• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

28. srpna 2017 
@clloi teda fakt! Si pamatuju, kdy jsi se "zacala radovat" a pomalu uz balit tasku :wink:
28. srp 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc za reakci holky...To víte..nová zkušenost,člověk neví,co od toho čekat,tak se trochu bojím....Narkóza mi problém nedělá..tam vím do čeho jdu..prodělala jsem ji 2x,tak snad to bude v pohodě...Ještě jednou moc děkuji...
Ještě by mě zajímalo,zda jste potom krvácely. Dr.mi říkala,že se zákrok naplánuje na 4. nebo 5. den cyklu a to ještě můžu malinko špinit nebo lehce krvácet...Jaké máte zkušenosti v tomto směru?Můžu mít v nemocnici své vložky?
29. srp 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska no pomali byach měla začít, strašně to uteklo.
@extravaganca mě dělali zrovna i hysteroskopii dělohy, tak sem pak chvilku trochu krvácela, vložky můžeš mít svoje. My sme měli na pokoji i ty jejich.

29. srp 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vám holky moc držím pěstičky ať se brzo zadaří :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@extravaganca já jsem byla na laparoskopii v červnu a taky mi dělali zrovna hysteroskopii a bylo to v pohodě..já jsem krvácela jen 1 den...byla jsem na Atlase a můžu jen doporučit...všichni tam byli super...
31. srp 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aja8 musím jen souhlasit, Atals je sice starší nemocnice, ale personál k nezaplacení, když nám nevyšlo první mimi, tak sem si atlas vyžádala u své gyndařky, sice to máme asi 50km,ale neměnila bych.
31. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi ahojky ja byla take na atlase.a jsou tam skveli
31. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky jsem byla na Atlase i v případě, že jsem zdravotník a tady by mě uspával známý... chtěla jsem na to klid a tam opravdu byl, jsou tam skvělý a šla bych tam znovu...doporučuju
1. zář 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vannilie
@ruda škoda, že tam není porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla,nějak poslední dobou nemám na nic náladu. Ještě do toho všeho jsme tu měli v neděli pouť a já hrdinka vyšla do ulic a pak se tloukla do hlavy jak jsem blbá :confounded: Nějak mě ta atmosféra dost vzala,všude samé děti a těhule :frowning2: Holky už aby nám to všem vyšlo :wink:
1. zář 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sajab nevěš hlavu dobře to znám jaké to je všude samá těhule a miminka neboj brzy se zadaří držím vám všechny palečky co mám. A holky jak se jinak máte přemýšlím o dalším mimi. Nevíte jak je to teď finačně Theu máme po 4 IVF a zajímalo by mě kolik stojí dálší
1. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sajab no jo, a navíc samá dvojčata, že? Znám to... ono to vypadá, že se snad člověk nikdy nedočká, ale tenhle pocit mají všichni... držím palce!
2. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka Přesně tak,je to jak na potvoru! :confounded: Do toho všeho máme teď na podzim termín porodu takže mě to ještě chvíli potrvá než se vyhrabu zpět.
@rkatka Ano Katko,já vím,jenže jsem nepočítala když se tak rychle zadařilo, že to zas tak rychle skončí :frowning2: , kor když už to bylo ve 21 tt :cry:
2. zář 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, držte mi palce! Pustili jsme se do 1. IVF. Stimuluju skoro týden a včera jsme byli na kontrole. Na levém vaječníku mám 5 folíků a pravej nemohl doktor najít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla jsem trochu zklamaná - nejdřív mě navnadil, že podle hormonální hladiny to vypadá na skvělou odezvu a pak jen 5. Prý jsou ale veliké, takže předpokládá, že v každém folíku bude vajíčko. Na druhou stranu, ono by stačilo jedno, ale kvalitní a aby se uchytilo :grinning: Jak jste na tom byly Vy?
2. zář 2011 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi ty to máš za pááár :grinning:
2. zář 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda to jo :grinning: strašně to uteklo :grinning:
2. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evitaa tak drzim palce!
2. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evitaa držím palce... u mně to bylo poprvé 14, podruhé 12 vajíček, v konečném výsledku z toho bylo vždy 5 dobrých embryí, dvě vkládány 3. den (3 zbylé se mrazily)
5. zář 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evitaa tak co? nejake novinky?
11. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Novinku mám jednu velkou, ale smutnou. Dnes jsme měli jet na ET a v noci mi naše NM poslala sms, že si to rozmyslela. Bomba, co? Měla jsem čtyři oplodněná vajíčka a domluvila jsem se tedy na klinice, že je necháme kultivovat do zítra a pokud tam bude nějaká blastocysta, zamrazí ji. Musím najít novou NM. Snad to nebude dlouho trvat. Je to zoufalá situace, jsem krapet na nervy.
11. zář 2011 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evitaa ty vole! Tak to je teda sila! A to nemate sepsanou nejakou smlouvu u pravnika, aby k necemu takovemu nedoslo?
Tak drzim palce, at je tam pekne embryjko na zamrazeni.
11. zář 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Nelze takové věci ošetřit smlouvou, ona má právo nakládat se svým tělem, jak chce, nikdo ji nemůže k ničemu nutit.
11. zář 2011 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evitaa aha, to je strasne slozite. Ono v tom novem balicku zdravotnickych reforem neco o surogatnim materstvi ma byt, tak snad se to zlepsi.
11. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Jo, od r. 2013 jen v rodině. My nikoho stejně nemáme, takže pro nás žádná změna.
11. zář 2011 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evitaa to je drsné, ach jo - na druhou stranu, asi dobře, že si to rozmyslela teď, protože kdo ví, co by udělala potom...
13. zář 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evitaa jak jste dopadli? MAte zamrazeno?
13. zář 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme zamražené 2 blastocysty. Prý nejsou moc pěkné, ale aspoň něco. Věřím, že to budou bojovníčci a vydrží.

@fiallinka Taky si to říkám. Taková věc se musí brát zodpovědně a je to závazek skoro na celý rok. Ona byla hodně mladá (20 let) a měla ještě jiné starosti. Našla si nového frajera, chtěla pařit a užívat si. Teď si vyčítám, jak jsem se mohla domlouvat s takovou....... Každopádně tahle sranda mě vyšla na 85.000,- (včetně nákladů na cesty). S manželem jsme říkali, že jí ze srandy pošleme fakturu z CAR, aby ji uhradila.
13. zář 2011 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evitaa jen ji to poslete! Je to teda od ni strasna nezodpovednost! :angry: :angry: :angry: A ma vlastni deti?
Tak hlavne, ze jsou mrazacci.
13. zář 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina86 zdravím,jak pak se daří...? dlouho si se neozvala tak doufám,že je vše ok :wink:
13. zář 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Děti nemá - to od nás byla velká chyba ve výběru, měli jsme trvat na NM s dítětem. Vůbec si nechci domýšlet situaci, že by otěhotněla a třeba v 8. týdnu zjistila, že jí to vlastně nebaví a šla by na přerušení. A opět bychom nic nezmohli :cry:
13. zář 2011 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek