CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fanfulin
23. zář 2008

Jituš..je to super že ti to vyšlo…teď do toho půjdu s lepšími pocity…
A vše co plánuješ tak to k tomu těhotenství patří…už se nato také těším.
🙂 🙂 🙂

jankatr
26. zář 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky hodila jsem vám sem zajímavou adresu na petici, kterou si myslím je dobré podpořit

fanfulin
30. zář 2008

Ahojko holky,jak se všechny máte..jaktože sem ani nenakouknete... ☹
No já už jdu 2.10 CRM na krev a pak bych měla ,už nafasovat injekce a začít se stimulací..tak uvidím jak to půjde..🙂 Snad pude vše jak po másle... 😉

silver2501
30. zář 2008

Ahojky Fanfulin, tak to já tam pujdu kolem 14 - tého, to ty už budeš určo po OPU, tak to nám ten boj vyjde skoro stejně... už víš čím budeš stimulovat??? a krátkým??? a pak zas ta dlouuuhá doba čekání na výsledek... no snad rozvlníme těhu vlnu a zadaří se 🙂

fanfulin
30. zář 2008

Ahojko silver..ještě pořád nevím dozvím se to toho 2.10..a mám krátký protokol..a určitě rozvlnímě těhu vlnu je plodné období..chodím ještě na IVF září a tam to dvěma jenom líce..a Jak chodím ještě na IVF říjen,listopad,tak tam holky docela v poho prochází stimulací... 😉

silver2501
30. zář 2008

Juj, Fanfuli, ak to už se mooooc těším až se svezeme na ní takýýýýýýý 😅 🙂 😅 já budu mít gonal+luveris a na dopíchnutí menopur, budu stimulovat vysokýma dávkama, s dr. jsme se už domluvili...tak ted už jen ms, objednat se na druhý den cyklu a šup na to 🙂

fanfulin
30. zář 2008

silver..tak chodíme ke stejnému Dr. tak třeba budu mít to co ty...budu ho asi ukecávat ať mě dá nějaké koňské dávky..nebo minule ten Puregon byl pasé... 😉 ..Jsem sama zvědavá jak budu pokračovat..teď jsem si doma odpočinula, protože jsem měla chřipku..tak ještě nejsem ůplně v poho ale to se ještě doléčí....já budu také začínat 2 den cyklu........ 🙂 takže průběžně budu psát co a jak asi každý den.... 😀 😀 😀

silver2501
30. zář 2008

Já jsem už doma na PN, takže nabírám síly 😀))) jinak my jsme nad lékama špekulovali dlouho...na Puregon taky nic moc reakce, tak jsme se shodli, teda já chtěla jn menopur, že dáme gonal na nastartování + luveris, ten je na kvalitu vajíček a pak čím už dopichnu , tak to už je na mě... nabízel mi nejlevnější merional, ale já si nakonec sehnala polevnu právě ten menopur bo jsou na něho taky dobré názory na výsledek, tak uvidíme 🙂 a místo pregnylu dostanu ovitrelle, tak upplně něco jiného jako u prvního IVF, tak uvidíme, jeslti tato kombinace zabere 😀 a taky jsme hooodně zapracovali na mužovo SPG, zlepšil se, tak snad už herdec, bude ňáááký výsledek 🙂

fanfulin
30. zář 2008

silvr..no to určitě..budu si muset zapamatovat ty názvy léků ať můžu dělat chytrolína..ten bude koukat teda... 😀 😀 😀 ..Mi máme naštěstí SPG dobré.. a to není manžel žádnej mladík.... 😉

silver2501
30. zář 2008

To můj muž teda zas malaďééééc je 😀 😀 😀, dokonce o pár roků mladší jak já a spg teda nic moc, ale aspon něco tam je 🙂 😎

fanfulin
30. zář 2008

silver...ale přece to není až tak podstatné..vždyť oni to umí a určitě vyberou ty super útočníky... 😉
Teď jsem koukala na ty názvy těch léků no mám hlavu jak kýbl..to nemám šanci si to pamatovat..asi to opíšu a půjdu nadrzo s tahákem.... 😀 😀 😀

fanfulin
30. zář 2008

silver valím do hajan..zítra určitě zase pokecáme .....ráno písnu..Páčko.. 🙂

silver2501
1. říj 2008

Ahoj Fanfuli, však to já jen tak, to je jasný, někdo je normik a druhý podnormik a s věkem to nesouvisí, to je jasný 🙂
No klidně si taháky dej, my jsem nad těma léky a kombinaci špekulovali přes půl hodiny a dohromady jsme tam byli u něj tak hodku, probírali jsme výsledy z imuna a genetiky, tak doufám, že jsme společně došli na dobrý postup a snad se zadaří.. boooožeee, tak bych si to přála už 🙂

fanfulin
1. říj 2008

Dobré ránko Silver...jak ses vyspinkala..já nic moc bolí mě bachorek..mrška už tu bude za chvilku..jinak v pohodě..pořád nad tím zítřkem musím přemýšlet jsem strašně nedočkavá a nejlépe už bych to chtěla mít za sebou.... 😀 😀

silver2501
1. říj 2008

Dobré ráno Fanfuli, no spala jse celkem jako miminko 🙂
to ti věřím, že už se nemůžeš ani dočkat 🙂, budu asi na tom stejně za 14 dní... tak snad ti dorzí včs a nenechá na sebe čekat.... je šílené, jak každý měsíc si ji nepřeješ dostat, a když ji chceš, tak ne a ne se spustit , co ??? 😀 😀 😀 teda aspon u mě to tak funguje 🙂

fanfulin
1. říj 2008

Silver máš pravdu,ale myslím že dnes dorazí v plné své kráse naštěstí mám pravidelné cykli a zatím mě nezklamala.
..ten čas ale tak rychle letí.. to budeš mít také za pár..já jsem zvědavá teda jaká bude úroda vajuch..
Te´d teprve kterýsi den jsem se dozvěděla že když ti dají embryjka do bříška,tak ti to ukáží na sonu..vůbec jsem netušila že se to teď tak dělá byla jsem vyvalená jak puk.... 😅 😅 😅

silver2501
1. říj 2008

No co vím od posledně, tak my ukázali embryjka jen v misce jak vypadají, ale jak je zavedli do bříška, tak už nic nedělalali, tak nevím... ale jinde v carech se to dělaá, že ti je ukážou pěkně na peřince 🙂

fanfulin
1. říj 2008

No já myslela ,že už se to dělá i u nás,ale fakt sama nevím,protože minule mě dali jen foto embryjek než je zavedly a pak řekli jsou tam jak mě je daly a koukli v laborce na katetr řekli jsou tam a konec.... 😕 😕 ..Tak doufám,že se to změnilo je to přece už 5 let..co jsem byla..

silver2501
1. říj 2008

Tak ne ne, Fanfuli, tak vidím, že i po 5-ti letech je to furt stejné.. já byla na prvním IVFku letos v dubnu a postup stále stejný ☹

fanfulin
1. říj 2008

No tak nato se já zeptám teda,že to chci vidět...dělají to skoro všude..dávají embryjka do takové vodičky která světélkují na sonu..a jak je tam dají tak se na sonu ukáží takové dvě tečky.... 🙂

silver2501
1. říj 2008

JJ to mi přesně říkala kamarádka z reprofitu, že je to běžné... taky viděla svoje bobky a ted už je v 17 tt a bojovaly jsme tehdy spolu 🙂 tak se na to zeptej, taky by mě to zajímaloo, jak to tak jen můžou trefit- zhruba zavést a pak ani nevědět ☹ to musí být kláášné, vidět to 🙂

fanfulin
1. říj 2008

Ano určitě se zítra zeptám...asi ano je co psali holky co tím prošly tak je to super zážitek vidět bobky v bříšku,tak brzo.... :- 😵 😵 ..a mají jistotu že tam jsou to především.... 😠

silver2501
1. říj 2008

JJ, tak člověk odchází a vlastně ani neví..☹ a já navíc jak jsem minule dojela domů, tak jsem měla na kalhotkách takový bílý flíček ☹ tak ani nevím, třeba jeslti se nějak "nevyplavily" už po cestě ☹ hodně jsem četla, že se to nemůže stát, ale moc holek nepsalo, že by měli flíček na kalhotkách, tak nevím ☹ ☹ ☹

fanfulin
1. říj 2008

Jo také jsem to četla...že to holky psaly..no uvidíme..jak dopadneme ale určitě dobře....na 100%..jsem zvědavá kolik budu doplácet zítra za léky..ty už jsi je platila viď....to bude zase pálka do našeho rozpočtu,ale nedá se nic dělat co bychom pro mimi neudělali... 🙂

silver2501
1. říj 2008

No já jen to , co jsem si sehnala na netu, vím že zhruba 1000 jednotek bych musela dokupovat za plnou cenu..☹ nějaké zbytky mi daly kamarádky za dáčo a 10 ampulí menopuru jjsem dokupovala...takže gonla a luveris budu platit až při zahajení stimulky... gonal 2 pera vyjde 4 200, ale je tam v každém tak 100iu navíc...no a celé nás to vyjde dle propočtu s dr. (už jsme si rozepsali s ním všchny ceny)asi 26 tis. ☹ pálka jak hrom, ale co naděláme ☹(( ro mimi cokoliv, jak říkáš 🙂

fanfulin
1. říj 2008

Tak to jsme natom stej mě to vypočítal Dr. tak na 26 tis. počítal to i s lékama..tak uvidím co zítra nafasuji..minule jsem platila myslím jenom 3200 za léky ale teď jde všechno nahoru...budu se muset nechat překvapit... 😉

fanfulin
1. říj 2008

Děkuji že jsi mě to napsala do IP..ale tolik se toho změnilo za ty roky ,že už toho mám plnou hlavu...sem tam si přečtu čím stimulovali holky kolem,ale stejně jsme každá jiná tak reakce jsou také rozdílné... 😒 ..Myslím jediné co se umě změní tak je to zabezpečení přet ET nějakýma injekcemi co nám napsala DR. s imuna....a ten prednison.

silver2501
1. říj 2008

No já prednizon na BI už beru přes měsíc a na mutagen MTHFR beru vyšší dávky kys. listové a komplex vit . B taky už měsíc... tak snad to bude stačit a povede se 🙂
Taky jsem celého pul roku sledovala stimulace, výsledky, léky a podobně, takže touhle kobinací gonalu+luveris a dopíchnutí menopurem jsem naposto spokojená... jsou to z mého hledika a sondovanosti nej. léky na stimulku 🙂 tak doufám, že to zabere a vajuch bude víc než 5 🙂

silver2501
1. říj 2008

tay budeš teda dokupovat jo??? já to koupila tu přes koníka na Leky na IVF...

fanfulin
1. říj 2008

no já právě že ještě nevím Dr. mě nic neřekl..ale budu doplácet v CRM 5000-5500 za léky + pojišťovna hradí maxim. 2250 jednotek gonadotropinů na jeden cyklu...tak asi to co zaplatím tak by mělo stačit.... 😨