CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

gammaray
12. črc 2011

@pavlina86 zdravím a taky mooc gratuluji 😉 ..jen pro tvé info,moje hcg 14 dní po ketu bylo 1340 a mám dvojčátka

pavlina86
12. črc 2011

@gammaray děkuji!! 😉

evitaa
12. črc 2011

@pavlina86 Moc gratuluju a přeju pěkný páreček 🙂 . My jedeme v pátek, nejdřív do Brna k právníkovi a pak do Zlína. Zkrátka celodenní výlet. Nemám hlídání pro pejsky, tak asi pojedou na výlet s námi. Doufám, že bude v pátek chladnější počasí, cestování v autě jim nedělá moc dobře, i když máme klimatizaci.

etra
12. črc 2011

@ejviska slováková mluvila o 14 dnech dovolené 😖

slavka22
12. črc 2011

@pavlina86 gratuluji, těhulko!!!

ejviska
12. črc 2011

@evitaa tak to se tam v patek potkame mozna 😉
@etra prave zvazuju, ze si v patek skaknu pro leky na iVF, tak to bych sla jeste k ni. Ona mi prave na jaro rikala, ze bude mit zrovna dovcu. No nejsem rada, ale neva. Duveruju vsem 🙂
@slavka22 ahooooj! ze se ukazes 😉 Jak je?

fiallinka
12. črc 2011

@pavlina86 podruhé jsem měla hct 14 dní po ET (nepočítaje) 903, poprvé jsem byla myslím 12. den po ET na krvi a bylo to 653 🙂... ono ještě záleží, jak staré jsi měla embrya - já 3denní... každopádně hcg je nádherné a za týden už budeš vědět asi víc 🙂

kikina9
12. črc 2011

@etra No vy už teda máte za sebou hodně pokusů, to tě obdivuju, že to pořád zkoušíš dál 😉 Ale chápu, touha po miminku je fakt hodně silná 😒
Já půjdu na podzim "teprve" na 3. IVF, při minulém IVF jsem sice otěhotněla, bohužel v 9. týdnu zjistili zamlklé těhotenství ☹ Teď taky uvažuju o minimálce. Ty jsi dostala jenom ten Merional, nebo budeš užívat i Clostík? Aplikace se vůbec neboj, možná to malilinko štipkalo, ale žádná hrůza to nebyla 😉

pitrisek26
13. črc 2011

ahoj holky, už mám dvě pichule Menopuru za sebou a to teda štípe jako čert 😀

slavka22
13. črc 2011

@ejviska ahoj, no už vás čtu, nedalo mi to. Ty už pomalu začínáš, co? Tak ať to vyjde, držím palečky 🙂 . Půjdeš do toho Intralipidu? Já si užívám léta nebo spíš rozmarů počasí. Jinak mám nachystaný mejlík do Prahy na imunologii, na posouzení těch mých výsledků buněčné imunity, říkal Chovanec, že se tam nebrání novým možnostem, tak že třeba něco doporučí... no nevím.

ejviska
13. črc 2011

@slavka22 ahoj, no v patek si chci pro leky, dokud tam slovakova je. A intralipid chci taky. 🙂 Rikala, ze ho muzu mit.
Dneska jsem byla na te dornove metode, pani rikala, ze mam uplne vybocenou panev, tak vsechno napravila, tak treba to taky pomuze. Boze, tonouci se stebla chyta 😕
A dekuju

evitaa
14. črc 2011

@ejviska Holky, k čemu se používá ten intralipid?
Já už asi magořím. Skoro každou noc se mi zdá, že mám dítě. Předevčím to byla holčička a dnes v noci se mi narodil 7,5-kilový klučina. 😝 😀

ejviska
14. črc 2011

@evitaa toooz, 7,5kg tak to uz byla nocni mure, ne? 😀
ten intralipid je infuze, ktera je na "potlaceni imunity". Pouziva se to spis v zahranici, ale tady uz taky. Predtim se dela vysetreni krve na NK bunky.

etra
14. črc 2011

@kikina9 zítra začínám s pícháním 😀 se mám 😝 bojim, ale zvládnu to 😵 😵 😵 teď beru clostík a pak uvidíme...jsem taková rozladěná, nechci si připouštět jakékkoliv negativní mšlenky, ale bojím se, že mě stejně dostihnou 🙄
zítra vám písnu, jak jsem byla statečná 🙂

intralipid? to teda slyším poprvé. a může si to objednat kdokoliv, nebo je to na specifické potíže?
já totiž u sebe o žádných nevím respektive nic nezjistili 😕

kopretina27
15. črc 2011

Ahoj holky,
dnes jsem byla na kontrole v Caru. Hcg lehce přes 6000, a v děloze gestační váček odpovídající 5+1🙂) Další kontrola za týden 😵

etra
15. črc 2011

@kopretina27 to je radoooooost!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopretina27
15. črc 2011

@etra , jj, veliká 😵 Co ty? Jak jde píchání? 😀

vannilie
15. črc 2011

ahojky holky ja chodim k panu doktoru krenkovi

vannilie
15. črc 2011

🙂

vannilie
15. črc 2011

😉

vannilie
15. črc 2011

😀

etra
16. črc 2011

tak děvčata, statečně se bodám 😀 teda myslela jsem, že to bude strašné, ale v pohodě!!!zaskočily mě obří jehly na nasosávání roztoku, ale píchá se malilinkatýma🙂)) to si sestra musela myslet, že jsem pěkná měkota 😝 😝 😝 😝 😝
v pondělí jdu na kontrolu, uvidíme, co nám dr. řekne. snad ve mě něco uzraje 😅 😅 😅
přeji všem krásnou neděli! 🙂

pavlina86
17. črc 2011

Ahojky holky, tak musím vám říct, že se mi fakt začíná dařit. Včera jsem nějak blbě stoupla na nohu a koleno.... tak mám ortézu. Nemůžu moc chodit, takže super. Ale ráno mi udělal radost testík, myslela jsem že špatně vidím. Myslíte že je možné mít testovací čárku silnější něž kontrolní?? To se mi totiž dneska povedlo 🙂 Jsem nějaká divná. 🙂 🙂 Tak jsem zvědavá na zítřek na ty naše prcky. Doufám, že tam jsou oba. A kdyby ne, spokojíme se s jedním! 🙂 Navíc zítra máme s manželem 2 výročí svatby, tak by to byl ten nejkrásnější dárek!!!

@kopretina27 moc gratuluji držím palečky.

Tak vám přeji hezkou neděli.
A zítra se určitě ozvu. Pa pa...

elis84
17. črc 2011

Ahojky všichni! Jsem na této stránce nová. S manželem nemůžeme otěhotnět,manžel je v pořádku ale problém je se mnou. Mám malou dělohu a nemám své vajíčka díky ozařování v dětství.
Máte prosím někdo zkušenost s darovanými vajíčky? Nevíte někdo prosím jak se to pohybuje cenově ? Obávám se že pojišťovny v těchto případech asi nic nehradí nebo ano? Čeká mě návštěpa dr.Machače.
Děkuji moc za jakékoli informace.

pitrisek26
17. črc 2011

ahoj holky, po šesté injekci menopuru jsem začala hodně špinit, stalo se vám to taky? Mám hrozný strach co se děje ☹

evitaa
18. črc 2011

@pitrisek26 Ptala jsem se doktora, jaký je rozdíl mezi Menopurem a Gonalem. Menopur a Merional je vyráběn z moči žen po přechodu, Gonal a Puregon jsou rekombinantní přípravky, které jsou "čistější". Urinální přípravky můžou mít více vedlejších příznaků než rekombinantní. Třeba mezi ně patří i tvoje špinění. Velký rozdíl je také v ceně - urinální jsou zadara 🙂 - a ve způsobu aplikace.

ejviska
18. črc 2011

@evitaa ahoj, byli jste v patek? Ja jo, chudak slovakova toho mela nad hlavu!
@elis84 machac neni ve zline, ne?

evitaa
18. črc 2011

@ejviska Jo, byli. Trochu jsem se lekla, když jsem viděla tu plnou čekárnu, ale kupodivu jsme šli na čas. Další kontrola až 26.8. a to bych měla začít i stimulovat. Asi dostanu Puregon. Už aby to bylo!!!!
A co ty, jak jsi dopadla?

ejviska
18. črc 2011

@evitaa ja cekala dlouho, jeste, ze se mnou nebyla dcera, ta by se tam unudila k smrti. 🙂 Dostala jsem Gonal, od zitrka zacinam pichat a v patek jdu na UZ, ale k chovancovi.

pitrisek26
18. črc 2011

holky, jsem taky zpátky, dneska tam nikdo nebyl, ale jsem plná negativních dojmů. Křenek mi vnutil menopur, dnes jsem byla na utz a mám 3 folíky a ostatní že nerostou, IUI mám v pátek ale musím brát extrimax, protože špiním a neví proč. Mi přijde, že on nic neřekne, pořád, že neví atd. Nejsem z něho nadšená. Nechodíte k němu některá?