CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ejviska
1. srp 2011

@pavlina86 pokud je to jenom spineni a zadna cerstva krev, tak to nic nebude.. Ja mela oboje, tak jsme musela lezet, ale pak to preslo a mimco ma 6 let 🙂

extravaganca
1. srp 2011

Ahoj holky,nemám možnost pročíst všech 291 stran,ale ráda bych se zeptala,zda máte některá zkušenost s MUDr.Brychtovou. Doporučila mi ji dcera kolegyně mé mamky,že je dobrá.Pokoušeli se rok o miminko,tak se k ní objednala a po 3 měscích otěhotněla(jen díky hormonům).Dnes jsem se k paní doktorce objednala,ale přeci jen bych byla ráda,kdybych měla o ní víc referencí..

pavlina86
1. srp 2011

@ejviska taky doufám, že to nic není. Dneska jsem byla u Dr. Slovákové a ta mi řekla ležet a kdyby se to zhoršilo tak do nemocnice. 😒 Mimísek se zdá být v pořádku, trošku porostl a srdíčko bije. Jsem z toho ,ale celkem vystrašená, ale věřím, že to bude o.k. 😉

gammaray
1. srp 2011

@pavlina86 tak jen pěkně lež a odpočívej,je to důležité...vím o čem mluvím,mám děti taky poctivě vyležené 😉 hlavně,že je mimčo v pořádku,takže klídek 😀

vannilie
1. srp 2011

ahojte holky

vannilie
1. srp 2011

ja chodom ka panu dokotoru krenkovi 🙂

laola
1. srp 2011

@pavlina86, to jsem ráda, že je mimi i se srdíčkem 😵 Opravdu NIC nedělej a lež!! 😉 😵

ejviska
1. srp 2011

@pavlina86 tak to jsem mela stejny. Ono to i zacalo v tom 7.tt. Mela jsem lezet a poctive jsem lezela, pak spineni prestalo a uz to bylo dobry. Mela jsem tam hematom.
@extravaganca ta Mudr. Brychtova je tam v gynekologicke amb. To je jeste dobry, horsi je chodit o patro vys 😒

pavlina86
2. srp 2011

@ejviska Slováková hematom hledala, ale nenašla. Ale taky mi řekla, že se může klidně udělat!! Jen ležím, nejhorší na tom je,že mě to ani trošku nebaví. 😒 Jenže kvůli mimískovi se budu klidně válet celý týden. 🙂 🙂

Holky a děkuju @laola , @gammaray !!! 🙂

ejviska
2. srp 2011

@pavlina86 no je to opruz, to je jasny. TAk udelat zasobu knizek a DVD! 🙂 Snad je to lezeni docasne 😉

fiallinka
2. srp 2011

@extravaganca no přímo v CAR Zlín Mudr. Brychtová myslím není, takže nevím...

ruda
3. srp 2011

@pavlina86 PAvli buď úplně v klidu, já jsem krvácela i přes 2-2-2 ascorutinu i přes Crinone a Prednison... s gelem ze mě vždy vypadl kus hnedého a to přesně tři měsíce, byla jsem na nervy, bála se chodit na WC a taky bulila jako želva... co nejvíc jsem spala/ bez problémů 14hod denně/ a jedla, nic víc si snad z prvního trimestru nepamatuju... no a pak jako když utne.. strach bude pořád... //, srdíčko, Itrimestr, vvv vady, aby se neporodilo brzo, pak aby UŽ se to konečně porodilo a pak cééélý život strachu o naše děti... neboj, všechno dobře dopadne..., kam by mimi šlo, je mu u tebe dobře 🙂

ejviska
5. srp 2011

@pavlina86 tak jak je?

pavlina86
5. srp 2011

@ejviska no přežívám!! 😠 Špinění ustalo, tak jsem ráda. Ve středu jsem byla u svého Dr. a mimísek je prý v pořádku, ale mám ležet!!Což nějak nejde, jelikož od neděle jen zvracím ☹ Už jsem z toho unavená!! Zvracím pořád, ale už jen tak 7 za den! 🙂 To je dietka! 3,5 kg dole hrůza. Co sním vyzvracím,nepomáhá jíst v malých dávkách,piškoty už mi lezou fakt krkem i s černým čajem a lízátka taky nezabírají!! Takže super. ☹ 😒 Ale jinak je vše super!! 🙂

ejviska
6. srp 2011

@pavlina86 no to je radost! 😒 Ale to prejde! 😉

urbisa
6. srp 2011

To je fakt,že to přejde,já jsem zvracela po každém jídle do 12tg,potom jen večer do 20tg a pak jak když utne,hormony prostě šílejí,neboj to vydržíš a pak budeš jen s usměvem na to vzpomínat,hodně sil a at ti toto období co nejdřív skončí

etra
7. srp 2011

...holky mrkněte, zhodnoťte 😒 ..jsem hodně rozhozená, nevím, co si myslet 🙄 🙄 🙄 🙄 zítra jdu na krev, takže to slováková doufám rozsekne!...od včerejška lehce špiním, břicho pobolívá, léky beru, mám strach jít na záchod....achjo....
...dneska na testu opět minidušík....

...asi se zblázním....

laola
7. srp 2011

@etra Jak dlouho jsi po IUI? Já měla na testu po 14 dnech taky jen úplného slabčáka, silnější čárka byla až za pět dnů... Uvidíš zítra. držím pěsti 😵

etra
7. srp 2011

@laola 18.7. jsem byla na Et....dneska 13 den 😖 😖 😖 😖
...vidíš tam něco? má to tak být, nebo je to vadný test????nemám s čím porovnat...

laola
7. srp 2011

@etra Jj, duch tam je😉
To máš 25ku test, že?

etra
7. srp 2011

@laola no právě ne...mamatest 10 ...

ruda
7. srp 2011

@pavlina86 zkus sladký studený nápoj po lžičkách.. nejlepší je kola,ale v těhu bych ji moc nedoporučovala, tak něco bez bublinek, na co by jsi měla chuť, zkus taky banány, mají dost draslíku, ten se při zvracení ztrácí... hodně sil, zase si to vem z opačné stránky, co by za tvé zvracení při TĚHU daly holky, co těhu nejsou...
@etra ducha tam vidím, mám li být upřímná, težko říct, proč nesílý, HcG by mělo ob den stoupnout na dvojnásobek.. , přes všechno držím moooc palce!!!

laola
7. srp 2011

@etra, no i tak, počkej, co se zítra dozvíš na krvi. Já měla 13 DPIns. něco podobného na "počurávací" 10, ale byla ta čárka konečně aspoň trochu vidět-což ta tvoje je taky. Já byla taky na nervy, je to buď a nebo Nechci ti dělat nějaké plané naděje nebo tak něco, ale zase bych nerada, abys na to úplně rezignovala. Zkus myslet pozitivně a věřit tomu, že zítra hcg v krvi bude 😵

pavlina86
7. srp 2011

Ahojky holky @ruda, @ejviska , tak dneska je mi celkem fain.Dokonce jsem i normálně poobědvala!! 🙂 🙂 Holky, chtěla jsem se zeptat, nemáte některá zkušenost s nakupováním těhu oblečení na batolátko.cz?? Chtěla bych si něco málo koupit! 🙂

ruda
7. srp 2011

@pavlina86 to bohužel ne.. , já svoje skoro všechno prodala od známé dceři...v pátek porodila 🙂 , co sháníš?

pavlina86
7. srp 2011

Pomalinku, nějaké svetříky ,halenky na podzim a zimu a právě tam se mi toho líbilo dost! 🙂 Já mám pro mimi taky spoustu hadříků od švagrové,ale na sebe skoro nic nemám!! ☹

pavlina86
7. srp 2011

@ruda to máš pravdu!!! ☹ Rači ať mi je zle, jak pořád čekat!! 😒

ruda
7. srp 2011

@pavlina86 milovala jsem tohle čekání, nákupy...

pavlina86
7. srp 2011

@ruda Na ty nákupy, už se moc těším!!! 🙂

ejviska
7. srp 2011

@etra kdyby jsi udelala jenom ten jeden jediny test v 13.den a videla ducha, tak se urcite radujes, ale ten test by mel asi silit. Tak uvidis zitra, drzim palce.