CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kolino
21. srp 2012

@bobbule09 10.9. podstupuji laparoskopii...pokud po ni do 3 měsíců neotěhotním tak mě posílá do car....NEKONEČNÉ ČEKÁNÍ... 😒 NA VYTOUŽENÉ // ♥
Tak očekávám od tebe dobré zprávy, ať aspoň u tebe to jde jako po másle.

bobbule09
23. srp 2012

@kolino všechno celkem v normě, teda vaječníky pomalu vyhasínají, ale ještě něco v nich je, takže jsme se domluvili na inseminaci a zítra ráno si jedu pro léky a začínáme stimulovat 😵

kolino
23. srp 2012

tak budu moc držet palce ať se zadaří!!

bobbule09
24. srp 2012

@kolino díky moc. teď čekám na tu mrchu škaredou červenou, už tu měla být, abych mohla od 3 dne začít stimulovat vaječníky.

bobbule09
25. srp 2012

@kolino tak dneska ráno dorazila a od pondělka začínám stimulovat, jupííííííííí 😀

kolino
25. srp 2012

@bobbule09 budu moc držet palce ať vše jde tak jak má!! budu tě sledovat a těšit se na zprávy jak postupuješ 🙂

ruda
25. srp 2012

bobby držím palce

bobbule09
26. srp 2012

@kolino
@ruda holky díky moc, od zítřka začínám stimulku , konečně se něco začne dít 😵 A 3. září jedem na kontrolu, tak uvidíme, jak budou ty moje vaječníky reagovat a jak se budou snažit 😀

ruda
26. srp 2012

@bobbule09 držím moc palce a věřím, že budeš letos těhulka 😉

bobbule09
28. srp 2012

@ruda díky, taky doufám, věřím, modlím se..... 😔

bobbule09
3. zář 2012

Tak dneska na kontrolu, od včerejška mě bolí a tlačí od žaludku všechno dolů a mám nafouklé břicho, že by ty moje vaječníky až tak pracovaly? 😨 No 3x denně clostilbegyt, to je dávka 😕

ruda
3. zář 2012

@bobbule09 jak jsi dopadla?

bobbule09
4. zář 2012

@ruda tak úroda vajíček je spíš nadúroda, je jich asi tak 10, z toho na levém vaječníku jsou už teď velikost 15 - 16 mm a to jsem byla včera teprve 10 den cyklu. Takže ve středu v 9 hodin večer injekce pregnylu a v pátek ráno jdu na IFI. Protože mám tolik vajíček, tak hrozí vysoké riziko mnohačetného těhotenství, prý tak trojčata až čtyřčata, což by byl průšvih, tak uděláme IFI s tím, že už potom až do těhotenského testu nesmíme mít nechráněný styk 😀
Břicho mě bolí a tlačí, do pátku to bude hoooodně náročné 😕
Ale pro miminko to vydržím 😵

ruda
4. zář 2012

@bobbule09 tak se drž!!!

etra
4. zář 2012

@bobbule09 Měla jsem taky hodně vajíček, tuším, že 8 šikovných.A dělali mi IUI. Oplodnila se dvě, ale nakonec zůstalo jen jedno mimi. Teď jsem v šestém měsíci 🙂 a už se těším, až mimi vykoukne, jak říká moje neteř 😀

harley26
4. zář 2012

@bobbule09 gratuluju 🙂 a co je IFI?

harley26
4. zář 2012

@bobbule09 Já mám za sebou IUI a pristi tyden v utery jdu na vysledky krve, jestli se zadarilo nebo ne. Vubec ale vubec mi ty dny neutikaji 🙂)

bobbule09
5. zář 2012

@harley26 to se zavedou jehlou spermie přímo do folikulů, dělá se to v krátkodobé narkóze. Úspěšnost asi 20%, tak uvidíme 😕 Dneska píchám večer pregnyl.
Určitě ti to dopadne dobře, budu ti držet palce 😵
@etra jejda, ty se máš, že budeš mít mimčo. Nám by taky jedno bohatě stačilo 😀

harley26
5. zář 2012

@bobbule09 tak hodne stesti 🙂 vypada to jako nadejna metoda!

kolino
5. zář 2012

@bobbule09 moc držím palce ať se povede!! 🙂

bobbule09
6. zář 2012

@harley26 no uvidíme, jak to dopadne 😕 Včera jsem si píchla pregnyl a zítra touhle dobou už budu skoro na řadě 😵
@kolino díky moc, musím věřit, že se to podaří a když ne teď, tak třeba příště 😔

kolino
7. zář 2012

@bobbule09 MOC DRŽÍM PALCE, AŤ SE PĚKNĚ ZAVRTÁVÁ NA DALŠÍCH 9 MĚSÍCŮ 🙂

bobbule09
10. zář 2012

@kolino díky moc, zatím se cítím pořád tak nějak trochu bolavě, ale jinak v pohodě. Snad se to podaří a když ne, tak příště. Určitě do toho půjdeme znova 😵

bobbule09
11. zář 2012

@harley26 dneska máš mít výsledky, že? Tak moc držím palečky, ať jsou jen samé dobré zprávy 😵

harley26
11. zář 2012

@bobbule09 diky moc, dopoledne napisu vysledek. Co ty? Jak ti je?

bobbule09
11. zář 2012

@harley26 no kromě toho, že mě ještě pořád tlačí vaječníky a trochu bolí břišní svaly se cítím dobře, vlastně úplně normálně. Ale já mám mít výsledky až příští týden v pátek, to je ještě dlooooouhá doba 😔

bobbule09
11. zář 2012

@harley26 tak jak jsi dopadla? Pořád čekám na výsledek a nic 😕

bobbule09
12. zář 2012

@harley26 tak odpověď žádná, hádám, že to asi nevyšlo, co? 😔

harley26
12. zář 2012

@bobbule09 Ahoj, omlouvam se za pozdni reakci. HCG bylo jen 7,5, takze je pravdepodone jedna jen o biochemicke tehotenstvi :( jsem zklamana, protoze to ale bylo vyssi nez 5, tak musim v pondeli na krev znova, ay se vyloucilo mimodelozni tehu ... CO ty?

ruda
12. zář 2012

@harley26 to je mi líto... 😖