CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
19. kvě 2009

Ahojky Rudy já měla před vánocema vycházky neomezeně,takže se nemusíš bát kontroly.Dávají to automaicky neboj,já sem to tak měla.Pěkně můžeš chodit na vycházky.Já sem teda v práci řekla,že pravděpodobně půjdu na laparo a budu marod a celkem to v klidu vzali,sice toho budou mít hodně ,ale co už.Jinak ted čekám až se dostaví ta mrška a já budu moct valit do Zlína a začít stimulovat.papa držte se
Rudi napiš kdy jdeš na OPU budu na tebe myslet

lesis
19. kvě 2009

ahoj holky,
tam me MS přepadla necekane o dva dny driv jak jsem psala, ale mela trvani jen 3 dny, nevim jaksi si to dela co chce...
a dneska jdeme na SPG, muž je v depresi, chůďa, tak mu musim byt podporou a oporou, uvidime jak to dopadne...

jinak ja jsem Mojžišku cvičila kvuli zadum, ale ted ji uz dva mesice necvicim a stve me to, nestiham casove, musela bych ji cvicit tak v 9 večer a to jsem teda mrtvos...zada se zacinaji ozyvat, tak to bude asi jeste zajimave. Ale chtela bych chodit oficialne k nejake rehabce, zkusim se zminit v pondeli za tyden jak pujdu na prvni vysetreni s UZ na CRM.

ruda
19. kvě 2009

Ahojky..já Mojžu cvičila jen tak 4 měs podle videokazety, apk jsem to vzdala, nemám výdrž a trpělivost...
Kaci dnes jsem byla na UZV, byla pochvala mám 10+8 velkých folikulů a dost to teda cítím, tak OPU nebude v pátek ale už ve čtvrtek o půl deváté ráno..tak dnes byla snad poslední injekce.. ET plánuje na pondělí, tak snad z toho něco bude a mimísci přežijou ve skle do pondělí... jinak se vracím do práce a to se mi teda nechce ani trošku..díky moc moc za podporu
Lesis, držím palce na pěkné hadimršky výsledky...
Kaci pořád v ty neomezené vycházky doufám...

kaces
20. kvě 2009

Tak to budu na tebe myslet Rudy,mě ta mrcha pořád nedorazila dneska sem se pustila do oken a úklidu tak tomu snad pomožu. 🙂 Snad to všechno dobře dopadne a budeš se brzy těšit na mimuško,moc moc ti to přeju.Jestli si v pondělí budeš brát neschopenku tak uvidíš,že ti sestřička řekne že budeš mít vycházky celodenní uvidíš,já to tak měla bylo to supr si chodit na procházky a kam sem chtěla kdykoli.Drž se papa

ruda
20. kvě 2009

kaci kéž by jsi měla pravdu.. já se na to vrchní ptala,ale to bylo v březnu, tak prý teď byly změny,ale třeba zto je v CAr jiné...doufám... taky se asi týden chystám na okna..uf, sotva lezu,ale nějak to asi udělám aspoň po částech, vysála jsem ještě vytřít... pomaloučku ale břicho je jako v třetím měsíci...
Kaci pěkně se rozpumpuj a MS určo dorazí... 😉 díky moc moc moc za podporu... hlavě ,že Horváth nemá dovču...zdá se fakt vstřícný a šikovný..budu mu držet palce

kaces
20. kvě 2009

Oni ta tam beru,že si těhotná takže bys měla mět nárok na neomezené vycházky,ale ted jsi mě zaskočila ty že byli nějaké změny,já s tím počítám máme v plánu jít příští víkend z partií slavit manžlkovi narozky,já o nealku a oni si dají do nosu.Mě to vždycky vyjde to ivf na nějaké akcičky,ale nevadí mě to.Horvát říkal,že si něco málo můžu dát klidně i při stimulaci ale já to vydžím o nealku.Tak to ti věřím,že břicho je nafouklé taky sem se minule cítila blbě.Taky ještě vytřu a mám snad padla.

ruda
20. kvě 2009

sem se dala do těch oken a ukecali mě kámoši,ať dojdu do fitka na kafe, když ne cvičit,mtak jsem zpět a na úklid kašlu, sotva se hýbu.. tak doufám, že nám ty vycházky neomezeně klapnou, protože léto před náma a kdyby se to povedlo...bylo by to super,ale ne jako pes u boudy..

ruda
20. kvě 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , OPU 21.5.

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,zhoršený SPG,Já hormony OK,v červenci IUI

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

rendas
20. kvě 2009

Ahojky holčiny 🙂

Rudi to vypadá dobře ve čtvrtek budu držet palečky ať je co nejvíc vajušek 😉 Doufám že ani horváth dovču neplánuje,musím se objednat.říkal že mi vypíše ty lázně..tak jsem zvědavá jak to dopadne...

Kaces to je fakt že mě to vždycky taky vyjde na nějakou akci 😒 a vysvětluj někomu že si nemůžeš nic dát...
Tak at už mrcha dorazí!!!!!!!!!!

Holky čtu si tady o té Mojžíšové.mám koupenou už dlouho knížku ale nemůžu se k tomu nějak dokopat...možná by byla lepší ta kazeta.nebo nevím??????????

Tak se držte 😀

ruda
20. kvě 2009

rendi mě tu kazetu půjčila masérka, je to pěkně ukázané,ale nej je asi stejně cvičit s rehabkou a pěkně sakum pikum i s rovnáním kostrče přes konečník, to jsem teda nezažila,ale bolest to musí být děsná, já ji mám taky vpáčenou,ale neikde jsem nebyla, věřím, že to nějak půjde i bez..díky moc za podporu, vstávám brzo a jak přijedu, ozvu se. Držím palce, ať mršák brzo dorazí, klidně ti pošlu i tu svou ,aby ke mě už nechodila, taky jsem se na trachtě vymlouvala, že pít nechci, pak jsem si nechala nalít a jen jsem jako ucucla a pak si mě už nevšímali.. mějte se, hezký večer 🙂

kaces
21. kvě 2009

Ahojky tak mě ta mrcha dostihla včera večer ráno sem nemohla vydržat a o půl 8 tam volala,takže můžu přijít dneska o půl 11 tak sem zvědavá jak to dopadne či zahájím stimulaci nebo ne.Už sem nervozní 😒 Taky už by nám to konečně mohlo vyjít a ztrávila bych v klidu celé léto,když už sme si letos odepřeli dovolenou,jinak budu muset pořád makat a to se mi fakt nechce.Rudy myslím na tebe se tam dneska bude střídat tebe pustí domů a já tam naklušu,tak pěkně opatruj sebe a mimušata.papa krásný den všem

Rendy a kam bys měla jet do lázní?On ti jako nabídl lázně jo?napiš mi víc dík 🙂

rendas
21. kvě 2009

Ahojky holčiny 🙂

Kaces tak držím palečky ať stimulku zvládneš v poho!!! Jinak do těch lázní bych chtěla jet do Klimkovic.no a bylo to takhle: před nějakým časem jsem se ho ptala jestli by nebyly dobré lázně a on mi řekl že NE.a teď po několika měsících mi řekl že u mě by to bylo vhodné.takže tak.ale já mám strašné gynekologické problémy,pořád mě nějak léčí,tak i kvli tomu..ale mrzí mě že jsem nejela před dvouma rokama,po laparoskopii,kdy jsem měla hodně srůstů..ale to mi nikdo nenabídl.a teď mi řekl že to vypadá zase na srůsty ale po třetí na laparku už jít nechcu..Ale řekl mi že neví jestli mi ty lázně schválí pojištovna.jestli ne tak nejedu 😕

Rudi jak jsi dopdla??

Holky mějte se 😀

ruda
21. kvě 2009

Ahojky holky, tak snesla jsem proložku, teda bez jednoho, to znamená, že mi odebrali 29 kousků...děsné číslo a taky se podle toho cítím, břicho bolí...SPG nic moc,ale na ICSI to prý stačí, mám si volat embryoložce zítra mezi 13-14 tou hodinou, tak snad se něco uchytí...a pak vyjde v pondělí ET..holky moje díky moc moc za podporu...
Taky se držte, KAci a hezké píchání 😉

ruda
21. kvě 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , OPU 21.5. , odebráno 29 ks

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,zhoršený SPG,Já hormony OK,v červenci IUI

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

kaces
21. kvě 2009

Ahojky tak to dopadlo dobře začala sem stimulovat už dneska gonal a luveris na kontrolu jdu v pondělí.Pak bych si měla píchat ještě injekci do stehna.Na tu srážlivost říkal že to stačí až den před OPU a ta prý pravděpodobně bude 1.6,což je po náročném víkendu.Takže manžílek má smůlu a nebude moct moc bumbat.Na neschopenku sem si zapoměla vyptat,ale nevadí kdyžtak až v pondělí.Jdu do práce jenom zítra a to zvládnu.
Rudy tak to se ti nedívím,když tě bolelo bříško tolik kousků si tam měla,a si v pohodě?Dneska mě pchli ve Zlíně takže v poho,do břicha se to dá horší je to potom do stehna ☹

kaces
21. kvě 2009

Ahojky tak to dopadlo dobře začala sem stimulovat už dneska gonal a luveris na kontrolu jdu v pondělí.Pak bych si měla píchat ještě injekci do stehna.Na tu srážlivost říkal že to stačí až den před OPU a ta prý pravděpodobně bude 1.6,což je po náročném víkendu.Takže manžílek má smůlu a nebude moct moc bumbat.Na neschopenku sem si zapoměla vyptat,ale nevadí kdyžtak až v pondělí.Jdu do práce jenom zítra a to zvládnu.
Rudy tak to se ti nedívím,když tě bolelo bříško tolik kousků si tam měla,a si v pohodě?Dneska mě pchli ve Zlíně takže v poho,do břicha se to dá horší je to potom do stehna ☹ Máš tu neschopenku?a co vycházky?
Dneska sem hleděla že moc lidí na klinice nebylo,vali tě na čas?

rendas
21. kvě 2009

Tyjo Rudi to je teda mazec!!tolik kusanů,to je super 😀
Holky v kolik jste byly v CRM????já jsem tam byla dnes jen pro papíry ale chvilku jsem tam seděla asi kolem půl devaté.taky jsem čuměla že tam skoro nikdo není...

ruda
21. kvě 2009

ahojky kači na čas mě vcelku vzali, měli jsme přijít o hodinu dřív, na sálek jsem šla asi se 1/4hod. zpožděním.. neschopenku nemám, mám dovolenou a PN až od pondělí, jestli bude co k ET...snad ano, neptala jsem se na vycházky, bylo mi nedobře, jsem pořád celá bolavá, jen 3 měli 19mm a zbytek 20-22mm, takže asi akorát velké...já na ten protokol hleděla a myslela si ,že ještě spím...mazec, tušila jsem 14-18ks a to se mi zdálo moc...
Tak super, už jsi začala píchat, Gonalf jsem měla taky ,nejdříve 187,5j a pak sníženo na 150 a do stehna jsem měla něco jiného..neboj, stehna jsem se bála a boelo to míň než pero do břicha, bvlastně jsem to vůbec necítila...ale každá jsme jiná, bývá na to prý dost reakce...budu držet palečky a ať sena kontrole potvrdí pěkná reakce.. lidí tam ve 3. patře fakt nebylo..ale na pokoji jsme byly 4, takže plno a vedle byl slyšet taky pokec...měj se a zítra dám vědět,snad něco pozitivního...

ruda
21. kvě 2009

a holky, za chvilku je tu stá stránka 🙂

kaces
21. kvě 2009

Luveris mám taky do břicha,do stehna budu mět cetrotide ale to až v pondělí asi.Já sem vždycky dobře reagovala tak snad i ted.A oni ti nechtěli dat neschopenku a nebo tys o nu nežádala.Já bych právě chtěla už at mi ju napíšů v pondělí.V pondělí musím na kliniku a ve čtvrtek na hematologií kvůli nasazení těch injekcí na srážlivost.Na klinice sem byla o půl 11 a bylo tam asi tři nebo čtyři paní,takže klídek,to by mohlo být pořád.Ale zaskočily mě tím,že tam musím vzít aj manžílka na krev,prej mají nějaké nové stanovy či co. 😉

ruda
21. kvě 2009

kaci jsou nové standardy, že krev se před stimulkou bere i manžovy na infekce, taky mému brali a PN jsem zatím nežádala, mám dovolenou,a zatím není jisté, že něco přežije do pondělí a bude ET/teda doufám, že jo/, tak od pondělí bych na PN šla, to už dovču mít nebudu,ale neboj, Horváth říkal, že když budu chtít, že dávají PN klidně od zahájení stimulace...tak nebij..Cetrotide jsem měla taky,ale až později aby folíci nepraskly,až narostou...drž se budu na tebe myslet...

kaces
21. kvě 2009

tak to jo já sem se lekla,že to třeba změnily s PN.Já sem to dneska nějak zapoměla,ale v pondělí si ji nechám napsat a budu odpočívat aby bylo folíků co nejvíc 🙂 minule sem jich měla 28.Taki si budem pěstičky držet navzájem ju 🙂

ruda
21. kvě 2009

tak to reaguješ asi jako já....držím palce už teď.. u vás je špatné spermio jako u nás???

kaces
21. kvě 2009

Nene mám endometriozu a tu srážlivostmanžel je v pohodě.Nevíja proč to nejde tak ted si necháme darovat pár mršek a uvidíme,není to moc drahé tak to chcem zkusit.

ruda
21. kvě 2009

aha, tak to budu moc moc mocmoc držet palce...do třetice že jo??? určo to vyjde, neboj, věřím tomu a je teploučko, to prý taky pomáhá..dobrou noc a zítra zase tady ju?

kaces
21. kvě 2009

Snad to klapne nebo sa už doma s manžou trošičku odcizujem,je věčně u rodiču kde je s malým synovcem.Zítra budu pracovat nevím či sa tu ukážu,ale vsobotu určitě.Tak dobrou a pěkně odpočívej,mě minule po odběru bylo 3-4 dny blbě

ruda
22. kvě 2009

dobré ráno, Kaci, jsem pořád jako balon,ale je to snad trooooošku lepší, vydržím, jen kdyby to klaplo... jojo je to na palici a vztahu to moc nepřidá...manža mě sice podporuje,ale taky někdy vidím, že už toho má plné kecky jen mě pořád poslouchat...ale to je tím, že oni nijak netrpí.. mimi to zase všechno slepí a budete nejšťastnější na světe a spolu...chlap před tím asi raději utíká... 😒

kaces
22. kvě 2009

Ahojky tak ti věřím mě taky trvalo delší dobu než sem se sfoukla,ale sem zvědavá jak na tom budu ted 🙂 píchám si ted jenom 112,5 gonalu.Mě taky manža podporuje,ale je to fakt kruté a bude než se zase dovím či to vyjde nebo ne,ale je to osud a ten neovlivníme.Zachvilku tam máš volat co?tak písni Rudy kolik ju? 🙂

zuzazlin
22. kvě 2009

ahojte holky,prosím o radu zkušenějších.Před 10 dny jsem začala stimulovat menopurem na 1IUI.Celou dobu až do dneška jen špinění,dnes kontola u Horvátha,pořad špinění,říkal že je to těma hormonama,že sliznice je hezká,folíky jsou,že se nemusím bát že by přislo menstr.krvácení.Hned jak jsem přišla dom,bolest v podbřišku jak při MS,dokonce i špinění přešlo v mírné krvácení.Tak ted jsem z toho jelen,na středu mám totiž naplánované IUI.nemůže to být třeba následek zvýšení dávek menopuru na 2x1?

ruda
22. kvě 2009

zuzi, já si myslím, že to bude v pohodě, Horváth je dobrý, tak mu věř, tělo dostává zabrat a je asi trošku zmatené...věřím, že to bude dobré,ale pro uklidnění si tam klidně zavolej...držím palce
Hlásím 26kousků oplodněno, některé už embryoložka rovnou zamrazila, ET posunut až na úterý, vyberou se ty nej a zbytek/když bude/ se zamrazí myslí, že se ještě mrazit bude, tak úroda jako když je pohnojíno, tak už se nebojím, když to teď neklapne, takmáme něco na KETa to je naděje...veliká...že se třeba podaří příště bez píchání...nechci nic zakřiknout,ale mám moc moc radost...pa a držte se holčiny
Kaci asi taky pěkně reaguješ, když jen tolik málo, já měla 187,5 a pak sníženo na 150 a vidíš...až moc..stále jsem jako balon ale není divu, všechny měly kolem 20 mmm