CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

laola
25. říj 2007

jabluncanko, díky🙂 Takže přece jen budu muset hledat nového doktora...

laola
25. říj 2007

jablu, ty máš dnes volat na výsledky??? Dej pak vědět 😉 Držím pěsti 😀

jabluncanka
25. říj 2007

laola:
...na krev jdu až 1.11.

lentillkaa
25. říj 2007

laola: já chodím do CRM jen na zákroky, jinak mě "léčí" gynekolog můj.

v199
autor
25. říj 2007

Ahoj holky, tak me zitra taky držte palečky, jedeme si vyslechnout ortel, jak to s nama bude dal. Inseminace se nepovedla tak uvidíme.Laola, ty jsi nespokojena se svym doktorem? Já chodím do Hradiště do nemocnice k primáři Březinovi- je super 🙂

koryna
25. říj 2007

v199-vítej v klubu.Taky chodím do špitálu v UH.,ale k asistentovi primáře Červákovi.

lentillkaa
25. říj 2007

v199: držím palečky a zítra se ozvi 😉

v199
autor
25. říj 2007

Jasně, že se s někým musím podělit o získáné informace.Teď se jdeme rozptílit růžovkou(kdyby to všechno probíhalo, jak tam, to by bylo super, že 😅 )

jabluncanka
26. říj 2007

Ahoj holky,kdyby všechno probíhalo,jak v Růžovce,bylo by zapotřebí 3x tolik personálu,včetně lékařů.... 🙂 Ale jinak už u spousty privátních gynekologů to tak "skoro" probíhá = konkurence je veliká a honba za body(splněnými výkony,ošetřenými pacienty)šílená...Aspoň v privátu... 😉

laola
26. říj 2007

ahoj holky,
jablu, to su z té tvojí krve jakási zmatená 🙂 asi jsem si to trochu poplantala... 😒 😀
Holky, díky za tipy na doktory, budu to teda muset zvážit... Jen aby přibírali nové pacientky... S primářem Březinou jsem měla tu čest a je fakt, že byl (i přes nepříznivé okolnosti) fajn.

lentillkaa
26. říj 2007

v199: tak cooo??? jak jste na tom? já jsem napnutá, zvědavá jak jste dopadli. a jak to probíhalo, jestli se můžu zeptat?? 😎

v199
autor
26. říj 2007

Ahoj holky,
Lentilka, tak jsem vam zatajila, ze se me opozdila menstruace o 1 tyden(ja ji mívám pravidelnou), takže se i pan doktor ve Zlíně divil, jestli něco netajím. Udělal mě ultrazvuk, ela zatím nic neviděl, vzal mě pro jistotu krev na těhotenství(v pondělí budu chytřejší) 😲
Nedávám tomu moc šancí, aproto nhám navrhl ICSI, stimulavat mám začat 2den menstruace tak uvidíme.Dostala jsem včeličku do zadečku, aby mě podpořila možné těhoptenství, nebo rychleji přivodila menstruaci.Budu vás informovat, zatím se budu modlit, abych ¨TO nedostala
Extra, tak jak se vám líbila místnůstka?Akorát, když jsme tam přišli, jeden odvážlivec tam šel sám, manželku nechal u recepce 😀 , tak jsem mu fandila, ať to rychle zvládne papa

lentillkaa
26. říj 2007

v199: tož ty jsi tajnůstkářka! Tak to držím palce všechny co mám, ať to vyjde... 😵

v199
autor
26. říj 2007

Lentilka nevím jak to bude, už týden mám takové tušení, že už jsem je dostala a nic, nevím co to může znamenat

fiallinka
27. říj 2007

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, tento týden jsem byla poprvé ve Zlíně, teď hlavně budeme dost dlouho čekat na výsledky vyšetření... Prosím, za jak dlouho vám přišly výsledky genetiky?

koryna
27. říj 2007

Ahoj fiallinko.Taky čekáme na genetiku.Říkali za 4-6 týdnů,tak doufám,že to bude za ty 4.Jsem zvědavá,čekání je děs.

lentillkaa
27. říj 2007

ahoj fialinka, pojď za náma 😉

Jinak to čekání je vážně hrůza...taky to teď zažívám - čekám jak dopadne IUI

jabluncanka
28. říj 2007

Ahoj holčičky,v noci dorazila mrcha,takže první IVF + icsi je v háji zeleném...

koryna
28. říj 2007

Jabluncanka to je mi líto,ale hlavu vzhůru,podruhé to určitě klapne.

jabluncanka
28. říj 2007

koryna:
Volala jsem na Tomášov a sestřička říkala,že mám léky brát dál,že i tak můžu být těhu,tak ti nevím cérko 😉

koryna
28. říj 2007

To je jasné,že je to možné,tak doufejme,že ty budeš ten případ.I moje kámoška po IVF měla mrchu a byla těhu,ale beru to podle sebe.Mě když dorazila,tak nebylo nic. Kolik dní si po ET,a kdy jdeš na krev?

jabluncanka
28. říj 2007

koryna:
...jsem dnes 10den po ET a na krev jdu 1.11.

lentillkaa
28. říj 2007

jabluncanka: třeba to ještě vyjde, nevěš hlavu 😉 Jinak já testuju taky 1.11. držím palečky 😵

jabluncanka
28. říj 2007

lentillkaa:
Ty jedeš 1.11.ne krev do Zlína??A na kolik?? já na 11.00

lentillkaa
28. říj 2007

jabluncanka: já jdu ke svému gyn. - docházím do CRM jen na výkony (zatím) 😠

v199
autor
28. říj 2007

Ahojky, jablunka je mi to moc lito.Chtěla jsem se zeptat, proč dělají testy na genetiku?Mě zatím ta mrcha nedorazila,Nemáte zkušenosti s tou injekci na přivolání menstruace(za kolik dnů by měli přijít)? doufám, že se někde zapomněli a zdaleka mě obejdou 😕
Lentilka ta jsi byla na IUI?Taky držím palečky, to by bylo super na poprvní

jabluncanka
28. říj 2007

v199:
Občas se dělají testy na genetiku před samotným IVF,protože je třeba něco v rodině = nějaká nemoc.Nebo se pak dělá genetika po nezdařeném IVF,aby se přišlo na to,co za tím vězí(např.lomivost chromozomů).
Na vyvolání menstruace se píchá Agolutin,účinek se očekává za 5-7 dní...

v199
autor
28. říj 2007

Tak děkuji za vysvětlení, to jsi mě moc nepotěšila ☹

lentillkaa
28. říj 2007

v199: díky moc za palečky...ale myslím, že z toho nic nebude. už je mi tak nějak - na MS ☹ Jinak ten agolutin mi zabírá i za 8 dní...takže vydrž. snad to bude dobré. přeju ti to moooc 😵

fiallinka
28. říj 2007

v199: byla jsem na injekci 2x, jednou mrcha přišla za 5 dní, podruhé asi za 9 dní - a ty testy, jak jsem zjistila, se rozhodně nedělají všude, ale ve Zlíně se chtějí asi pojistit dopředu, že nebude problém, což je asi dobře, i když se toho docela bojím
koryna: tak až ti příjdou, napiš, jak dlouho to trvalo... říkám si, že bych se tam podle toho objednala, ať zas nečekám dlouho