CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

slavka22
28. dub 2011

@rozum na spermio můžeš i jako samoplátce,ale pokud máte doporučení od DR, neplatíš

rozum
28. dub 2011

@slavka22 spermio jsem nemyslela, ale jinak i se žádankou jsme platili 150Kč, bez žádanky by to bylo 800 Kč. Já myslela, jako vyšetření mě.

fiallinka
28. dub 2011

@rozum no, dyť tam se taky může přihlásit každý - doporučení od doktora mít nemusíš, řekneš, že holt to nejde, a je to 🙂

rozum
28. dub 2011

@fiallinka tak to zní snadno 😵

fiallinka
28. dub 2011

@rozum ale fakt to tak je, ani my jsme tam nešli s žádankou (byť teda jsem byla domluvená se svým gynekologem, že se tam objednáme) 🙂. Ono prostě k diagnóze neplodnost fakt stačí, že za poslední dva roky žádné dítě nemáš 🙂. Resp., i když už jsme ho měli, tak pak byla diagnoza "sekundární neplodnost". CHa.

rozum
28. dub 2011

@fiallinka 🙂 🙂 🙂

pavlina86
28. dub 2011

Ahojky holky, tak jsme dneska byly na tom spermiu a dopadlo to v rámci možností dobře.Vypadá to,že manža snad na ten zákrok nebude muset. Trošku se to zlepšilo,pohyblivost je 19%,takže neprogresivní.Mršky líné. Ale na ICSI to stačí.Ani nevíte jak jsem ráda, snad se to ještě trošku zlepší. Chtěla jsem se zeptat,když je ve zprávě o sper. napsané kryokonzervace ano/ne co to znamená, ano nebo ne??? Už jsem z toho celá domotaná. Tak a v pondělí znovu na kopec,snad už to půjde.Snad se konečně domluvíme na ICSI,ať už se něco děje. Holky za jak dlouho po odebrání vajíček,pak zavádí embryjka?? Jinak Pitrísku,Vám držím pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

fiallinka
28. dub 2011

@pavlina86 kryokonzervace je mražení - takže zda byly zmraženy spermie (u nás pro jistotu byly, ty výsledky byly katastrofální, tak se čekalo, jestli někdy budou lepší a když byly, tak se zmrazily). Embrya se zavádí většinou 2 až 6 dní po odebrání vajíček, záleží na jejich počtu a kvalitě - většinou jsou to "průměrné" tři dny 🙂.

ejviska
28. dub 2011

@rozum a proc by si jinak nekdo chodil na odbery "jen tak"?
Pokud se rok nedari otehotnet, tak uz je to neplodnost. Udelaji ti hormonalni profil, odber krve na infekcni nemoci, UZ, to se nic neplati.

fiallinka
29. dub 2011

@ejviska to je vlastně pravda, dyť k doktorovi nikdo dobrovolně nejde 🙂

pitrisek26
29. dub 2011

ahoj holky, mám to za sebou. Spermiogram jsme měli nejlepší za celou dobu, 20% pohyblivých dopředu, takže jsem ráda, ale dr. mi to vůbec nemohl zavést, že jsem měla k děloze nějakou zatáčku, tak mi musel vytáhnout čípek a pak to šlo. Takže mám bobky u sebe, trošku špiním, ale snad to bylo k něčemu 🙂 Díky za palce 😉

laola
29. dub 2011

@pitrisek26 Děkuju! Nakonec jsem to nějak mrskala - tu na levo, tu na pravo...,. 😀
Tak ať se IUI vydaří!! Já zítra večer píchám pregnyl a v pondělí valím na IUI🙂)

slavka22
30. dub 2011

@pitrisek26 Dobrý začátek, dobrý konec .... Co to znamená zatáčka k děloze a vytáhnout čípek, to ještě neznám 🙂 ?

slavka22
30. dub 2011

@kikina9 Ahoj, tak jak pokračuješ, jak se cítíš? Kontrola zatím nebyla žádná, že? Držím mimču palečky....

slavka22
30. dub 2011

@rozum Tak jak dopadlo popovídáníčko u pivečka? Vyřešili jste něco? Já jsem si včera volala na výsledky těch NK buněk a ještě tam nejsou ☹ ,tak snad v pondělí? Jsem nervózní, ani nevím, jak chci aby to dopadlo. Jestli bude lepší, když tam problém nebude a nebo aby tam problém byl a nějak se to řešilo. Bylo by to aspoň vysvětlení na ty naše nezdary. Ale radši ať je to v pohodě.

kikina9
30. dub 2011

@slavka22 Ahoj, moc děkuji za držení palečků 🙂 Na kontrolu jdu ve středu, tak uvidím. Jinak ve čtvrtek a v pátek mě hodně bolelo břicho, měla jsem úplné křeče, tak jsem z toho byla docela špatná, už jsem čekala, kdy začnu krvácet 😒
Dneska mě břicho bolet přestalo, tak nevím, jestli je to dobré znamení, nebo ne, to uvidím ve středu 😉 Ale asi to moc normální nebude, takové křeče ☹
Tobě taky držím palečky, aby se konečně přišlo na to, co způsobuje vaše nezdary, a vy jste postoupili trošku dál a konečně se dočkali vytouženého mimča, už si ho zasloužíte 🙂

denda1301
30. dub 2011

Ahojte chcela by som vediet vas nazor na CRM Zlin.Ja som objednana na 2.5 na prve vysetrenie idem na darcovsky program.Napiste mi ako ste spokojne dik

rozum
30. dub 2011

@slavka22 ale prdlačku, nikam se nešlo, šel sportovat 😠 . Ale o víkendu na to vletím! Chápu Tvoji nervozitu, i to, že člověk neví, co vlastně chce.
@pitrisek + @kikina - držím pěsti!
@denda - já bohužel neporadím, byla jsem tam jen jednou a to jen na spermio, ale vypadáto, že se stanu aktivní návštěvnicí.
Hezký uhnizďovací víkend všem 🙂

denda1301
30. dub 2011

@rozum aha no hadam sa niekto odhodla mi napisat 🙂 ja si pisem z kočkami co chodia do Brna,tak som sa zlakla ci je Zlin OK 😉 y

clloi
30. dub 2011

@denda1301 ahoj, já chodila k dr. Slovákové, skvělá ženská, byla sem moc spokojená, zůstala sem tam dole i na gyndě, sice dost dojíždím, ale za ten klid mně to stojí. Ono je to těžké, na každém Caru je něco a vždy budou lidi, co budou spokojeni a ti co nebudou. tak ať se ti tam líbí a brzo sou pozitivní výsledky 😀

denda1301
30. dub 2011

@clloi dakujem dufam,ze sa mi to uz konecne podari otehotniet ja idem k Mudr.Chovancovi,tak so zvedava vkladam do toho velku nadej nakolko vlastne vajicka mam po zaruke 😒

fiallinka
30. dub 2011

@denda1301 já jsem spokojená byla, nicméně pozor - Chovanec je šikovný, je tam z nich skoro nejdýl, zkušeností má plno, určitě v tomhle směru perfektní, jenom je dost málomluvný, tak se připrav, aby ses ptala na všechno, co z něj chceš vytáhnout... a mimochodem, je to Slovák, tak možná pokecáte hned o něco víc 🙂. Ale naše obě děti jsou "od něj" 🙂

denda1301
30. dub 2011

@fiallinka dakujem si ma potesila a ty si tiez sla s darovanymi?,alebo mas svoje?

denda1301
30. dub 2011

@fiallinka detičky maš krasne musis mať radosť 😉

pavlina86
30. dub 2011

@fiallinka to vím,že je to zamražení. Jen jsem z té zprávy nepochopila jestli je teda zamrazili nebo ne????? Bylo tam právě: kryokonzervace: ano/ne tak nevím v papírech to měli napsané,když to bude lepší tak zamrazit,ale nikdo po nás žádné penízky nechtěl! Tak si myslím, že to spíš neudělali. Ale v pondělí jdeme na kopec, tak manžel opět abstinuje-chudáček!! Aby jsme to sfoukli popř. v pondělí znova. 😉 Takže proto jsem z toho zmatená. 😨

slavka22
30. dub 2011

@denda1301 souhasím s fiallinkou a jejím názorem na Dr. Chovance. A vůbec celkově jsem se Zlínem spokojená. Na darovaná vajíčka jsme čekali chvíli, sice se nezadařilo, ale to je druhá věc. Jde o přístup a s tím jsem spokojená.

ejviska
30. dub 2011

@denda1301 ja chodim k dr . slovakove a jsem moc spokojena. V lete jdem na 2.ivf a to bude mit teda dovolenou, tak se musim "spokojit" s nekym jinym 😉

denda1301
30. dub 2011

@slavka22 🙂
@ejviska dakujem obom za nazor tak budem v dobrych rukach

clloi
30. dub 2011

@denda1301 Chovanec je dobrý, sice málo mluví, ale je velmi šikovný, byla sem u něj na 2. IUI a dopadlo dobře. 😀 Tak držím palce ať jde vše dobře.

denda1301
1. kvě 2011

@clloi dakujem aj tebe prajem vsetko dobre 😉 urcite napisem co a ako 😎