CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

baruska.p
8. zář 2009

Ahoj holky, Moni, zítra budu držet moc moc palečky, aby ti to těhotenství potvrdily. Já si musím dát pauzu a na konci října jdu na kontrolu a v půlce listopadu by jsme je zavedly. Snad už po tom všem to konečně vyjde. Papa 😉

sarri
8. zář 2009

Kaces, jaký máš vyhlédlý kočárek?
My jsme si zrovna o víkendu objednali ve Valmezu Dorjan danny sport twin, bo chceme barvu na zakázku, tak to déle trvá a jsou k němu i autosedačky a ty budeme potřebovat z porodnice. Chtěli jenom 1000 zálohy a kočárek si, když bude vše ok, vyzvedne taťka až po porodu.

ruda
8. zář 2009

ahojky Kači, jo vybranýna netu a ošahaný v obchodě, ve Zlíně, je to daleko, ale Zlín nám přinesl štěstí..kupovat tak měsíc před,ale doma ho chci až budu v porodnici...
Monči tak to moooc gratuluji a držím palečky, asi tam budou obě, když je čárka tak brzy..
baruško, takže ty máš odklad kvůli OHSS a pak ket???
sarri taky chceme dorjan danny sport, jen teda jedno ne twin a šedý se žlutýma kytičkama, je prostě sladký..úžasný a krásně se vozí...hned jsme jen chtěli oba...

sarri
8. zář 2009

Rudi, ten šedý s kytičkama se mi taky moc líbí, nakonec ale jdeme do toho červeného s kytičkama. Jinak mám teď nařízeno ležení, tak jsme se o víkendu rozšoupli a nakupovali pro mimča - fusaky, lehátka do vany, přebalovací podložku, nejaké osušky, oblečky. Myslím, že už mám skoro všechno, postýlky vyhlédlé a zbytek věcí mám povybíraných na netu a po další kontrole si zas udělám radost a něco objednám.

Moni, přikláním se k Rudi, když je čárka brzy a brzo tlustá, tak to vypadá na dvojčátka 🙂
Barusko, tak to bude letos určitě vítězný listopad.

fiallinka
8. zář 2009

rendas: neboj, my jsme měli jednu chvíli hrozně špatný spermiogram, nedalo se to vyjádřit na žádné milióny, ale jen na kusy 🙂 a máme krásného kluka .-)

ruda
8. zář 2009

jasan, naděje umírá poslední, je to boj, ale všechny vyhrajeme, u nás je dnes zahájení cvičení v těhu a je to vedle v ulici, tak se mi tam první samotné nechtělo/kámoška těhu se neozvala na SMS /ale už se docela těším, že poznám ostatní těhule z okolí a budu mít smysluplnou činnost..byla jsem taky v práci zaplatit telefony a uvařili mi špenátek s výpečkama a br. knedlíčkem, prý ať nám rudolfek roste do krásy... si každý tak zvykl na Rudíska, že to nakonec bude terezka 😀

monas007
8. zář 2009

baruško moc děkuji!! škoda,že jste to museli odložit,ale budu na tebe moc myslet a držet ti palečky!!

jinak i vám holky moooooc děkuji a zítra dám vědět 🙂

jsem z toho docela nervózní ale jdu tam s lepším pocitem než kdyby tam žádná // nebyla 😀

rendas
8. zář 2009

Holky díky VŠEM za povzbuzení 😉 😉 snad to vše dobře dopadne.

Monas držím pěsti na zítřek 😉

No břicho pobolívá tak folíky rostou..Holky ještě jsem se chtěla zeptat-když se zadaří,je automaticky napsaná neschopenka,nebo můžu jít ještě do práce?????ted po transferu bych chtěla jen dovolenou,protože neschopenku z centra nechcu.pracuju totiž v místě bydliště a to by hned všichni věděli. 😒 tak nevím jak to potom udělat ☹

ruda
8. zář 2009

mončo moooooc štěstí,ale to bude potvrzené neboj..
rendi na PN máš v centru právo už od stimulace, když chceš, po ET ti ji doporučí,ale nikdo tě nutit nebude, jen tě chci upozornit, že CRM ti dá jednoznačně neomezené vycházky, což se u tvého Dr. nemusí stát, termín neomezených totiž neexistuje a můžou ti dát vycházky 2x denně a to je po 9 měsíců nic moc...tak jak chceš, nech si dovču a jak to bude jasné dej si ji napsat,ale zeptej se na ty vycházky u vás..

fiallinka
8. zář 2009

rendas: kdepak, to záleží jen na tobě - já jsem si neschopenku vůbec nenechala napsat, chodila jsem do práce (resp. týden během transferu jsem měla dovču, ale napsanou od svého gynekologa, ne ze Zlína) a vydržela jsem tam až do 25. týdne. A to i s dvojčatovým těhu - záleží fakt na tobě.

monas007
9. zář 2009

tak mi to nedalo a ještě jsem musela za vámi mrknout 🙂

moooooooooooc děkuji a taky doufám, že bude vše OK 😀

rendas, já si nechala vystavit neschopenku hned když jsem šla vyzvednout injekce!! je to lepší,protože mám celkem dost namáhavou práci a chodím i na směny!! takhle se člověk fakt nestresuje 🙂 a automaticky ji vypisují s vycházkami neomezeně 😀 jinak po ET ji ve Zlíně dávají automaticky 🙂 sice penízky prvních 14 dní nic moc, ale zase je v klidu a když se to podaří tak jsou pak i penízky lepší 🙂

milana7
9. zář 2009

Hoj hoj, já dnes- 5. den stimulace, na kopečku pochválena za cca 14 pěkných vajíček a ukázkovou sliznici. V pondělí další KO a možná už ve středu odběr. Holky,kdy po odběru vajíček se pak dělá oplodnění?? Hned ten den?

ruda
9. zář 2009

moni a kde děláš?? teda když nejsina PN???
milu, tak to jsou skvělé zprávy,....nene, nechají sije u sebe na misce v mrazáčku ana druhý den odpoledne si voláš embryoložce, kolik se jich oplodnilo a kdy bude transfer... pokud je jich dost a jsou silná, tak je nechají co nejdéle do fáze blastocyst nebo aspoň morulí, já měla odběr ve čtvrtek a transfer v úterý, to už touží po mamince a chtějí se zahryznout..když je jich málo nebo jsou slabší tak prodlouženou kultivaci nedělají a daí ti je dřív, mě ten druhý den po odběru rovnou jednu várku /6 kousků/ zamrazila, měla jsem jich dost /26 oplodněných/ pak mi dvě dali a ještě ten pátý den dalších 6 zamrazili, ostatní bybli slabší...

milana7
9. zář 2009

já to blbě napsala, myslela jsem jako jestli hned ten samý den, kdy jdu na odběr vajíček, je oplodnění spermiemi od mojeho. Ještě k tomu asi půjdem do ICSI. Jinak co se děje pak - ten transfer zpátky do mě - chápu, díky Ti moc Rudi. To je věda jak sviňa 😀

maendy
9. zář 2009

Ahoj holky.
Tak za chvilku jdu ke svému gyn na KO,strašně blbě jsem spala,bolela mě záda a břicho.Až jsem se začínala bát.
Tak jdu se strachem jestli je moje sluníčko v pořádku.
Mili jen tak dál.

ruda
9. zář 2009

maendy neboj, bude...bolesti mám občas furt 😀
mil ahaááá jasně, že to spojí hnedle, proto jde manža zároveň s tebou respektivve chvilku před, ty si poležíš na pokojíčku, oni ocásky zpracují a jak vajucha vyndají je to už jen na embyoložce, které vybere a do ICSI určo běžte, vyplatí se to , protože pak se to povede... 😎 už se na vás těším, jak se všem postupně změní u jména tt a příští rok dáme srazík... 🙂

maendy
9. zář 2009

Holky bohužel se s váma na nějakou dobu rozloučím ☹ Našemu sluníčko přestalo tlouct srdíčko a stal se z něj andílek.Hrozně to bolí.Měla jsem zlé tušení a to se bohužel potvrdilo.V pátek jdu na výkon.
Budu na vás myslet.

maendy
9. zář 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.termín porodu 7. nebo 14.2. 2010

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI,2.IVF+ICSI -září 2009

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,září 2009 missed v 9tt

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka- opět nevyšlo

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI, už stimulujeme puregonem na IVF.

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

fiallinka
9. zář 2009

maendy: je mi to hrozně líto...asi nemá cenu tě teď moc utěšovat, protože asi tě teď neutěší nic ☹... akorát ti můžu říct, že to bude lepší, opravdu...

milana7
9. zář 2009

Maendy, ☹ moc mě to mrzí, doufám, že se za námi brzy vrátíš.

kaces
9. zář 2009

Ahojky Sarri tak ten kočárek co chceš ty se nám taky líbil dokonce sem už ho aj viděla ale zvolila sem si tako duo jumper,tak uvidíme jak to dopadne.Ty už to máš za pár co jak se cítíš?kolik jsi už přibrala?promin jen se ptám at vím co mě čeká 🙂

rendas
9. zář 2009

Maendy to je mi moc líto,budem na tebe myslet.nevzdávej to a bojuj dál......

rendas
9. zář 2009

Mili,tak to vypadá dobře 😉 já půjdu na odběr asi v pondělí.uvidím co mě řekne v pátek na KO.ale mám teda strašnej výtok,tak snad to bude o.k.

sarri
9. zář 2009

Maendy, také jsem to zažila, obrečela a časem se ta bolest otupila. Zákroku se neboj, víc než tělo bolí dušička.

Kaces, mám teď zas nějaké potíže - kvůli tvrdnutí břicha mám Duphaston a rozpustný hořčík, jenže z toho mám průjem 🙂 Miminci mně utlačují žaludek, a tak se mi jeho obsah vrací zpět do krku, takže pálí žáha a občas i ublinknu. Přibrala jsem zatím cca 9kg - zdá se mi, že se ani bříško nijak nezvětšuje - tož ale mosíme eště vydržat tak dva měsíce 🙂

A co Ty? Už máš pořádný pupek? Ma mně to už v 17tt bylo vidět.

monas007
9. zář 2009

ahoj holky, tak dnešní kontrola dopadla dobře 😀 hcg jsem měla 3241 a na další kontrolu jdu příští týden!! tak jen doufám,že všechno bude v pořádku!! to už se dozvíme jestli je tam jen jeden, nebo jestli se udržely obě naše sluníčka 😀

ruda pracuji ve Zlíně v Mitasu,takže by to pro mě bylo docela dost namáhavé!! takhle jsem měla na všechno klídek 😀

ruda
9. zář 2009

maendy, tečou mi slzy jako hrachy....je mi to moc líto...drž se a brzo se nám vrať ☹ !!!!

sarri
9. zář 2009

Monas, držím palce, ať to vše dobře dopadne. Je to na dobré cestě a podle Hcg by to mohla být i ta dvojčátka. Hlavně, aby byla srdíčko nebo srdíčko 🙂

ruda
9. zář 2009

manči taky držím palce,ale výsledek je krásný...chcete dvojky? to by mohli být..já teda měla chvíli taky dvojky a hodnoty vysoké,ale pak mimi zaniklo a zůstal jen ten náš bojovník...

kaces
9. zář 2009

Sarri no asi přibrala 2 nebo 3 kila,joj na břůšku už to jde poznat,hlavně v mojem šatníku nemožu sa dostat do žádných kalhot páč su chudá a měla sem je všechny jen malučko volné 🙂 Já většinu času odpočívám abych pak nemusela třebas do špitálu,a denně chodíme se sůsedů mlsat s její malou na zmrzku 🙂
Monas tak to je supr,to by ste fakt mohli mět taky dvojčátka 🙂 že by se jim ve Zlíně letos zadařilo tolik dvojčátek 🙂 hlavně se opatruj a odpočívej.pa

baruska.p
9. zář 2009

Ahoj maendy, je mi to strašně moc líto, ale věř, že to přebolí a co nevidět se budeš radovat znovu. Chce to jen čas. Moni, tak to je úžasná zpráva, moc moc ti to přeju a tak trochu mi to dává náděj, že by to mohlo vyjít i nám. Jen mě trochu mrzí, že jsme tam nemohly být spolu, třeba by jsme pak byly i spolu v porodnici kdyby to všechno vyšlo, tak jak mělo, ale co už. Je fajn, že se ti to povedlo. Budu držet palečky, ať se všechno vyvíjí. Papa 😉