• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

12. listopadu 2017 
Aholky holky, tak jsme dneska byly na kopci a mimísek tam je jen jeden a má 9 mm . Už máme i fotečku. :slight_smile: Jinak dneska tam skoro nikdo nebyl. Takže pohodička. V pondělí jdeme na další kontrolu a možná bude i srdíčko uvidíme?? Snad to dobře dopadne, tak se mějte krásně a začínajícím píchalkám držím pěstičky @ejviska :slight_smile:
18. črc 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 dekuju a gratuluju! :dizzy_face:
To tam asi nejvic maka slovakova a kdyz ma dovcu, tak tam tolik neni narvano :grinning:

@pitrisek26 tak ted uz vydrz a event.zmenis pak doktora. Ja jdu v patek k chovancovi, to je taky nemluva :wink: Jednou jsem u neho byla. Ale uz mam seznam dotazu na papirku, toz tak :grinning:
18. črc 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 ....a mimisek je tam ne "jen" jeden, ale CELY jeden!!!!!! Az se narodi, tak ti bude stacit i jeden :wink:
18. črc 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dela se ve zline OPU i v sobotu??
18. črc 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 , gratulíruju :dizzy_face: :dizzy_face:

@ejviska, to by asi měli dělat ne? Je fakt, že třeba kvůli zahájení stimulace soboty neděle neřešili, ale toto je jiný případ... Ale kdo ví.. :confused:
18. črc 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Trochu se injekcí hrozím, od jara jsme přibrala a po hormonech budu vypadat jak bečka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:

@pitrisek26 My taky chodíme ke Křenkovi a jsme spokojený. Vysvětlil vše, na co jsme se ptali.
18. črc 2011 v 18:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska já jsem měla opu v neděli, takže předpokládám, že i v sobotu to jde :slight_smile:

@pavlina86 víš, dle mých zkušeností je jeden lepší jak dva, protože takhle zažiješ krásné těhotenství a porodíš donošené zdravé dítko :slight_smile:
18. črc 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska jj, on fakt málo mluví :slight_smile:, ale zas toho asi skoro nejvíc ví, takže se to vyrovná. Jeho skóre je u nás velice dobré, a to jsem mu ze začátku nevěřila... podruhé jsem už chtěla jen k němu, radši :slight_smile:
18. črc 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji. @fiallinka to víš že jsem ráda, že je tam i to jedno,ale tak nějak jsem chtěla dvojčátka, ale určitě to bude méně rizikové mít jedno. A víc si to užiju. Ale jsem fakt šťastná, tak doufám, že vše bude o.k.
18. črc 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evitaa ja budu taky jak v 5.mes. hruuza, ale mam nizsi davku, jen 150j gonalu. Minule jsem mela 185j
@fiallinka tak super, ze delaj i ve vikend, asi to tak nejak vyjde
@kopretina27 jak jsem byla v caru v patek, tak si nejaka pani volala, ze dostala ms v patek odpo a sestra ji rekla, ze bohuzel si pro leky uz nestihne dojit, takze musi pockat dalsi mesic, protoze zacit stimulku 4dc je pozde. celkem blby
18. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc všechny zdravím :slight_smile: každý den tu na vás jukám :sunglasses:
moc moc gratuluju těhulkám :slight_smile: je úspěšné léto :grinning:
a bojovnicím hodně síly :wink:
u mě pořád nic nového...už začínám ztrácet naději :frowning2: po těch věšech pokusech se jaksi tělo nechce srovnat,takže problém ovulace,menstruace atd....furt kolotoč......ted jsme zkoušeli jen clostilbegyt a pregnyl(aspoň něco)ale s manžovým spermiogramem jsem nohama nazemi :cry: a samozřejmě nic....a do dalších větších bojů nejdu, tak nevím....s holkama se kterýma jsem si tu začla psát už tu některé ani nejsou,páč už jsou v jiné diskuzi s prckama....
holky držte se :slight_smile:
19. črc 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rendas ahoj. No v nasi druhe diskuzi je to podobne, bud maji prcka nebo budou rodit kazdy den. Jen par nas tam je, co ceka..
A o adopci neuvazujete??
19. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska, jj, mě to tak debilně vycházelo myslím tři cykly po sobě...
19. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem prijela ze zlina, jsme si to tam vysedely..2,5h! Sice se dr.omlouval nebo spis sestra, ale ja tam byla s malou, takze ocistec :grinning: Ten chovanec je fakt nemluva :slight_smile:
22. črc 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Rendy. Už jsem tu dlouho nebyla a dívám se že je tu hodně nových snažilek. V osmém týdnu jsem v noci dostala nesnesitelné bolesti a začala jsem omdlívat, tak mě můj ve tři v noci vezl do nemocnice. Tam mě brali na laparoskopii a zjistili, že kromě toho pěkně uhnízděného embrijka jsem měla ještě mimoděložní v levém vejcovodu a to mě prasklo. Takže mi museli odstranit poškozený vejcovod a z břišní dutiny mě vysáli litr a půl krve, takže místo plánovaných 15 minut jsem byla na sále hodinu, pak kapačky, plazma a 2x transfuze. Je to zázrak, ale ten druhý bojovníček vydržel a dál roste. Čtrnáct dnů jsem byla nepoužitelná, ale pomalu se zotavuju. V nemocnici mi říkali že jsem rarita, pravděpodobnost že se to stane je 1:50.000.
Včera jsem byla na klinice a je všechno v pořádku, byly vidět už i ručičky a nožičky jak s něma pohybuje, tak jsem byla jak ve snu :slight_smile: takže se se mnou Dr. Křenek rozloučil a přecházím na svou gyndu. Teď mám jen obavy aby všechny testy, které nás čekají po 12.týdnu vyšly v pořádku. Po této zkušenosti věřím, že zázraky se dějí.
22. črc 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, byla jsem dnes na kopci na 3. IUI a stal se pro nás malý zázrak, po tolika špatných výsledních SPG jsme dnes měli normospermie!! Nevěřila jsem svým uším a to jsme vůbec nic nezměnili :slight_smile: Kéž by se zadařilo :slight_smile:
@denny80 hlavně, že všechno dobře dopadlo :slight_smile:
22. črc 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kopci bl teda nával:slight_smile:))já tam byla taky, ale ve třetím patře :dizzy_face: ...odběr vajíček dopadl celkem dobře, z nativu máme 4...zítra volat jak se vyvíjejí...a z kraje týdne asi pojedeme na transfer :grinning: snad se budou pěkně vyvíjet....držte mi palečky :wink:
22. črc 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra Nelezely jsme spolu na pokoji? V kolik si tam byla? Já v 10 :wink:
22. črc 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla už v po osmé na zákroku a byla jem tam se slovenkou a ještě jednou slečnou :grinning:
22. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,chci se zeptat normální, aby mi v 6 týdnu začalo být špatně?? Nějak do sebe nemůžu nic dostat :frowning2: Ale trvá to jen 3 dny, tak nevím jestli to není nějaká střevní viróza??? Navíc všechno mi začíná smrdět, tchýně dělala guláš a skoro jsem se pozvracela jak jsem to ucítila! :slight_smile: Tak vám nevím?Ale asi je to normální, ne všechno vyzvracím ,ale 3x za den jdu. Už mě to fakt unavuje, a navíc mám strach o toho našeho prcka, pak mě bolí břicho. :unamused: Ach jo.... když tak mi poraďte co mám jíst.(kromě zeleniny, ovoce, mléčných výrobků atd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 no pokud někdo vytáhne černého Petra :slight_smile:, tak ti fakt může být takhle brzo a takhle hodně špatně a nenaděláš s tím celkem nic... mně pomáhal černý čaj, kola, pojídat piškoty při prvním pocitu na zvracení, ale mně moc blbě nebývalo. No a taky tam ještě někde může být i do druhé embryjko :slight_smile: a je ti proto hůř.

@pitrisek26 super :slight_smile:

@denny80 tak to je drsné... ale teda dítě je borec! A ty taky :slight_smile:
22. črc 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denny80 no to je teda huste! Ja chodim jeste na emimino a tam jedna holka psala o podobnem pripadu, teda pokud nepsala o tobe, ale asi ne :grinning:

@etra tak at se dobre vyviji!
@pitrisek26 tak se drz! My meli taky spermio mnohem lepsi a duvod nevime :slight_smile:
@pavlina86 ja myslim, ze to normalni je :slight_smile: Nekomu pomaha jist casto v malych davkach, pak se prodavaji zazvorove lizatka, susenky, proti nevolnosti. Kazdemu funguje neco jineho
23. črc 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za podporu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...tak 3 vajíčka se dělí :slight_smile: ...dufám, že se mi tam o ně dobře postarají a vydrží !!!!!! :slight_smile:
23. črc 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra a budou je kultivovat kolik dni, kdyz jsou tri?
24. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska ...zítra jdu na vložení, říkala, že není třeba čekat déle...je jich málo :fearful:
24. črc 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnešní kontrola dopadla výborně. Hcg se hodně zvedlo, a dr. říkal, že se musíme ještě jednou pořádně podívat, že by tam mohli být 2. Ale nakonec našel je 1 prcka. Mimískovi krásně bije srdíčko. Manžel byl moc šťastný, teda pořád je!! :slight_smile: A už mě poslali k ménu dr., tak snad to bude i nadále o.k. Tak se držte já si jdu užívat péče mého manžela! :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ta jsem 3 v 1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kupa léků a klidový režim, nic, co bych neznala... :unamused: krizových 14 dnů....ach jo.
25. črc 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 super :dizzy_face: Treba druhe vykoukne!
@etra tak si mimise hyckej! :dizzy_face: a zbyl vam i mrazacek?

Ja jdu na kontrolu foliku dnes.
26. črc 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska ...nezbylo nic, nabízeli mi zavedení dvou embrijek, ale já nechtěla...šance je tak o něco lepší :slight_smile:
od OPU mě pobolívá břicho, včera jsem to říkala i dr. prý je to normální...si nevzpomínám, že by mě břicho boleleo tak dlouho!...a dneska nad ránem mi bylo na zvracení, jestli to množství léků a stres k tomu...neví. naštěstí už je to lepší :dizzy_face:
26. črc 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra pockej, nechtela jsi dve, ale mas dve, ne? Kdyz pises 3v1.
Po klasickem IVF mne po OPU bolelo bricho nekolik dni a "splasklo" se az 4.den po ET! ( a to jsem mela PK)
Ale bylo to 22 foliku. Takze asi to je fakt normalni.
26. črc 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek