• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

6. června 2017 
Ano Manžel tam byl zase přítomen toho take moc mrzí ale nevíme kdy bude další pokus následovat protože Chovanec byl z toho taky mino musíme podstoupit další vyšetřeni kde je chyba musíme jít oba dva na Genetické testy a zase čas utíká podle toho jak tam dopadnem se pojede dál ale tam se moc dlouho čeká na výsledek dávej na sebe pozor v199
18. pro 2007 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Heli, to se dostane normálně menstruace, když to nevyjde?
:wink:
18. pro 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heli, moc je mi to líto :cry: , vím že ti moc to nepomůžu, ale věřím, že to překonáte a příště se podaří. Hodně štěstí.
18. pro 2007 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
v199, tobě teda rostou jak z vody :slight_smile: Já mám 7 a 4 mm a to jsme jen 2 dny mladší než tvoje
18. pro 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děkuji za vašu oporu ale mám tak silné krvácení a dost velké bolesti pokud to nepřestane tak budu muset do nemocnice su ráda že se aspon držíte vy
18. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heli,to je mi moc líto.Genetiku jsme měli za 5 týdnů,dohromady s objednáním 6týdnů,takže po Novém roce šup na to a přeji to největší štěstí na světě.
18. pro 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heluško, to mě moc mrzí :frowning2: :frowning2: Držím pěsti do dalšího boje...
18. pro 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky.Takže ve Zlíně o.k.,už bylo vidět i srdíčko,dostala jsem kufřík na rozloučenou a odeslali mě zpět k mému gynekologovi.
19. pro 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kory, to je super zpráva, třeba se pak někdy potkáme v Hradišti v nemocnici.Mě to doktor taky slíbyl, že příští schůzka ve Zlíně bude asi poslední.
19. pro 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně.Co nevidět tam budeme pečené-vařené.
19. pro 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koryna, gratuluju, přeju ti, aby mimi bylo zdravé a v pohodě sis to všechno užila.
19. pro 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak je to s pojišťovnou? Čeká se na nějaké schvalování?
Kory, hodně štěstí :dizzy_face: :wink: :grinning:
19. pro 2007 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechávají to schválit,ale nijak to neodsouvá začátek stimulace ani IVF.
19. pro 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kory, děkuju :slight_smile: Tak to je bezva. Ale stejně budeme moct začít až v únoru nebo i pozděj... uvidíme :grinning:
19. pro 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
helena: je mi to moc líto, ale i když je to teď blbé říkat - jednou se to chytlo, takže už víš, že to půjde, prostě se dočkáš :slight_smile:
laola: my taky jdeme na ivf v únoru, na schvalování potřebujou asi jen 10 dní, takže čekat nemusíš.
19. pro 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koryno gratuluji já ten boj nevzdávám jedeme dál ale to čekaní je nejhorší věří že to vyjde zase vám dám vědět co nového už jsem obědnala Genitiku na 14. Leden
19. pro 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.v199 nevím,jestli se potkáme ve špitále,protože Červák tam končí,jde na Atlas a ordinovat bude čt. na klinice,takže já budu jezdit,zas na Tomášov.Jo a slyšela jsem,že odchází i Březina,tak až se něco dozvíš,dej vědět.
20. pro 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky.Tak se mi nějak nezobrazují příspěvky za celý prosinec.v199 tebe jsem se chtěla zeptat,jestli nevíš něco o tom,že primář z uh.nemocnice odchází.Můj doktor(zástupce)jde od února pryč,takže už tam chodit nebudu a slyšela jsem,že i primář má zaječí úmysly,tak až něco zjistíš dej vědět.
20. pro 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Já nechci dávat nějaké špatné informace, ale když jsem byla na klinice a odsávali mi tu vodu, tak se doktor bavil se sestřičkou o novém kolegovi. A sestřička říkala něco o doktorovi z Uh. Hr., prý ji učil, že je to příjemný pán. Tak nevím, jestli je to některý z těch vašich.

jinak včera na ultrazvuku byly vidět 2 váčky, už větší 10 a 7 mm a HCG 9700, takže to opravdu vypadá na dvojčátka. Na kontrolu jdu 7.1., to už by mělo být srdíčko, podle toho co jsem našla někde na netu, tak doufám, že pak se budu moc začít pořádně radovat.
21. pro 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juli,to bude asi ten můj,protože po novém roce budu jezdit zas do Zlína k němu.Takže žádné UH.,ale zas to není tak daleko a je to profik a moc dobrý doktor.
21. pro 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, to jste me vyrazily dech, no doufám že to nebude pravda :frowning2: .Neslyšeli jste o tom Březinovi něco bližšího?Juli a co jsi vyčetla na tom netu, já myslím, že už teď se radujeme( ale pořád mám strach)
21. pro 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo juli a samo blahopřeji k potvrzeným dvojkám.7.1. už bude srdíčko tlouct jak o závod.Vlastně srdíčka.
21. pro 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no že toho 7.1. bych už mohla slyšet srdíčko
21. pro 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to už na 99%.Mě doktor napsal do papírů,že jsem 6+0tt,ale podle ovulace dnes končím 5tt a srdíčko už malinko viděl.
21. pro 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všem přeju krásné Vánoce :wink:
23. pro 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji krásné Vánoce, hodně lásky, štěstí, zdraví a splnění všech přání :slight_smile:
23. pro 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vám všem Veselé Vánoce a hodně stěstí v Novém Roku 2008
24. pro 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Přeji vše nej v novém roce,hlavně zdraví a k tomu všem //.
31. pro 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,mám tu čest patřit mezi vás.Jsem sice z Brna ale muj doktor nás poslal do Zlína.Jsme objednaní na úterý 8.1. na hormonální profil a spermiogram.Jsem ,že pokud výsledky nebudou přímo katastrofální na IVF ještě nepůjdu.Je mě 27let a chtěla bych nejdříve zkusit všechny alternativy.Asi si povíte že jsem blázen co :sweat_smile: Ale říkám si ,že když jsou jen tři pokusy a do 40let daleko můžu si to ještě dovolit.Chci se vás zeptat jestli nevíte co všechno z toho hormonálního profilu získají za informace?
5. led 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
má tam být jsem rozhodnutá :fearful:
5. led 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek