• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

12. listopadu 2017 
jedete někdo na sraz dětí CRM?
9. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda už jsem skoro chtěla jet, ale nakonec asi zas ne - ten víkend už máme neodvolatelný program :slight_smile:
9. kvě 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka škoda,já mám noní,ale to stíhám...
13. kvě 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, co už máte zkušenosti ze Zlína, jestli se tam něco platí za 1. konzultaci? Dostala jsem tam žádanku od doktora a moc se v tom jejich ceníku nevyznám :rolling_eyes:
22. kvě 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1313 neplatí, jen 30 Kč jak u každého doktora - ty ceníky pak platí jen v případě, že půjdete na nějaký zákrok. Pokud by už při první konzultaci brali partnerovi spermiogram, tak tam nějakých pár stovek asi zaplatíte.
22. kvě 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka Super, díky moc za info :slight_smile:
22. kvě 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, do kterého týdne jste v těhotenství užívaly Estrimax (Estrofen)? A jak jste vysazovaly, postupně, nebo naráz?
23. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, ozývám se po delší době, ale už nastal i můj čas na další pokus. Začínám s minimální stimulací a chtěla bych se zeptat jestli jste některá píchala Menopur a kolik denně a kolik vám narostlo vajíček?
3. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jedeme :wink:
6. čer 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1313 spermiogram jde na pojišťovnu, jedině, kdyby neměli smlouvu s tou vaší tak se něco doplácí, za nás to bylo 500kč
6. čer 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi fajn, třeba se potkáme, poznáme... já budu po noční a před noční službou, tak jestli vůbec uvidím, jak budu spát za pochodu....
6. čer 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvie13 ahoj.Já jsem začínala Clostilbegytem a pak dopíchávala Menopur,myslí že jednu ampulku denně.Narostla 3 vajíčka a zadařilo se.Moc držím pěsti :wink: :wink:
9. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
clloi ráda jsewm tě poznala, maličká je krásná holčička :wink:
9. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruda sem taky moc ráda, že sem tě poznala, škoda, že nepřálo počasí, doufám, že příští rok to bude lepší, to už bude malá běhat, tak si prťata možou pohrát :grinning: malý je super, budete odhánět nápadnice :slight_smile: můj tě obdivoval, jak si nás poznala, že on byl rád, že se tam zorientoval :slight_smile:
9. čer 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda a teda musím říct, že tě obdivuju, já bych po noční možná tak odpadla do postele :grinning: tak ať ti to tam uteče :wink:
9. čer 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi no jistá jsem si nebyla, pořád jem přemýšlela, jestli tě oslovit a pak jsem si řekla, že se max. omluvím a nic se nestane....a vyšlo to, tak super...
Po druhé noční jsem doma, večer jdu na třetí,ale už si asi fakt musím jít lehnout :slight_smile:
10. čer 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda víš jak zmoklá, neučesaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kde vlastně děláš, já chci jít taky do práce až budou malé dva roky, tak doufám, že bude Anet v pohodě
10. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmoklí jsme byli všichni. Dělám na záchrance, šla jsem v roce a půl, naštěstí mám skvělé rodiče, můžu se spolehnout a spolehlivého manžela, tak víkendy a noční hlídá on a denní služby naši
10. čer 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukr ahoj, díky za odpověď :slight_smile: V pátek jsem byla na UZ a vypadá to tak na 2 max. 4 vajíčka, tak snad se už konečně zadaří. Já si píchám 3 menopury a 3x1 Clostyl., špatně reaguji na hormony. :frowning2: :frowning2: Ve středu mám poslední UZ a v pátek nebo sobotu punkci a pak snad ET. Měla jsi prodlouženou kultivaci?
10. čer 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se že se Vám pletu do dizkuse, ale chci se zeptat jak to v CRM chodí. Jsme objednani poprve na pristi ctvrtek na konzultaci a nevím co mám od toho čekat. Začíná se hned následující cyklus s léčbou a umělým oplodněním nebo jsou ještě nějaké vstupní vyšetření? Mám od svého doktora papíry a hormonálním profilem, zpravou z laparoskopie a hysteroskopie a vysledky spermiogramu. A jak jste tam vůbec spokojeni? Ani nevím ke komu půjdeme, sestra mi řekla jen čas, to nás automaticky přiřadí k nějakému doktorovi nebo si můžu vybrat? A provádí se IUI i o vikendu nebo ve statni svatek? Me plodne dny většinou vyjdou na konec týdne. Za každou odpověď moc děkuji :slight_smile:
11. čer 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hani, no já šla bez papíru, bez krve, jen se spermiem, doktora mi přidělili sami, ale určitě si můžeš vybrat, poprvé nám tuším vzali krev a spermio a taky mě objednali na laparku, po ní pak IUI... ty už máš hodně vyšetření za sebou,ale spermio asi udělají sami a krev taky, no a pak se zasílá žádost na pojišťovnu, to trvá asi měsíc...nevím, jak v neděli, ale v sobotu tam jsou, teda myslím, že jo...já už to mám za sebou delší dobu, snad poraqdí holky, co jsou návštěvnice aktuálně.Přeju brzké zadaření a spokojená jsem byla maximiálně, měli jsme to tam s manželem rádi a v dobrém vzpomínáme...
11. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka22 ja uz to teda taky skoro zapomnela. :slight_smile: Ale urcite budou brat krev na infekcni nemoci u vas obou, a tipuju, ze si udelaji znovu i spermiogram a hormonalni profil u tebe. A pak krev na imunologii trva taky 5 tydnu. Kdyby chteli genetiku, tak dalsi cekani. Takze uplne hned to nebude. My tam byli poprve (kdysi) na zacatku cervence a slo jit na IVF v zari. Sli jsme v rijnu.
12. čer 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda @ejviska holky děkuji moc, já se tam už hrozně těším :slight_smile:
12. čer 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka22 tak to je super přístup...taky jsem to tam brala jako výlety
12. čer 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie13 Tak Ti držím vše co mám.Prodlouženou kultivaci jsem neměla a nevím,jestli se při tak malém počtu vajíček dělá. :slight_smile:
12. čer 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukr díky moc, právě jsem přišla z kopce a nejsem moc nadšená, protože mám jenom asi 3 vajíčka a to ještě nejsou nijak moc velká, rostou pomalu(dnes jsem 11DC) :cry: :cry: :cry: a tak mi přidali ještě injekce a v pátek další UZ a pak snad OPU v neděli.
Je to můj už poslední pokus a jsem z toho moc smutná, že to nejde,jak by mělo.
13. čer 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době vás zdravím.Jen jsem chtěla popřát všem snažilkám hodně štěstí a hlavně neztrácet naději. Nám se po 5 letech snažení, slz a beznaděje zadařilo otěhotnět díky CRM Zlín. Dnes jsem ve 20. týdnu a už se nemůžu dočkat, až to naše mimuško uvidím. Držím všem pěstě !
13. čer 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@silvie13 silvi, držím palce, aby povyrostla!!!!
@aja8 supééér, gak ť to uteče a je vše v pořádku...
13. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aja8 jé, gratuluji. Tak snad se i nám podaří po 6 letech taky konečně otěhotnět. :dizzy_face:
14. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda děkuji.. :slight_smile:

@bobbule09 určitě se to podaří..držím moooc pěsti.. :slight_smile:
14. čer 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek