CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
9. kvě 2012

jedete někdo na sraz dětí CRM?

fiallinka
9. kvě 2012

@ruda už jsem skoro chtěla jet, ale nakonec asi zas ne - ten víkend už máme neodvolatelný program 🙂

ruda
13. kvě 2012

@fiallinka škoda,já mám noní,ale to stíhám...

katka1313
22. kvě 2012

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, co už máte zkušenosti ze Zlína, jestli se tam něco platí za 1. konzultaci? Dostala jsem tam žádanku od doktora a moc se v tom jejich ceníku nevyznám 🙄

fiallinka
22. kvě 2012

@katka1313 neplatí, jen 30 Kč jak u každého doktora - ty ceníky pak platí jen v případě, že půjdete na nějaký zákrok. Pokud by už při první konzultaci brali partnerovi spermiogram, tak tam nějakých pár stovek asi zaplatíte.

katka1313
22. kvě 2012

@fiallinka Super, díky moc za info 🙂

kikina9
23. kvě 2012

Holky, do kterého týdne jste v těhotenství užívaly Estrimax (Estrofen)? A jak jste vysazovaly, postupně, nebo naráz?

silvie13
3. čer 2012

Ahojte holky, ozývám se po delší době, ale už nastal i můj čas na další pokus. Začínám s minimální stimulací a chtěla bych se zeptat jestli jste některá píchala Menopur a kolik denně a kolik vám narostlo vajíček?

clloi
6. čer 2012

@ruda jedeme 😉

clloi
6. čer 2012

@katka1313 spermiogram jde na pojišťovnu, jedině, kdyby neměli smlouvu s tou vaší tak se něco doplácí, za nás to bylo 500kč

ruda
6. čer 2012

@clloi fajn, třeba se potkáme, poznáme... já budu po noční a před noční službou, tak jestli vůbec uvidím, jak budu spát za pochodu....

lukr
9. čer 2012

@silvie13 ahoj.Já jsem začínala Clostilbegytem a pak dopíchávala Menopur,myslí že jednu ampulku denně.Narostla 3 vajíčka a zadařilo se.Moc držím pěsti 😉 😉

ruda
9. čer 2012

clloi ráda jsewm tě poznala, maličká je krásná holčička 😉

clloi
9. čer 2012

@ruda sem taky moc ráda, že sem tě poznala, škoda, že nepřálo počasí, doufám, že příští rok to bude lepší, to už bude malá běhat, tak si prťata možou pohrát 😀 malý je super, budete odhánět nápadnice 🙂 můj tě obdivoval, jak si nás poznala, že on byl rád, že se tam zorientoval 🙂

clloi
9. čer 2012

@ruda a teda musím říct, že tě obdivuju, já bych po noční možná tak odpadla do postele 😀 tak ať ti to tam uteče 😉

ruda
10. čer 2012

@clloi no jistá jsem si nebyla, pořád jem přemýšlela, jestli tě oslovit a pak jsem si řekla, že se max. omluvím a nic se nestane....a vyšlo to, tak super...
Po druhé noční jsem doma, večer jdu na třetí,ale už si asi fakt musím jít lehnout 🙂

clloi
10. čer 2012

@ruda víš jak zmoklá, neučesaná 😀 😀 😀 😀 a kde vlastně děláš, já chci jít taky do práce až budou malé dva roky, tak doufám, že bude Anet v pohodě

ruda
10. čer 2012

zmoklí jsme byli všichni. Dělám na záchrance, šla jsem v roce a půl, naštěstí mám skvělé rodiče, můžu se spolehnout a spolehlivého manžela, tak víkendy a noční hlídá on a denní služby naši

silvie13
10. čer 2012

@lukr ahoj, díky za odpověď 🙂 V pátek jsem byla na UZ a vypadá to tak na 2 max. 4 vajíčka, tak snad se už konečně zadaří. Já si píchám 3 menopury a 3x1 Clostyl., špatně reaguji na hormony. ☹ ☹ Ve středu mám poslední UZ a v pátek nebo sobotu punkci a pak snad ET. Měla jsi prodlouženou kultivaci?

hanulka22
11. čer 2012

Ahoj holky, omlouvám se že se Vám pletu do dizkuse, ale chci se zeptat jak to v CRM chodí. Jsme objednani poprve na pristi ctvrtek na konzultaci a nevím co mám od toho čekat. Začíná se hned následující cyklus s léčbou a umělým oplodněním nebo jsou ještě nějaké vstupní vyšetření? Mám od svého doktora papíry a hormonálním profilem, zpravou z laparoskopie a hysteroskopie a vysledky spermiogramu. A jak jste tam vůbec spokojeni? Ani nevím ke komu půjdeme, sestra mi řekla jen čas, to nás automaticky přiřadí k nějakému doktorovi nebo si můžu vybrat? A provádí se IUI i o vikendu nebo ve statni svatek? Me plodne dny většinou vyjdou na konec týdne. Za každou odpověď moc děkuji 🙂

ruda
11. čer 2012

Ahojky Hani, no já šla bez papíru, bez krve, jen se spermiem, doktora mi přidělili sami, ale určitě si můžeš vybrat, poprvé nám tuším vzali krev a spermio a taky mě objednali na laparku, po ní pak IUI... ty už máš hodně vyšetření za sebou,ale spermio asi udělají sami a krev taky, no a pak se zasílá žádost na pojišťovnu, to trvá asi měsíc...nevím, jak v neděli, ale v sobotu tam jsou, teda myslím, že jo...já už to mám za sebou delší dobu, snad poraqdí holky, co jsou návštěvnice aktuálně.Přeju brzké zadaření a spokojená jsem byla maximiálně, měli jsme to tam s manželem rádi a v dobrém vzpomínáme...

ejviska
12. čer 2012

@hanulka22 ja uz to teda taky skoro zapomnela. 🙂 Ale urcite budou brat krev na infekcni nemoci u vas obou, a tipuju, ze si udelaji znovu i spermiogram a hormonalni profil u tebe. A pak krev na imunologii trva taky 5 tydnu. Kdyby chteli genetiku, tak dalsi cekani. Takze uplne hned to nebude. My tam byli poprve (kdysi) na zacatku cervence a slo jit na IVF v zari. Sli jsme v rijnu.

hanulka22
12. čer 2012

@ruda @ejviska holky děkuji moc, já se tam už hrozně těším 🙂

ruda
12. čer 2012

@hanulka22 tak to je super přístup...taky jsem to tam brala jako výlety

lukr
12. čer 2012

@silvie13 Tak Ti držím vše co mám.Prodlouženou kultivaci jsem neměla a nevím,jestli se při tak malém počtu vajíček dělá. 🙂

silvie13
13. čer 2012

@lukr díky moc, právě jsem přišla z kopce a nejsem moc nadšená, protože mám jenom asi 3 vajíčka a to ještě nejsou nijak moc velká, rostou pomalu(dnes jsem 11DC) 😢 😢 😢 a tak mi přidali ještě injekce a v pátek další UZ a pak snad OPU v neděli.
Je to můj už poslední pokus a jsem z toho moc smutná, že to nejde,jak by mělo.

aja8
13. čer 2012

Ahoj holky, po dlouhé době vás zdravím.Jen jsem chtěla popřát všem snažilkám hodně štěstí a hlavně neztrácet naději. Nám se po 5 letech snažení, slz a beznaděje zadařilo otěhotnět díky CRM Zlín. Dnes jsem ve 20. týdnu a už se nemůžu dočkat, až to naše mimuško uvidím. Držím všem pěstě !

ruda
13. čer 2012

@silvie13 silvi, držím palce, aby povyrostla!!!!
@aja8 supééér, gak ť to uteče a je vše v pořádku...

bobbule09
14. čer 2012

@aja8 jé, gratuluji. Tak snad se i nám podaří po 6 letech taky konečně otěhotnět. 😵

aja8
14. čer 2012

@ruda děkuji.. 🙂

@bobbule09 určitě se to podaří..držím moooc pěsti.. 🙂