CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

bobbule09
2. srp 2012

@kolino no výsledky mi řeknou hned, takže budu hned vědět, jak na tom jsem 🙂
To máš blbé, že máš tak nepravidelnou ms, mě chodí po 24 dnech skoro pravidelně. Navíc mi ještě vycházela teď na dovču, tak mi hodný pan doktor napsal léky na oddálení ms, takže si dovču nepokazím a užiju si to v klídku a bez bolestí 😵

kolino
2. srp 2012

@bobbule09 to je dobře ,že výsledky budou hned! než pak dlouhé čekání. No ta moje MS to je mazec...tak nepravidelná to určitě má i vliv na to že nemůžu otěhotnět.

bobbule09
3. srp 2012

@kolino no oni to totiž uvidí hned, jestli jsou ty vejcovody průchodné, jen jak budou hotové rentgeny, tak vím, jak na tom jsem a nemusí se na nic čekat 🙂 Aspoň nějaké pozitivum 😀
No nepravidelná MS asi ke snadnému otěhotnění opravdu nepřispívá, to máš fakt blbý ☹
A na ty holinky se mi ještě nikdo neozval, tak nevím. Objednávku jsem poslala, ale zatím mi ji nepotvrdili a nenapsali vůbec nic 😢

kolino
3. srp 2012

@bobbule09 a přihlašuje se na mimibazaru dál? to je divné? ale někdx se mi to taky stává, že mají problém napsat...ale to spíš u těch vetších prodejců.

bobbule09
3. srp 2012

@kolino no má tam napsáno, že pokud se do 24 hodin neozve, že mám objednávku poslat znova, tak to zkusím. Třeba si jen nevšimla 😕

kolino
3. srp 2012

@bobbule09 aha tak zkus znovu kontaktovat 🙂

bobbule09
3. srp 2012

@kolino zkusila jsem, zatím nic 😕

ivex
3. srp 2012

@kolino ahojky, uvidíš, že se to brzy zase podaří. Brala jsi utrogestan na udržení těhotenství, prý to pomáhá, a s na tu ms taky, já to brala a měla jsem to na den přesně, pak byla lepší domluva i s řešením problému.

bobbule09
3. srp 2012

@ivex mě teda utroš na menses nepomohl, ještě jsem neměla dobráno a stejně jsem začala krvácet a dostala menses. A jak jsem ho dobrala, tak jsem vlastně začala krvácet znova, takže fakt chuťovka 😖
Ale to neznamená, že to nepomůže ostatním, já mám pořád nějaké speciální problémy 😀 😀

kolino
3. srp 2012

@ivex utrogestan znám velice dobře.
dostala jsem ho poprvé na udržení těhu (špinila jsem) nepomohl.
pak na upravení cyklu...první tři měsíce dobře upravil a pak přestal působit a ms totálně rozhozená.
teď jsem druhý měsíc bez utroše a minulý měsíc MS dorazila 34, tento měsíc zatím nic...jsem 35 DC takže až dorazí MS zajdu pro papíry k mudr. a jedu do CAR! už to chci řešit s někým kdo mi fakt pomůže. 🙂

bobbule09
13. srp 2012

@kolino tak holinky dorazily nakonec v pořádku 🙂
Průchodnost vejcovodů taky v pořádku, sice dost nepříjemná zkušenost, ale dá se to vydržet.
Ve čtvrtek si jdu pro všechny výsledky a uvidím, co s námi dál 😀 😀

kolino
13. srp 2012

@bobbule09 Ahojky ,tak to je super a sedí ti dobře ju?
Jsem ráda ,že vyšetření dopadlo dobře, bolelo to? Uvidíš jak výsledky ,ale třeba bude vše v pořádku a bude stačit jen IUI.
já stále čekám na MS už jsem 45DC a MS nikde, chci se už konečně objednat!! 🙂

bobbule09
13. srp 2012

@kolino holiny jsou super, dokonce jsou mi trochu volné přes lýtko, takže do nich v poho dostanu i rifle 😵
No to vyšetření trochu bolelo, hlavně bylo dost nepříjemné, ale vydržet se dalo. Já vydržím všechno,když to má k něčemu být dobré. Hlavně to nedělám kvůli sobě ale kvůli mimču a to je velká motivace 🙂
No snad bude IUI stačit, když mám vejcovody průchodné. Aspoň tak nám to říkal doktor. No ve čtvrtek si jedem pro verdikt, tak se nechám překvapit 😅

kolino
13. srp 2012

@bobbule09 budu moc držet palce ať to jde vše jak po másle a brzo tady napíšeš dobré zprávy!!

bobbule09
13. srp 2012

@kolino díky moc, strašně ráda bych tu napsala konečně taky něco pozitivního a nejlépe pozitivní těhotenský test 😀

kolino
13. srp 2012

@bobbule09 no tak to jsme dvě!!! nemůžu se na ten okamžik dočkat!! // ♥

bobbule09
13. srp 2012

@kolino chtěla bych to aspoň ještě jednou za život zažít, že najdu na testu dvě // a pak donosím zdravé miminko 🙂
Ale kdo si počká, ten se dočká 😉

kolino
13. srp 2012

@bobbule09 a ty máš už nějaké děti? Já ne ☹ o to víc to čekám

bobbule09
14. srp 2012

@kolino no já mám jednoho syna z předešlého manželství, ale už mu bylo 13 let a hrozně by si přál sourozence 😔

harley26
14. srp 2012

Holky, ahojte, dneska jdu na krev na horm. profil. Mam za sebou jedno IUI. Nevite, jaky je Mudr. Krenek? Ja chodim k jinemu, ale ten ma dovolenou, tak jdu dneska k nemu.

bobbule09
14. srp 2012

@harley26 doktor Křenek je mladý moc příjemný doktor, já k němu chodím taky a je fajn 🙂

harley26
14. srp 2012

@bobbule09 takze se nemám bát, jo? 🙂 sem strasne zvedava. Jak dlouho uz tam chodis? Ja mam za sebou 1. IUI a ted me cekaji vysledky horm. profilu

bobbule09
14. srp 2012

@harley26 vůbec se neboj, doktor je strašně fajn, takovej mlaďoch 😀 😀
My jsme tam byli koncem června na první konzultaci, pak jsme si nechali udělat všechny testy co jen šly a ve čtvrtek si jedem pro výsledky a návrh dalšího postupu. A snad mě čeká první IUI 😅

harley26
14. srp 2012

@bobbule09 tak to jste na tom podobne jak my 🙂 taky mame za sebou vstupni konzultaci, rovnou sem stihla i IUI, ktere bohuzel nevyslo. No a ted jdeme pro vysledky.

bobbule09
14. srp 2012

@harley26 no já už mám výsledky hormonálního profilu, průchodnost vejcovodů, taky máme spermio, já navíc ještě budu mít výsledky AMH a partner výsledky akrozomu. Jsem mooooc zvědavá 😨

harley26
14. srp 2012

@bobbule09 a jak vam to dopadlo? A to AHM myslis delali i me? nebo je to nejaky samostatny odber?

kolino
14. srp 2012

@bobbule09 aha tak to si s partnerem určitě moc přejete společného prcka a syn se určitě sourozence brzo dočká, jste na dobré cestě! určitě vám pomůžou! ten boj zato stojí!!
tak dnas konečně dorazila MS a já se objednávám k mudr. na příští týden. a pak hurááá do car 🙂

bobbule09
15. srp 2012

@harley26 z AHM budu mít výsledky až teď, je to vyšetření navíc za 500,- Kč, nechala jsem si to udělat kvůli vyššímu hsg, abych věděla, kolik mi ještě zbývá vajíček ve vaječnících 😔
@kolino no sláva, tak už se aspoň začne něco dít 😵

harley26
20. srp 2012

@bobbule09 drzim palce, aby vysledek dopadl dobre 🙂 Jinak kontrola dopadla dobre, doktor byl fakt sympatak, taky od pohledu dobračisko 🙂 Horm. profil dopadl překvapivě dobře. Což jsem nečekala, ve středu jdu folikulometrii a ve čtvrtek na konzultaci genetických výsledků.

kolino
21. srp 2012

@bobbule09 Ahojky tak jak si dopadla ve čtvrtek v CAR?? Já jdu dnes v 15 hod k mudr. tak večer pisnu co a jak u mě nového...jsem staršně nervózní 🙂