CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pavlina86
7. čer 2011

Ahojky holky, tak očekávám menzes a nic... ale do zítřka to určitě bude. Jindy je to na hodinu přesně a teď se někde courá!!!! 😠 Počítám že ve čtvrtek pojedu do caru pro léky. A půjde se do boje. Jinak ostatním držím palečky, ať to vyjde jak má!!!!!!!!!!!!!! ( //) 😉

slavka22
7. čer 2011

@silvie13 tak ten pravý "rumpík 😀 " asi nic ☹ . Zase nebyl na obzoru. Levá strana vypadá zatím dobře, tak snad tam budou nějaké kvalitní vajíčka. Nemusí jich být hodně, hlavně ať jsou kvalitní!!! Večer píchám Pregnyl a ve čtrvrtek jdeme na to, uf. Jsem zase domluvená s Dr, že pokud nebudou vajíčka OK, tak že mi rozmrazí darované embryjka, když už bude tělo připravené na nějaký příjem 🙂

slavka22
7. čer 2011

@pavlina86 😠 , je to tak, když ji nepotřebuješ, je tu přesně a když ji čekáš, tak se toulá...Džím palečky už teď 🙂 .

kikina9
7. čer 2011

@slavka22 ahojky, 5 folíků je krásná úrodička při minimálce 🙂 Budu držet palce, aby v každém bylo zralé vajíčko a darovaná embryjka jste už nepotřebovali 🙂 🙂

kikina9
7. čer 2011

@denny80 já jsem měla už 9. den po ET na těhotenském testu úplně slabulinkého ducha, měla jsem zavedené 3-denní embryjko 🙂 Dřív asi nemá cenu testovat 😉 Držím palce 🙂 🙂 🙂

pavlina86
8. čer 2011

Dobré ráno děvčata,chtěla jsem se zeptat. Můžu si sjet pro léky, i když zatím nedorazila menstruace že? Pořád nic, už mě to štve vyjímečně jsem se na ni těšila,že se začne něco dít a .......já teda doufám, že dorazí během dneška max.přes noc, tak snad. 😖 Ještě jsem se chtěla zeptat, platíte léky i IVF normálně přes kartu? Tak se mějte krásně. Papa

slavka22
8. čer 2011

@pavlina86 ahoj, mě léky dali i s předstihem normálně, ale nevím, jestli tady někdy holky nepsaly, že si pro ně musely až když MS dorazila... A s placením kartou - v tom teda taky nemám jasno. Kdysi jsme platili vše najednou, v sekretariátu, kartou. A sem tak se mi stane, že některé léky chtějí zaplatit dřív, nevím proč. Tak přeju dobré pořízeníčko 🙂 .

pavlina86
8. čer 2011

@slavka22 no jo, jenže když přijede třeba v pátek večer?To pak mám čekat na další měsíc?? Tak to teda ne! :o) Zavolám po 8 do Caru ať vím a hotovo. To mě tak štve! 😠

fiallinka
8. čer 2011

@pavlina86 zavolej, ale dá se stimulovat i od 3. dne menstruace, takže by ti možná řekli, ať dorazíš až v pondělí ráno, nebo taky většinou má někdo služby i o víkendu a to se taky dá domluvit 🙂.

ivus16
8. čer 2011

Ahojte všechny, v pátek se nám narodila malá princezna Monička, už jsme doma a užíváme si každý pohled na ni. Posílám pár foteček abyste věděli jaké krásné miminka dělají ve Zlíně, samozřejmě s velkou účastí rodičů, ty jsou nejdůležitější. 🙂

pavlina86
8. čer 2011

@ivus16 tak to Velká gratulace MAMINKO !!!! 🙂 Monička je nádherná malá princeznička!! Tak ať jste obě zdravé a krásně rostete.Tak se držte, já jen tiše závidím!! 🙂 Ale moc Vám to přeju,že jste se dočkali vytouženého miminka.

slavka22
8. čer 2011

@kikina9 Dík za palce 🙂 . Dělala jsem si dnes ovutest 🙂 , taková kontrola, a je to dobrý, testovací čárečka je pořádná tlustice barevná 😀 😀 😀 , ale přesto bojim bojim. Ach jo!

slavka22
8. čer 2011

@pavlina86 Ta co, bojovnice, vše nachystáno???

slavka22
8. čer 2011

@ivus16 Jůů, to je pěkný bobíšek! Přeju oběma hodně zdraví. A dík za krásnou motivaci 🙂 .

denny80
8. čer 2011

@slavka22 Ahoj, včera jsem tu nebyla, tak odpovídám se zpožděním. Infuzi jsem měla poprvé. Mám vyšší FSH12 a když mám pak i pěkné embryjka, tak se u mě nikdy nezahnízdí, vždycky je vypudím.... Krámy po IVF dorazily vždycky ještě dřív než měly, takže od pátku jsem to už nevydržela a dneska jsem si udělala test a samozřejmě že nic... Nejhorší je, že začínám pozorovat příznaky jako mívám před mrchou, takže se snažím jen ležet a ležet. Měla jsem 6 oplodněných vajíček, ale 3 se zastavily na osmi buňkách, takže zbyli 3 bojovníčci, které jsme nechali zavést. Myslet optimisticky se mě daří čím dál míň. Kolikátý pokus zkoušíte vy?

denny80
8. čer 2011

osmého nebo devátého dne jsem se nikdy nedočkala, vždycky mě mrcha předběhla. Tak jsem si nakoupila testy a ode dneška (5 den po ET) budu testit každé ráno, prostě blázen 😒

silvie13
8. čer 2011

@slavka22 zítra na tebe budu mooooooc myslet 😵 , aby těch vajíček bylo 5 a byly super kvality 🙂 🙂 Já jdu v pátek na UZ a uvidím , kdy bude IUI. V každém případě poslední, ať už to dopadne jakkoliv. Kdyžtak zkusíme asi ten nativ a poslední pokus ještě pošetříme.

slavka22
8. čer 2011

@denny80 taky jsem si objednala spoustu testů 🙂 . Šestý den je ještě brzy, si myslím, tak vydrž. Snad se tam ty dvě // objeví!!! Naše pokusy ani nepočítám, raději. Patřím do kategorie zoufalých snažilek 😅 - 2 x IVF, 1 x IVF s darovanými vajíčky, 1 x nativ, pak zase nativ, ale protože nebyli kvalitní embryjka, tak jsem měla darované, no a IUI asi 3x nebo 4x, to už ani nevím ☹ ☹ ☹ .

slavka22
8. čer 2011

@silvie13 díky díky díky, v pátek se budu poflakovat doma a držet palce zase já tobě 🙂 .

ejviska
8. čer 2011

@pavlina86 ja si vyzvedla leky dopredu bez problemu, platila jsem neco kartou, neco hotove. Nebyl problem. Na papire dostanes napsane, co je do kdy potreba uhradit.
@ivus16 to neni mozny!!! Jsme se nedavno bavily, ze jsme se tam asi potkaly na recpeci a ty uz mimouska u sebe!!! Velka gratulace!!! At se vam dari, hodne zdravicka!! 😵

denny80
8. čer 2011

@slavka22 Teda tak to sme proti vám žabaři, mi jen 1x IUI a teď 3x IVF. Jenže můj už kategoricky prohlásil, že je to náš poslední pokus. Nejsou ani peníze, ani nervy.... snad nezůstaneme sami. Břicho začíná bublat, vypadá to zle. Zitra ať proběhne všechno hladce a zadaří se 😉 držím pěsti

kikina9
8. čer 2011

@denny80 ahoj,ještě neházej flintu do žita 😉 Já při posledním IVF byla přesvědčená, že to nevyšlo, protože mě už asi 7. den po ET začalo bolet břicho, ale opravdu hodně, úplně stejně jako každý měsíc před MS, myslela jsem, že je to ztracené, no a nakonec na mě 9. den od ET vykoukly //. Takže ty příznaky před MS i pokud jsi otěhotněla, jsou úplně stejné, tedy alespoň u mě 🙂 Držím palce 🙂 🙂 🙂
A můžu se zeptat, čím tě stimulovali, a v jaké dávce? Mám taky zvýšené FSH, a pořád nevím, jestli zvolit klasické IVF, nebo minimálku

kikina9
8. čer 2011

@ivus16 Ta je krásná, moc gratuluju a přeju oběma hodně zdravíčka 🙂 🙂 🙂

rendas
8. čer 2011

@ivus16 ahoooj moc velká gratulace,malá je kjjjjjáááásnáááá 😀

rendas
8. čer 2011

@slavka22 no já jsem tady už taky takový inventář 😔 taky už toho máme za sebou hodně...a do dalšího boje není síla ani peníze takže ted nic nepodnikáme....
ale holky prostě musíme věřit 😉 že to štěstí se na nás usměje (já už na něho ale čekám 8 let)tak doufám že se snad brzy objeví 😔

denny80
8. čer 2011

@kikina9 díky za podporu, fakt sa cítím jak těsně před mrchů. Měla jsem Gonal 225/den + merional,ale toho už nevím jaké bylo množství(ampule), pichala sem si je oba každý den. S vajíčkama problém nemívám, spíš je moje tělo pak odmítne. Imunologii, genetiku, atd. máme zasebou, všechno Ok. a Dr. mě řekl že už neví co jiného by jsme mohli zkusit.

fiallinka
9. čer 2011

@ivus16 gratuluju moc, strašně to uteklo 🙂... ve Zlíně mimina umí fakt krásná, ale vidím, že malá je jiná než ti moji, tak je nedávají všechny podle jednoho vzoru 🙂

@denny80 tak co, už jsi testla? Ale je fakt brzo...

Holky, držím, co můžu všem. Nám se toho posralo hodně, ale zase u toho ivf jsme měli úspěch a jsem za to hrozně ráda...

slavka22
9. čer 2011

@silvie13 a spol. Tak je to za mnou, vajíčka jsou nakonec 4 a prej vypadají hezky 🙂 . Zítra mám volat, jak to s bobánkama vypadá, tak snad bude co zavádět 🙂 .

@denny80 tak co, jak to s tebou vypadá?

@rendas Vydrž i když je to hodně těžké, moc dobře to znám. Ale pořád si říkám, že to snad musí jednou vyjít. My taky kombinujem všechno možné, vždycky se snažíme o nějakou změnu, nějak to tělo oblbnout.... 🙂

denny80
9. čer 2011

@slavka22 4 vajíčka je pěkný úspěch 🙂

@fiallinka + slavka22 Ráno sem testila a ukázala se jen jedna růžovka, takže zatím žádná změna. Břicho bolí, mrcha zatím nic, takže ležím, čekám a hlavně sa furt něčím cpu 😀 Zitra ráno další test to už bude 7.den po...

silvie13
9. čer 2011

@slavka22 tak to vypadá dost dobře 😵 , kdybych i já měla tolik Doufám, že ti zítra řeknou, že všechny 4 vypadají výborně. Kolik by sis nechala dát?

@denny80 buď v klidu, je to hodně brzy na to, abys měla na testu dálnice 🙂 Uvidíš za 2 dny, třeba už bude aspoň duch 😵 😵 7.den nemůže být mimčo úplně zahnízděné a hladina hcg je příliš malá na to aby ji testy zachytili, vydrž.....držím palečky i na nohou 😀
vím, že to jsou nervy taky už toho mám hodně za sebou (3xIVF a asi 11x IUI, 3x léčená endometrioza, 5x laparoskopie, a částečná konizace čípku) a naprosto tě chápu, ale určitě to dobře dopadne. 3 embryjka to je slušná šance.