CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
22. bře 2009

Dobré ranko všem 🙂 oli díky,o ten nativ se nemusí žádat pojištovna,že?zapomněla jsem se zeptat 😒 a nechci dopadnout jak před IVF,kdy to pojištovně dlouho trvalo a já musela celý další měsíc čekat...teď čekám "červenou" a další měsíc bych to chtěla spáchat.ale musím se jet s Horváthem domluvit....jezdím asi přes 50 km,tak je to časově taky náročný,a když to chcu spojit s prácou,tak to není jednoduchý.však to znáš...
přeji krásnou neděli!! (já nejsem moc velká spáč)

oliras
22. bře 2009

myslám že se nežádá nic dr neříkal. Pokud vím tak se bere jen clostilbegyt a ten se zžádat nemusí ale radši se ho zeptej anebo to zkusím zjistit a napíšu ti to

oliras
22. bře 2009

tak jsem to zjistila žádat se nemusí protože pojišťovna nemá žádnou účast platíš všechno sama z minimální stimulací

rendas
22. bře 2009

Juju díky!!mělo by to být 10000 Kč,i to je mazec ☹ ale aspoň něco než nezkoušet vůbec nic.....chtěla jsem i IUI ale nedoporučil nám ji - manžel nic moc spermíky...nejradši bych šla hned,protože u měsíčků strašně trpím ☹ fuj...

h.jitka
23. bře 2009

Aspoň něco pozitivního. evatk, která se tu před časem ptala na dr.Slovákovou má v albu fotečku z utz. 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

rendas
24. bře 2009

Tak to je pěkné pozitivium 😅 I to je potřeba,abychom věřily že i na nás se jednou to štěstíčklo 😀 😀 😀

sarri
24. bře 2009

Ta Walerinka ale napíná....už musí mít pár embryjek zavedených. Tak ať se nám ozve s dobrýma zprávama 🙂

walerinka
25. bře 2009

Ahojky holky ještě si musím počkat do zítřka, v pondělí jsem si volala, po PGD je 7 dobrých, konečný výsledek mi řeknou až zítra ale doufám že aspon 2 na zavedení budou dobré 😀 😀 😀

oliras
25. bře 2009

wal určitě bude k zavedení a možná i k zmražení držím pěsti

oliras
27. bře 2009

wal tak co jak si dopadla?

rendas
27. bře 2009

No už by to chtělo nějaké pozitivní zprávičky!! 😉 Oli jěště se vracím k tomu nativu.nevíš,dělá se punkce v celkové narkoze??já stejně asi budu muset zavítat do CRM,jěště jsem nedostala tu červenou potovoru,ale už kolik dní je mi jak kdybych ju měla,takže budu muset na Agolutin a hned bych se zkusila na tom nativu s Horváthem domluvit..no uvidím co ukáže víkend.papa

walerinka
28. bře 2009

Ahojik jsem 2 den po ET, zavedli mi 2 embryjka, které byly po genetice uplně nejlepší, embryolozka mi říkala že ostatní už neměly správné dělění, že by je mohli zamrazit, ale po rozmražení by z nich taky nemuselo nic být tak jsme to ani nechtěli. Ted jenom odpočívám a fakt nic nedělám. A doufám že se mimísci ujmou. 🙂

nunca
28. bře 2009

Všechny vás tu zdravím, zabrousila jsem zde po delší době a vidím, co je tady nových "stimulantek".
Wal, tak hlavně atˇ se mimísci krásně zavrtají a zůstanou už u maminky, atˇ se tady můžeme my ostatní natěšit na další boj 😉 😉 . Už by to tady totiž chtělo nějaké ty pozitivní zprávičky, tak doufám, že budeš první na řadě 😉 .
Rendy, taky uvažujeme spíše o nativu, tělu to dá méně zabrat a je to takové spíše "přirozené", u mě totiž taková ta násilná forma se spoustou hormonů je k ničemu, tak nám toto doporučil dr. Chovanec. Pokud vím, dělá se to běžně při vědomí, protože jde o odběr jednoho nebo dvou vajíček, takže to není tak hrozné a dá se to vydržet.

walerinka
28. bře 2009

Holky a co je to ten nativ, to jsem ještě neslyšela. ☹

rendas
28. bře 2009

Ahojky Wal,já doufám že už nativní cyklus potřebovat nebudeš!!!a brzy nám napíšeš že to vše dobře dopadlo 🙂
Nativní cyklus je popsán na www.forumzdravi.cz ,tak na to jukni 😉 Je to přirozenější,samozřejmě i levnější,i když ne tak úspěšné jak IVF.Musí se věřit že i to jedno embryjko bude OK.

Nunca-kdy se asi chystáte na ten nativ?

romiko27
31. bře 2009

Ahoj holky,moc vás všechny zdravím! Chodime s manželem do CAR Zlín,byla jsem 1x na inseminaci,1x na ivf a včera jsem byla na ketu. Jsem tolik nervózní,to čekání je tak dlouhé. Ale to všechny znáte. Zaujal mě ten nativní cyklus a jdu se na to mrknout! pak se ozvu co a jak dál. Mějte se hezky! 🙂

rendas
31. bře 2009

Ahojky Romiko tak přeji hodně štěstíčka!!! 🙂 Pak dej vědět!!O tom nativním cyklu jsem taky nic nevěděla,ale teď už to mám nastudované!!V CRM mi to nabídl až po dvou letech.Kdybych o tom věděla dřív,možná bych zkusila nativ než IVF..
Holčiny a co vy ostatní???????

walerinka
1. dub 2009

Ahojky holky co je nového??? Žádné dobré zprávičky??? Já jsem 6 den po ET v pondělí jdu na kontrolu a krev. Romice taky přeju hodně štěstíčka a pevné nervy 🙂

silver2501
1. dub 2009

Ahojky holky,už jsem to dlooouho nebyla, vidím, že je tu samá akce a čekáníčko těch dlouhých 14 dní na výsledek, je to děs, co???
Tak já ted akorát procházím prvním Nativem a myslím, že se to nedá vubec s IVF srovnat. Mám za sebou 2 IVF - nevydařené, lae u tohohle se cítím fakt skvěle, minimální dávky a počet folíku stejný jako u IVF. Já před tím stimulovala 350iu a ted jen clostíkem a posledních 5 dní jsem dopíchavala 100iu puregonu a mám stejně foliku jak před tím z vysokýma dávkama - 54, tak ted jen aby tam byly vajíčka, zítra mě čeká OPU...
U nativu se většinou narkosa nedavá, pokud je jen 1 - 2 folíci, ale pokud jich je víc tak ano. Ve Zlíně se ale připlácí za to 1 500 kč, ale i tak je celková cena lepší než za IVF 30 tis. ☹

Moc Vám všem držím palečky a přeji hodně štěstí ke zdárnému konci //. 🙂

silver2501
1. dub 2009

samozřejmě tam mělo být 5 folíku ne 54 - to bych byla přímo slepice nosnice chi chi 😀)))))

oliras
1. dub 2009

silver tak pak dej vědět jak si dopadla taky se těším až půjdu na nativ ale ten vychází až v červnu snad to už klapne VŠEM 😉

rendas
1. dub 2009

Ahojky děvčata!! já byl dnes ve Zlíně, 3,5 hodiny jsem tam čekala pak jsem dostal jen Agolutin do zadku a jela domů ☹ ale už jsem se hned domluvila na tom nativu mudr říkal že je to v celkové narkoze ale o tom placení za ni mě nic neříkal,jen celkovou cenu 10.000Kč.tak je to ještě plus těch 1500?jak píšeš silver?????
Držte se a pište!!! 😉

sarri
2. dub 2009

Holky, já jsem si připlacela za narkózu 400 🙂

kaces
2. dub 2009

Dobrý den,chtěla bych se k vám přidat.Jelikožem se už dva roky na klinice ve Zlíně snažíme o mimušo a stále se nedaří tak sem vás chtěla poprosit o radu.Byli jsme 1krát na IUI,pak sme šli na první IVF pak následoval KET,další IVF a další KET se nekonal,protože embryjka nepřežili.Ted sem byla u pana doktora Horvátha ten nám nabídl dárcovstvý vajíček a nebo dárcovství spermií půl na půl s manželovými.tak bych se chtěla zeptat jestli máte nějaké zkušenosti.Děkuji moc za radu,sme s manželem bezradní.

sarri
2. dub 2009

kaces
a jakou máte diagnózu? proč se nedaří?

kaces
2. dub 2009

Ahojky sarri,tak já mám endometriozu a při stimulaci si ředím krev a manžel je úplně v pohodě.Když mám stimulaci tak mi odeberů hodně foliklů měla sem až 27 ale oplodněných jich zůstává jen pár.takže se neví jestli je to míma vajíčkama a nebo spermie přenáší něco špatného.Bude to 3 IVF tak už berem co se dá,sice je to náročné finančně všechno sme to absolvovali během 1.5 roku ale pro mimušo chcem udělat cokoli.

sarri
2. dub 2009

... a vyšetřovali vám embryjka jako walerince? Je to ale trápení. My jsme měli zatím jenom jeden pokus a až pak se dělala další vyšetření, ale embryjka nijak nezkoumali - stejně jsme měli jen 2 vhodná k zavedení (vajíček zralých bylo 5).

kaces
2. dub 2009

Ne nabízel mi ještě skrínink je to prej nějaké to vyšetření embryjek ale to by se dělalo pokud by jich zůstalo oplodněných alespon 15 což v našem případě asi ne a taky to stojí 9000kč,spíš nám nabízel variantu to darování spermií a vajíček.

sarri
2. dub 2009

a jak dlouho jste se snažili, než jste šli do CARu?

kaces
2. dub 2009

Ahojky děvčata jak tak vidím tak se rozmohl hodně ten Nativ,ted přemýšlím nad tím proč nám ho taky dr.nenabídl?Asi se ho budu muset zeptat jak tam příští týden půjdu na konzultaci,jak sme se rozhodly. 🙂