CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
1. kvě 2011

@denda1301 já jsem měla svoje, ale s darovanými to má jednu výhodu - máš větší šanci na úspěch 🙂

rozum
1. kvě 2011

Holky, když se budu objednávat, tak mě dají na výběr doktora nebo jen najdou prázdný chlívek a tam mě šoupnou? A taky budou tam chtít i manžu?

denda1301
1. kvě 2011

@fiallinka to rada pocujem ja osobne vkladam velku nadej dotoho a neuspech si nepripustam tak velmi chcem dietatko 😵

slavka22
1. kvě 2011

@rozum tak to nevím, mě se na nic neptali a přiřadili mě 🙂 .Ale myslím si, že pokud budeš chtít ke konkrétnímu doktorovi, že to snad půjde, za zeptání nic nedáš. Na první konzultaci jdete oba, aspoň teda my jsme šli oba....

fiallinka
1. kvě 2011

@slavka22 jj, když si řekneš, není problém se k někomu dostat...

@denda1301 jasně, že to vyjde... sice doporučuju pro jistotu neupínat se k prvnímu pokusu, spíš pozitivně uvažovat "celkově", jinak to člověka hrozně sebere... ale to už je stejně na tobě 🙂

rozum
1. kvě 2011

@slavka22 já nikoho neznám, tak snad kápnu na dobrého. I když tam jsou snad všichni. Oba, tak to by bylo fajn, zítra budu volat, tak dám vědět.

ejviska
1. kvě 2011

@rozum ja tam zavolala a proste rekli, ze pujdu k dr.slovakove. Vubec jsem netusila, kdo tam pracuje 🙂
A ted uz se objednavam k ni.
NA prvni konzultaci jsme sli spolu, asi je to dobry, ze muzou udelat spermiogram, pockate hodinu na vysledek a uz muzete u dr. zrovna probrat, jake mate moznosti.
Ale myslim, ze kdyz jsem tam poprve volala, tak jsem zrovna rekla, ze chceme spermio+konzultaci

rozum
2. kvě 2011

@ejviska no kdy Ty chodíš spát!!!! 🙂
Tak jsme objednaní 9.5. Dr. Chovanec na 14 hod, tak se i trochu těším, že se to trochu pohne dopředu!

silvie13
2. kvě 2011

ahojte holky, tak dnes jsem 12.den po IUI a mám kontrolu, ale dělala jsem si rámo test Mammatest s citlivostí 10 a bylo tam sněhobílo. ☹ ☹ Takže asi opět nic, ach jo.Já už nemám sílu, jsem z toho strašně unavená..... ☹

pitrisek26
2. kvě 2011

@silvie13 ahoj, to je mi líto, já jsem dnes 3 den po IUI a moc v to nedoufám, které to bylo tvé IUI. Mé druhé...

silvie13
2. kvě 2011

@pitrisek26 no asi už 10.celkově, mám za sebou už i 3 nepovedené IVF, takže jsem už opravdu na dně 😢 😢 Přeji ti hodně štěstí 🙂

urbisa
2. kvě 2011

@silvie13 neboj,musí to někdy vyjít,chce to ale vydržet a nevzdat to.Nám to vyšlo po5 IVF a mezitím byl ještě jeden KET,máme dvojčata kluky a za měsíc budou mít 6 let,ale chápu tě když se pořád nedaří taky jsem byla na dně,ale vždy jsem do toho šla znovu i když jsem říkala,že je to naposled,ale touha po miminku je veliká,uvidíš,že jednou na to budeš vzpomínat s mimčem v náruči.Holky držte se a vytrvejte,stojí to za to.

slavka22
2. kvě 2011

@silvie13 to je mi líto, my už máme za sebou taky spoustu pokusů, bez výsledku. Pokaždé si říkám, že teď je to poslední pokus a víš kolik už jich "zaručeně posledních" bylo? Tak to taky nevzdávej a bojuj dál. Jednou to přijít musí!!! Hodně štěstí 🙂

slavka22
2. kvě 2011

@rozum Tak to je dobré 🙂 . A objednali tě k němu sami? Držím palce už teď 😵 😵 😵 .

ejviska
2. kvě 2011

@silvie13 tak jeste to nemusi byt uplny konec, ale kdyby tam byl duch, bylo by veseleji...
Ja mam za sebou pouze 1 IVF, ted pujdu na druhe, ale taky si rikam, ze je posledni. To je zajimavy, ze to mame vsechny stejne, jak tady ctu

@rozum ja nebydlim v CR a tady je o hodinu min, takze zase tak pozde ne 🙂 A dnes je tu volno.

hanny83
2. kvě 2011

Ahojky holky, právě jsem se "dokutálela z kopce", bylo tam dnes dost lidí...Nafasovala jsem Merional a v pondělí jdu na kontrolu.

pitrisek26
2. kvě 2011

@hanny83 super, tak úspěšné bezbolestné píchání 🙂

slavka22
2. kvě 2011

@hanny83 bezva, tak ať folíci rostou 🙂

hanny83
2. kvě 2011

Děkuju, holky 🙂 Budu průběžně informovat. Hezký den přeju 🙂

pavlina86
2. kvě 2011

@hanny83 tak to s Tebou souhlasím, my tam byly taky dneska!Tolik lidí jsem tam ještě nazažila.My sice čekali možná 5 min.,ale i tak. Jinak přeji, ať vám to výjde!!! A folíci ať rostou potvůrky.Holky dneska jsme se domluvili na našem 1IVF-ICSI.Na jednu stranu se na to těším, ale na 2 stranu, jak to tu čtu, tak mám hrozný strach! ☹ Takže v červnu začínáme stimulovat. Tak snad to dobře dopadne. Holky jste tu některá, které vyšlo 1 IVF??Třeba i dříve? Já tomu totiž moc nadějí nedávám, ale chci věřit, že to dopane dobře. 😒 Ach jo..... 😢 Ale my se nevzdáme,my ty mimča mít BUDEME a hotovo!! 😎 😎 Tak se držte děvčata,myslím na Vás!! 😕

silvie13
2. kvě 2011

@urbisa
@slavka22
@ejviska všem Vám děkuji ☹ , zázrak se skutečně nekoná 😔 , hcg negat. takže čekám na mrchu a půjdem to zase zkusit. Manžel měl spermio skoro v normě, tak uvidíme. Všem Vám přeji hodně štěstíčka.

fiallinka
2. kvě 2011

@pavlina86 spoustě lidí vyjde hned první, nám vyšlo první ivf a druhé taky 🙂, a znám takových hodně. Ale doporučuju se neupínat na ten první pokus, ať nejsi moc zklamaná, mně pomáhalo to, že to prostě vyjde někdy...

slavka22
2. kvě 2011

@silvie13 to je dobře, ne tada to negat. HCG ☹ , to je mi líto, ale to, že půjdete hned do dalšího kola. Aspoň nemáš čas moc truchlit. Přeji hóóódně štěstí.

ejviska
2. kvě 2011

@silvie13 hm, tak nic se neda delat. A oni doporucuji tolikrat IUI? Ja nekde cetla,ze kdyz nevyjde 6x, tak nema cenu... Ale to se rika i o IVF, ze jak nevyjde 3x, tak nevyjde a kolik tu je holek, co to vyslo treba na popate. Proste priroda!

pavlina86
2. kvě 2011

@fiallinka moc děkuji.Je fakt, že se na to nějak nechci upínat, spíš počítám s tou horší variantou, ale samozřejmně doufám,že to vyjde! 🙂Ale mám z toho smíšené pocity! Ale to je asi normální. A co Kájka??Nemáš nějakou novou fotečku,že bych kukla na princeznu? A kolik jste si nechávali zavádět embryjek?

silvie13
3. kvě 2011

@ejviska prostě to zkoušíme i tou jednodužší a také levnější variantou 🙂 , protože máme už jenom poslední IVF a finance taky docházejí
a nvíc měl teď manže slušné spermio 😵

hanny83
3. kvě 2011

@pavlina86 Přesně tak, dřív nebo pozděj (lepší by teda bylo kdyby dřív) se všecky dočkáme. Musíme věřit a neztrácet naděje. Budu držet palce, ať se zadaří 🙂

fiallinka
3. kvě 2011

@pavlina86 Tak jednu princeznu tu mám (družičku na svatbě), ukážu ti ji 🙂.

A jinak my jsme zaváděli dvě embrya - chytly se dvě, při KEtu taky dvě, ale horší kvalita (to jedno úplně blbé, takže spíš jedno) - nechytlo se nic, při dalším ivf jsme zaváděli dvě - chytly se obě 🙂. Při dvou je prostě větší šance, ale co se týče těhotenství zase větší rizika, navíc záleží i na kvalitě embryí, stáří...

fiallinka
3. kvě 2011
slavka22
3. kvě 2011

@fiallinka Krásná princezna 🙂