CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

bobbule09
15. čer 2012

@aja8 děkuji, už by bylo na čase 😵

bobbule09
18. čer 2012

Měla bych dotaz, je tu některá z vás, co absolvovala IFI?

lukr
18. čer 2012

@bobbule09 ahoj,já jsem absolvovala IFI.Půvvodně jsem stimulovala na IUI,ale protože mi narostlo moc folikulů,tak mi bylo doporučeno IFI,aby se snížilo riziko vícečetného těhotenství.Ale stejně se nezadařilo a máme holčičku až z minimálky. 🙂

hanny83
18. čer 2012

Taky jsem byla na IFI, vyšel hned první pokus 🙂

bobbule09
19. čer 2012

@lukr
@hanny83 holky a můžu se zeptat, jak často se chodí na kontroly při stimulaci? Bydlíme od Zlína daleko, tak abych věděla, jak to budem zvládat. Bohužel nikde jinde IFI nedělají, tak nemáme na výběr 😕

hanny83
19. čer 2012

@bobbule09 První den cyklu jsem si vyzvedla injekce a na kontrolu jsem šla jenom jednou, potom už rovnou na IFI.

bobbule09
19. čer 2012

@hanny83 děkuji moc za odpověď, to by jsme určitě zvládli. Teď už si jenom musím zjistit, jestli ve Zlíně mají smlouvu s mojí pojišťovnou a pak se objednat. A pak snad....... 😔

clloi
19. čer 2012

@bobbule09 před IUI sem taky byla na IFI protože při stimulaci na IUI sem měla moc folikulů, z IFI se nezadařilo až pak z IUI. Myslím, že ve Zlíně už mají smlouvy se všema pojišťovnama, zkus se mrknout na jejich stránky, tam sou vypsané

clloi
19. čer 2012

@bobbule09 jé já sem taky z hodonínska, je to v pohodě...já to vždycky pojala jako malý výlet 😀

clloi
19. čer 2012

@clloi jinak já chodila při stimulaci na kontrolu 2x aby se zjistilo jak folikuly rostou, měli sme ze začátku problém určit přesnou dávku injekcí, nejprve sem reagovala moc, pak zas málo, ale pak sme to sladily 😀

bobbule09
19. čer 2012

@clloi tak už to mám zjištěné a smlouvu s pojišťovnou mají . Takže teď mám poslední měsíc, kdy to nechávám na přírodě, poslední pokus a když to opět nevyjde, tak se objednám. Třeba nám ani IUI ani IFI nenabídnou, já nemám prokázanou ovulaci a partner na tom se spermiogramem taky nebude úplně nejlíp, už má dost roků ☹
A na klasické IVF teda fakt už nemáme finance, už jsme to absolvovali jednou a nic 😢

clloi
19. čer 2012

@bobbule09 Já měla PCO a manžel hraniční výsledky spermiogramu, pomohli mu docela vitamíny. vitamín E, selen,zinek a koenzym Q10, Co víš, třeba to tentokrát bude OK, ten spermiogram se mění každý měsíc. Já teda pila kontryhel na sliznici. Uvidíš, oni stejně udělají znova vyšetřerní a pak nabídnou možnost léčby, nevím, jak je to teď, ale za mně, pokud sis řekla při IUI o injekce merionalu, tak ty byli na pojišťovnu, za menopur se doplácelo. A je to to samé. Mně to nabídla moje dr. takžte se na to klidně zeptej.

bobbule09
19. čer 2012

@clloi jé, tak to jsi mi udělala radost. Měla jsem strach, že by nám to třeba ani neudělali, no uvidíme, jaké budou výsledky 😨 J8 užívám Femigard a partner taky, tak to třeba pomůže oběma. Mělo by to zlepšit spermio a mě to upravilo cyklus z 21 dnů na krásných 27 dnů. Snad to bude dobré 😕
Nejradši bych se objednala hned, ale chci tomu dát ještě poslední šanci 😀

clloi
19. čer 2012

@bobbule09 no hned se klidně objednat můžeš, nás vzali až za 2 měsíce, mají docela nával 😀 můj měl pak po těch vitamínech už spermiogram dobrý. Je důležité aby byl spermiogram dobrý v den zákroku, aby to mělo smysl.

bobbule09
19. čer 2012

@clloi to je tak dlouhá čekací doba? No ale aspoň je vidět, že jsou dobří, kdyby za nic nestáli, tak mají volno pořád 😀 😀
Jo a Anetka je nádherná, já bych taky takovou holčičku chtěla 😵

clloi
19. čer 2012

@bobbule09 děkuju, nevím jek je to teď, třeba už se tak dlouho nečeká. Ty si už ve Zlíně někdy byla? Oni totiž mají teď nějakou akci, ale nesměla by si být už pacientem kliniky http://www.crmzlin.cz/page/2093.aktualne/a musí se teda objednat do konce června

bobbule09
19. čer 2012

@clloi no ještě jsem tam právě nikdy nebyla. Ta akce je ale jen na měsíc červen, ne? V červenci už to neplatí, pokud jsem to správně pochopila 😕

clloi
19. čer 2012

@bobbule09 je to jen na červen, udělají ty dvě vyšetření a nabídnou konzultaci a je na vás jak se rozhodnete, byli sme teď na jejich dětském dnu a bavila sem se o tom se sestřičkama, posílala sem to i kamošce

bobbule09
19. čer 2012

Tak jsem tam volala a jsme objednaní na příští týden ve středu, takže ještě stihneme ten červen v akci. Snad dostane přítel v práci volno, jinak bych se musela přeobjednat 😒

hanny83
19. čer 2012

@bobbule09 Tak to byla rychlovka 😉

etra
20. čer 2012

ahoj holky 😉 nakukuju sem stále a vidím, že nadšenců do miminek je stále dost! 🙂 ve Zlíně budete určitě spokojeni!chodila jsem tam cca 4 roky a byli jsme s manželem nadmíru spokojeni! skvělý přístup veškerého personálu a pěkné prostředí nám vždy pomohlo překonat napětí, stres i smutek z neúspěchů. nakonec jsme se dočkali!přeju vám hodně trpělivosti a nadšení!...kdo vydrží, vyhraje!!! 😉 😉 😉

harley26
20. čer 2012

@etra Ahoj, ja se prave vratila z prvni konzultace! gratuluju k tehotenstvi. Muzu se zeptat, jaky byl u vas problem a ktery lekar vas mel na starosti?

etra
20. čer 2012

@harley26 u nás bylo špatné spermio 😝 nepomohlo nic vitamíny, čaje ani léčitel 😉
starala se o nás paní dr. Slováková, je výborná, vysvětlí, poradí, je trpělivá!!!já mám raději gynekoložky, mám pocit, že mi nějak víc rozumí a dokáží se do mě vcítit.

harley26
20. čer 2012

@etra ja sem u dr. kovalčíka, přišel mi velice sympatický a příjemný. Mám z něj fakt dobrý pocit, coz je dulezite. A vam se zadarilo hned napoprve? U nas je spermio lehce pod prumerem, ale zadna katastrofa, pry by to vitaminy zlepsily. Problem bude asi u me, doktor ma podezreni na PCO, takze pockame co rekne horm. profil a uvidime co dal. Ale prisla sem z toho centra cela nabita novou energii a nadeji, ze vsechno bude fajn 🙂

etra
20. čer 2012

@harley26 to je důležité, že jsi v pohodě!my se snažili cca 10 let s přestávkami 😉 máme toho za sebou hodně, chodili jsme nejprve do Olomouce, ale tam to bylo děsné a peníze na prvním místě....seZlínem se to vůbec nedá srovnávat!Tam je to na vysoké profesionální úrovni!A co jsem slyšela, všichni dr. jsou tam skvělí! Každému sedí jiný přístup a jiný člověk.
Ať se vám to podaří co nejdříve!!!!

harley26
20. čer 2012

@etra díky moc, takové slova potřebuju zrovna slyšet 🙂 nebo spíš číst. Musel to byt neuveritelny pocit po takove dobe konecne videt pozitivni tehotensky test, tu radost si ani neumim predstavit 🙂 at mas pohodove tehotenstvi! dekuju za tipy a povzbuzeni!

bobbule09
21. čer 2012

@etra gratuluji k miminku 😵 Mám podobné zkušenosti jako ty, chodili jsme do jednoho centra v Brně, ale tam byly v první řadě peníze a až potom pacientka. A navíc nám nenabídli jinou možnost než IVF, nedělají vůbec IUI ani nic podobného. Prostě hned to nejdražší a bez toho prý nebudu těhotná nikdy. Kamarádka tam byla 2x na IVF s tím, že přirozeně nikdy neotěhotní a než se dostala ke třetímu pokusu, tak otěhotněla přirozeně 🙂
Navíc nás při každé návštěvě měl jiný doktor, prostě kdo měl zrovna čas a to se mi taky nelíbilo 🙄
Takže příští týden ve středu jsme objednaní do Zlína 😵

bobbule09
21. čer 2012

@hanny83 no taky mě to překvapilo, ale aspoň to stihnem ještě teď v červnu a začne se konečně něco dít 😀

hanny83
21. čer 2012

@bobbule09 Budu držet palce. Pak napiš, jak dopadla konzultace 😉

bobbule09
21. čer 2012

@hanny83 to víš, že napíšu, ať to dopadne jakkoli. Prostě tomu chceme dát ještě poslední šanci a taky aby jsme si za pár let nevyčítali, že jsem to ještě nezkusili 😔