CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

etra
5. dub 2012

@kikina9 děkuji...hlavně, že jich nebude osm 😀

fiallinka
6. dub 2012

@etra tak to je úžasné, myslím, že to odpovídá průměrově úplně dokonale jednomu až dvěma 🙂, super!

ruda
6. dub 2012

@etra gratuluji!!!

etra
7. dub 2012

@fiallinka
@ruda
hoolky, díkyyyyy!!!já se u slovákové v pátek úplně sesypala...chudák, asi si myslela, že jsem opravdu cvok...prvně brečím, že to nejde, pak brečím, že je test pozitivní 😀 ale já mám děsný strach...že to nemusí vyjít, že takové štěstí nás přece nemůže potkat...asi jsem magor...neumím se vůbec radovat...snažíme se 10 let..a najednou...je to tady....není to póza, já to opravdu tak cítím...jsem zmatená..
...rudí, tebe si pamatuju ještě před rudíčkem...děkuji!

ivex
7. dub 2012

@etra Taky se přidávám ke gratulacím, hodně štestí a hlavně zdraví 😉

ruda
7. dub 2012

@etra já si tě samo taky pamatuju, vůůůbec se neboj, došla na vás řada, vše bude v pořádku, moc vám topřeju, to časem vsřebáš,ale já se někdy taky divím, že to není sen, že jsem FAKT máma a to už přes dva roky.... přeju jen to nej

etra
7. dub 2012

@ruda 🙂 🙂

etra
7. dub 2012

@ivex díky moc..

zdenallicka
8. dub 2012

AHoj holky, mohly byste mi, prosím, popsat vaše zkušenosti? Jak to probíhá od začátku, co potřebuju, kam volat, kam jít... mohla bych si přečíst 304 stran, ale bohužel mi na to moje kapacity (časové i jiné) nestačí...🙂 Díky za váš čas, rady a zkušenosti..

etra
8. dub 2012

@zdenallicka ahoj 😀

hmmm, nevím, jak si daleko...základ je doporučení od svého gynekologa, pak si vybereš centrum 😀 tam tě objednají k dr.. ten tě vyšetří, vyšetří i manžela,zjistí problém,. doporučí postup či léčbu.. a pak jen čekáš a čekáš a čekáš...pořád na něco....to je ve velké zkratce asi vše...
u mne to byl desetiletý boj ke // čárkám 🙂
držím palec

zdenallicka
8. dub 2012

@etra Tak já mám uterus bicornis, neprůchodný jeden vejcovod, 4 roky se snažíme o miminko.. Byla jsme před pár lety na laparce, pak jsem to stopla - necítila jsem se zralá na péči CARu.. i když - na Obilňáku jsem byla už i objednaná na hysteroskopii a pak to zrušila.. 🙄
Těmi vyšetřeními budu muset projít znova..

etra
8. dub 2012

@zdenallicka hmm, člověk k tomu rozhodnutí musí dospět...my začali před 10 lety a s přestávkami to táhli stále.po každém neúspěchu jsem potřebovala čas na "vydýchání" a taky našetření peněz a pak znovu do boje...
tak přeju hodně štěstí a pevné nervy!!!!neméně důležitá je i pevná podpora u manžela!!!! 🙂

zdenallicka
8. dub 2012

@etra Díky, Etro..🙂 Nevím, jak jsi na tom teď, ale samozřejmě ti přeji totéž - hodně štěstí... 🙂

Muž mě podporuje, taky k tomu musel dospět, před třemi lety to dělal jen proto, že jsem to chtěla já.. teď už to chce i on, o to je to snazší..🙂

A mám dotaz - kolik vás stojí jeden cyklus?

etra
8. dub 2012

@zdenallicka každé IVF jsme dopláceli okolo 25000 😢
teď jsem byla na iui, podruhé, a zatím to vypadá, že budeme tři 😀 tak snad se konečně štěstí usmálo i na nás 🙂

zdenallicka
8. dub 2012

@etra Teda, to bych ti moc přála!!! 😵 Jaký ty máš vlastně problém? A v kterém jsi týdnu? 🙂

etra
8. dub 2012

@zdenallicka manžel má špatné spermio.byla jsem ve čtvrtek na krev, HCG 641 🙂 v pátek bude ultrazvuk. nějak se z toho ještě nedokážu radovat...na zákroku jsem byla 20.3. 😀

fiallinka
8. dub 2012

@etra to je stejně mazec, že nakonec při špatném spermiu vyjde po tom všem IUI 🙂. A to jsi druhá tento měsíc, o kom vím, že to tak dopadlo, taky ve Zlíně 🙂. Jak špatný spermiogram jste vlastně měli, asi hodně, když vám to IUI předtím nenavrhli, ne? Nebo se zlepšil?

etra
8. dub 2012

@fiallinka ono je to trošku jinak, mi měli dárce 😀

etra
8. dub 2012

@fiallinka teď mě napadá, fialinko, neměli vy jste taky dárce????

fiallinka
8. dub 2012

@etra jo takhle to je 🙂.. no my ne, i když nás tím strašili hned od začátku - nakonec se ale ukázalo, že i když počet rychlých spermií vyjádřili opakovaně číslicí 0, tak těch pár dobrých kousků, které ulovili, předčilo očekávání a ivf u nás bylo pokaždé velmi úspěšné (2x dvojčata)

rendas
9. dub 2012

@etra ahooooj moc tě zdravím a moc moc gratulujuuuuuuuuuuu 😉 😉 😉 😉

Holky a všem krásné VELIKONOCE 🙂

ruda
9. dub 2012

Hezké Velikonoce a plodný rok!!!

etra
9. dub 2012

😀 hlavně plodný 😀

ruda
9. dub 2012

bude, bude.... 😀

zdenallicka
10. dub 2012

@etra Takže tys podstoupila IUI s darovanými spermiemi?

zdenallicka
10. dub 2012

Jo a holky, koho byste mi ve Zlíně doporučily?

fiallinka
10. dub 2012

@zdenallicka to máš asi celkem jedno, oni všichni jedou podle stejného "scénáře", takže nějakou chybu neuděláš 🙂. My jsme chodili k Chovancovi, ze začátku mi přišel zvláštní, ale zvykla jsem si rychle, a byl fajn, je tam snad nejdýl z nich všech.

taknevim
10. dub 2012

@fiallinka ahoj mi sme taky chodili k Chovancovi,jak píšeš je zvláštní,ale zvykneš si.Nakonec byl super.A hlavně nám moc pomohl.Oni sou tam šikovní všichni 🙂

kikina9
10. dub 2012

@zdenallicka Za sebe můžu doporučit Dr.Slovákovou 🙂 Dřív jsem chodila ke Křenkovi, ale na toho jsem si za celou dobu, co jsem u něho byla, nemohla zvyknout 😉 Tak jsem přešla ke Slovákové a jsem maximálně spokojena 🙂 🙂 🙂

Holky, tak jsem dnes byla na kontrole v CRM, zatím to vypadá dobře, na ultrazvuku už byl vidět miniaturní mimísek 😀 , doktorka říkala, že má pocit, že vidí i náznak srdeční akce, ale na tu je prý ještě čas, tak na potvrzení mám přijít příští pondělí. Pokud bude vše v pořádku, tak už mě předá k mojí gynekoložce 😀

zdenallicka
10. dub 2012

@kikina9 Moc ti přeju, aby to srdíčko začalo bít a děťátko tím mohlo začít žít a být...🙂 😵

A díky za odpovědi..🙂

Jo a mohly byste mi říct, kolik jste zhruba doplácely na IVF?