci stejně budem delší dobu v porodnici ☹

monas007
8. zář 2009

ahoj RENDAS, já byla na IVF-ICSI a dnes jsem 13 den po ET.už šestý den jsem tam měla slabounkou // ale při dalším testováním už nebyl rozdíl mezi kontrolní a testovací 😀 a se spermiogramu si nic nedělej!! manžel měl pokaždé špatný,ale vždycky tam bylo aspoň něco rychlého 🙂 ale jak naschvál v den odběru ani jedna!! ale i tak se nám podařilo získat dvě krásné jedničkové blastocysty, které jsme nechaly zavést!! a jak to vypadá, asi se i chytly 😉 embryoložka mi hned říkala, že odebrali 19 vajíček a na to jim stačí aspoň 19 spermií normálních!! jen jsme měli prodlouženou kultivaci, ale asi se to vyplatilo!! zítra jdu na krev tak uvidíme!!