• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

28. srpna 2017 
@laola aha, no já mám PCO, tak vůbec nevím co můžu očekávat. Od mojí dr. mám napsané prášky Glucophage, tak jsem fakt zvědavá. Vidím, že čekáš mimi, tak gratuluju:slight_smile:
27. říj 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika Ahoj, taky jsem chodila k dr. Křenkovi a nemůžu si na nic stěžovat :slight_smile: A taky jsem bojovala s PCO...
27. říj 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanny83 ahojky :slight_smile: a za jak dlouho se vám zadařilo?
27. říj 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika děkuju :dizzy_face:
No uvidíš, co s tebou provedou :wink: Každopádně ta vyšetření na začátku vás asi neminou...
27. říj 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažili jsme se asi dva roky, na Tomášov jsme jezdili rok. Nejdřív nás čekala různá vyšetření, pak několik cyklů domácího snažení a zadařilo se až po laparoskopii, na které jsem byla letos v březnu. V květnu proběhla inseminace a vyšla hned napoprvé :slight_smile:
27. říj 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@laola to nevadí, jsem ráda, že ty vyšetření budou, aspoň budeme vědět, jestli je všechno ostatní ok :slight_smile:
27. říj 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanny83 tak to je super, že se to podařilo:slight_smile: No snad se to dlouho nepotáhne, snažíme se dva roky a čekat třeba další dva roky na mimi, to by mě piclo :confounded:
27. říj 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika určitě se vám podaří brzo :wink: Zase to ber tak, že opravdu proklepnou, co je kde špatně a zkouší to od "nejmírnějších" zákroků, po ty velké.
Teď jsem se bavila s kamarádkou, která nastoupila do jiného centra a tam se od samého začátku háže ciframa, berou v potaz jedno jediné vyšetření spg, které nebylo snad zas až tak hrozné, dál je vůbec nevyšetřovali a hned ji ženou na laparoskopii a následně na IVF.... No teda nevím nevím, ale přístup kapek podivný....
27. říj 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laola to je fakt nějaké divné, asi potřebujou vydělat. No ale snad se zadaří a kamarádka bude těhotná:slight_smile:
27. říj 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika jj, taky mi to tak přišlo... Už když šla od své gyndr., tak jí řekla, že si má nachystat 25tisíc a pak po vyšetření spermia nahnal!i jejího přítele na nějaký spešl rozbor + zamražení (nechápu proč...) za 5tisíc. Takže ještě neotevře hubu a už platí... Jo a největší perla je, že jí řekli, že když to dobře půjde tak do Vánoc bude těhotná.... (na což ona ráda slyší - pomalu za každou cenu...) No moje nervy, jak toto může dr. vypustit z huby?! No ale to jsem setsakra odbočila od původního tématu:grinning:
27. říj 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika Uvidíš, že se vám to taky už brzo podaří, držím palce :wink:
27. říj 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek ano přímo tam, jak chodíš na UTZ. Zeptej se gyndaře na doporučení, tu krev ti může vzít i on a nebo se domluv přímo na prediku, co k tomu potřebují :wink:
27. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laola tak to je teda mazec! :unamused: Je dobře, že to píšeš, ať víme, že i takové věci se dějí. Nejlíp se vydělává na lidském trápení, to je děs:frowning2:
27. říj 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika ahoj, ve Zlíně sou super, mám taky PCO a nakonec nám po 3 letech od zahájení léčby u mého gyndaře až po odeslání do centra pomohla inseminace. Držím palce ať to vyjde :wink:
27. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clloi ahoj:slight_smile: jee, děkuju, to jsem ráda, že je tady tolik šťastných těhulek :slight_smile:
27. říj 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika my sme se tehdá rozhodli, že podstoupíme všechny pokusy IUI (asi6) na které přispívá pojiš´tovna, problém byl u mně, manžel v pořádku, tak sme se nechtěli hnat hned do umělého a nakonec se nám podařili obě IUI ( první těhu nevyšlo) které sem podstoupili. Chce to klid a moc se na to neupínat a doma to vždy dobře pojistit, doktror se smál, že mám manžela ten den nechat vydechnout :grinning: :grinning: ale víš jak chlap jak má 5 dní půst :grinning: :grinning: :grinning: tak sme to pojistili ještě ten den :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benerika mně se ve Zlíně líbilo( chodila sem k dr. Slovákové), že vysvětlila všechny možnosti i ceny zákroků, jestli pujdete na inseminaci, tak se zeptej na stimulaci merionalem, je úplně stejný jak menopur, který ti nabídnou, akorát, že za menopur doplácíš asi 2500Kč a merional je zdarma na pojišťovnu :dizzy_face:
Nakonec sem se tam přehlásila i dole na gyndu, sice dojíždím asi 40km, ale sou tam super.
27. říj 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanysek.hanysek Nám vzali krev na genetiku v caru ve Zlíně a poslali to do Predika. výsledky jsou za měsíc-pak půjdete na konzultaci do Predika ke genetikovi.
27. říj 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika jj, je to hrozné. Právě proto jsem ráda, že ve Zlíně je to trochu o něčem jiném, jasně, když není jiné východisko, taky platíš, ale není to první, co ti tam omlátí o hlavu...
27. říj 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi super s pojištěním :grinning: :grinning: my na to vlítli den před IUI :grinning: :grinning: nějak omylem... :grinning: Takže kdoví, zda je malé z domácího "snažení" nebo z IUI :grinning: :grinning:
27. říj 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika jj, jak píše @clloi - taky jsem stimulovala Merionalem a reagovala jsem na něj líp než na Menopur (při úplně první IUI). Ale věřím, že ti ho sami nabídnou :wink:
27. říj 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi no já mám tak výkonného chlapa že jsem ráda, když mám aspoň 1 den půst :grinning: S tím upínáním to bude horší, čím to trvá dýl, tím je to horší :frowning2: A super rady, aspoň budu vědět co a jak?
No a taky jsem přemýšlela, že bych tam chodila na gyndu. Tam se chodí k těm samým doktorům, co jsou v CARu?
27. říj 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laola no jsem akorát zvědavá, jestli se ty prášky co jím (ještě jsem nezačala užívat :wink:) budou moct kombinovat s jinýma.
27. říj 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika nene, sou to jiní doktoři, ale spokojenost, ordinují tam dvě doktorky a doktor, ale profíci :wink:
Tak před inseminací bude mít půst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@laola my taky nevíme, zda je malé z IUI nebo se povedlo ten den doma :grinning: :grinning:
27. říj 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clloi no a ty pokud stihneš dojet budeš rodit ve Zlíně? :slight_smile: Někde jsem četla, že ženy s PCO mají automaticky rizikové těhotenství, je to pravda?
27. říj 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika ahoj, ano, sme rozhodlí pro Zlín, když budu mět štěstí, tak tam budu mít i svoji gyndařku :grinning: :grinning: Dojet stihnu určitě, kámoška rodila první v Brně a to to měla dál :grinning:
Já o tom rizikovém neslyšela, neschopenku mně po IUI Slováková nabízela, ale nebyli žádné problémy a mám sedavé zaměstnání, tak sem ji odmítla a do 5 měsíce pracovala, kdyby sme neměli v práci v létě takové vedro, tak tam možná zůstanu i dýl. :dizzy_face: Neschopenka od 5 měsíce byla ale psaná jako riziková, se 4 hod vycházek ( mohla sem si zvolit jak je chi napsat),sestra mně říkala, že sociálky neradi vidí, když se ženským, které marodí kvůli těhotenství dávají neomezené vycházky a tak radši píší rizikové, ale zase jak kdo, některé holky mají normálně neomezené vycházky. Ale ty dva měsíce se to dalo vydržet a pak sem šla na mateřskou :dizzy_face: bude záležet jen na tobě, jak se domluvíš s doktorem a jestli budeš chtět zůstat hned doma :wink:
27. říj 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi ahojky, já nevím jak to při porodech chodí, víš :wink: , tak jsem psala, že pokud stihneš dojet :slight_smile: Moje mamka odrodila dvě děti a řekli jí, že třetí už porodí doma, byl to takový fofr :grinning: a ještě k tomu prý úplně bezbolestný.

A vím, že teď pro mě nemá cenu řešit, jestli půjdu v těhotenství na nemocenskou, ale zajímám se o to proto, kdyby se to náhodou podařilo, tak nevím jak bych to řešila s mojí prací. Pořád tam něco těžkého taháme a dost se nachodíme. Určitě bych to nechtěla hned někomu říkat, že jsem v tom, tak mám z toho trochu dylema.
28. říj 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika já to taky nevím, nechám se překvapit :grinning: S tou neschopenkou je to jasné, pokud máš práci, kde pořád něco zvedáš a taháš, tak by asi nebylo dobré tam zůstávat. My to taky oznámili až ve 3 měsíci, už jen prot, že o první sme přišli v 8tt a nechtěli sme, aby byli zas nějaké řeči.
neboj v centru sou fakt super a pomůžou :wink: držím palce ať to vyjde nejlépe hned napoprvé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi děkuju, jsi hodna :slight_smile: A ty ať máš pohodový porod a jste oba (nebo obě :wink:) vpořádku :slight_smile:
28. říj 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi nic? myslím na vás...
28. říj 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek